Seria obserwacji UFO w Ameryce! Co się dzieje?

Kategorie: 

Źródło: M@tis

Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych zestrzeliły kolejny niezidentyfikowany obiekt latający. Obiekt został zestrzelony nad jeziorem Huron. Jego szczątki nie zostały jeszcze odnalezione. 

Generał sił powietrznych USA Glen VanHerck powiedział, że służby wywiadowcze badają wszystkie możliwości. Pentagon nie wykluczył, że ​​niezidentyfikowane obiekty mogą nie pochodzić z Ziemi. Wygląda na to, że Chiny również mierzą się z tymi niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Jeden z takich pojazdów został dostrzeżony w pobliżu „miasta portowego” w północnej prowincji Shandong.

Wydarzenia ostatnich dni są mocno szokujące. Ta dziwaczna seria rozpoczęła się 02-04-2023, kiedy to chiński balon szpiegowski, został zestrzelony u wybrzeży Karoliny Południowej. Nie co ponad tydzień później, niezidentyfikowane obiekty zostały zestrzelone nad Alaską, oraz północną Kanadą w Jukonie. Kolejne obiekty odkryto 11 i 12 lutego nad Montaną oraz nad jeziorem Huron.

Ostatnie zatrzęsienie UFO w Ameryce Północnej, budzi wiele niepokoju. Ludzie w zrozumiały sposób obawiają się, że mogą to być pojazdy należące do jednego ze światowych mocarstw. W świetle tych faktów, wypowiedź generała sił powietrznych USA Glen VanHerck, który jak mówi "Niczego nie wyklucza” stawia te relacje w nowym świetle. Oficjalnie przyjął on bowiem możliwość, iż obserwowane na niebie obiekty to pojazdy obcych cywilizacji.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Wiadomo że część tzw. "ufo"

Wiadomo że część tzw. "ufo" to balony i inny sprzęt szpiegowski albo NWO, ale jest także dużo manifestacji istot anielskich więc trzeba by się skupić na świadomości Biblii oraz zrozumieć świat duchów, aniołów i demonów !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika fika

<p

<p>ahahahaahahahahahahahahhaahahahahah<br>
ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha<br>
ahahahahahahahahahahahahahahahahahah<br>
aahahahahahahahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhh</p>

Portret użytkownika Lommo

Dzieje się to że wcześniej

Dzieje się to że wcześniej obserwacje UFO były zawsze. Wcześniej tzn. od czasów rzymskich są udokumentowane na piśmie czy ilustracjach. A z jeszcze wcześniejszych czasów są materialne ślady bytności UFO i Ufonautów, np. Wielkiej Brytanii znaleziono szkielet dinozaura z wypalonym otworem w czaszce a w miejscu żołądka dinozaura szkielet ufonauty z laserowym pistoletem w dłoni, w Rumunii znaleziono na 8 metrach głębokości szkielet mamuta a przy nim łapkę od podwozia UFO gdyż pilot chciał obejrzeć z takiego bliska zwierzę że w nie przylutował a ono tam padło i zostało wraz z urwaną stopką podwozia. Jeśli chodzi o obserwacje UFO w świeżych czasach to w armiach różnych krajów bo i jest tego beż liku ale nikt nie chce przyjąć prawdy do wiadomo że względu na tzw. kwestię bezpieczeństwa państw oraz zwykle uznanie obserwatorów i ew. raportujących za czubków. W Polsce w latach PRL były jakieś awarie UFO jak incydent gdyński gdzie kapsuła ewakuacyjna wpadła do basenu portowego, gdzie na plaży złapano Ufonautę a potem wykorkował czy stracił przytomność w szpitalu wojskowym i byl przechowywany w stanie śpiączki długie lata. Była sprawa pocheycienia gościa z terenu w. Mazowieckiego gdzie ufonauci rasy ludzkiej ( to bardzo stara rasa w kosmosie) potraktowali go jako zaoladniacza lasek , chodziło najpewniej o antydegenerecyjną wymianę genów. Jeśli chodzi o obserwacje UFO cylindrycznych przez siły wojskowe to było tego beż liku , już w czasach I wojny w Rosji sądzono że przeciwnik ma tajne bazy sterowców na terenie Rosji bo tyle tych UFO było widziane. Zaraz po rozpadzie ZSRR miało miejsce zdarzenie gdzie samolot wojskowy usiłował ostrzelać UFO cylindryczne nad Morzem Czarnym i zablokowało mu rakiety , UFO poleciało sobie dalej do Kazachstanu i nieostrożny być może roztrzęsiony pilot przylutował w górę po czym dlugasny pojazd przełamał się na pół , rozmontowywano wrak i wywożono 3 lata. Na terenie dzisiejszej Polski a przed II WŚ Niemiec rozbiło się UFO w Czernicy koło Jeleniej Góry gdzie kilku Ufonautów ocalało i jeden nawet zdradził że mają bazę na Ziemia Baffina w kanadyjskiej Arktyce . Więc jak poszło info ze zestrzelono obiekt nad Yukonem to od razu wiedziałem że to z tek bazy. Oczywiście wcześniej kazano pilotom ignorować UFO lub wręcz palić głupa że nic nue widzą nawet jak doskonale widzą. Ale po psychozie szpiegowskiej z chińskim balonem to zestrzeliwuja wszytko co nue zidentyfikowane co musiało z pewnością zaskoczy Ufonautów.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj