Seria tajemniczych obserwacji świetlistych kręgów nad stanem Minnesota

Kategorie: 

Źródło: MUFON

W ciągu ostatnich kilkunastu dni mieszkańcy miasteczek Jackson Township, Shakopee Archery Range oraz Stillwater położonych w amerykańskim stanie Minnesota byli świadkami niezwykłego nocnego pokazu. Na niebie w okolicy ich domostw pojawił się bowiem świetlisty krąg niewiadomego pochodzenia, który zdawał się stanowić fragment jakiegoś pojazdu latającego. Okazuje się, że takie samo zdarzenie miało miejsce jeszcze 30 września w innym mieście w stanie Minnesota, Bloomington.

 

Najnowszy z długiej serii kręgów światła został zaobserwowany przez małżeństwo powracające do domu samochodem. Tuż po zjechaniu z autostrady w kierunku ich miasta, oczom pary ukazał się niezidentyfikowany obiekt unoszący się powyżej linii chmur. Świadkowie zdołali nawet wykonać fotografię zjawiska, która wyraźnie dowodzi, że mamy tu doczynienia z dokładnie tym samym zjawiskiem co w przypadku innych miast z tej okolicy.

Obserwatorzy zjawiska utrzymują, że w miarę zbliżania się do obiektu, niezwykły okrąg zdawał się uruchamiać dodatkowe punkty światła połączone słabszą wiązką określającą kształt obiektu. Świadkowie twierdzą, że obiekt nie poruszał się w żadnym kierunku, a po sprawdzeniu nieba mają oni pewność iż nie jest to odbicie światła Księżyca.

A zatem co zostało zaobserwowane na niebie nad Minnesotą? Tajny wojskowy pojazd latający, czy też może obiekt należący do innej rozwiniętej cywilizacji? Jeśli jesteście zainteresowani tą sprawą, zdjęcia z tej obserwacji zostały zgłoszone organizacji MUFON gdzie otrzymały numer seryjny 95253.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

Możliwe ale w tym wypadku to

Możliwe ale w tym wypadku to stare reflektory dyskotekowe. Ludziom jednak czasem wystarczy nawet coś takiego by "poczuć niezwykłość" i stworzyć mit. Szczególnie w czasach wyglądających na "ostateczne". Ktoś bardzo dba o to by one tak wyglądały.

Skomentuj