Setki obserwacji UFO na Księżycu jest ignorowanych przez ziemskich badaczy

Kategorie: 

Źródło:

Zeszłej jesieni NASA podjęło decyzję o udostępnieniu tysięcy zdjęć z każdej z misji Apollo jakie miały miejsce pomiędzy 1961 i 1972. Niesamowita kolekcja zdjęć jaka pojawiła się wtedy w sieci składała się z 13 000 fotografii wykonanych podczas eksploracji księżyca.

 

 

 

Ufolodzy już od dziesiątek lat twierdzili, że nasz ziemski satelita jest o wiele bardziej tajemniczy niż NASA chciałoby przyznać. Nie da się zresztą ukryć, że istnieje przynajmniej kilka niezwykłych i dość zastanawiających elementów księżycowego krajobrazu, które rozbudzają umysły ufo-entuzjastów.

Co gorsza wiele z nich pojawiało się na wcześniej rzeczonych oficjalnych zdjęciach amerykańskiej agencji kosmicznej. Jak się okazało, mozolne przeszukiwanie archiwów NASA umożliwiło odnalezienie wielu przykładów dziwnych świateł, które z jakiejś przyczyny były chowane przed opinią publiczną.

Wiele z tych świateł było widywane wielokrotnie w różnych miejscach srebrnego globu i o dziwo każde z nich zostało okrzyknięte mianem błędu obrazu. Niezależnie czy mówi się o niebieskawym świetle nieznanego pochodzenia czy może innych niezidentyfikowanych konstrukcjach NASA posiada tylko tą odpowiedź i niezależnie od stopnia jej wyświechtania nie zapowiada się by mieli oni zamiar ją zmienić.

Zdjęcia pokazane powyżej to tylko skromna część z wielkiej skarbnicy fotografii udostępnionych przez NASA. Trudno powiedzieć czy prawda o pochodzeniu dziwnych obiektów nad powierzchnią księżyca trafi kiedyś do opinii publicznej, ale przypominanie o tego typu znaleziskach jest jedyną rzeczą która może powstrzymać zamiatanie tego typu zjawisk pod dywan.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lipka

Już dawno nasa ogłosiła, że

Już dawno nasa ogłosiła, że oryginalne zdjęcia z lądowania na księżycu zaginęły, przecież nie mogli powiedzieć, że żadnych zdjęć nie było. Zastanawiam się skąd w takim razie te zdjęcia wytrzasnęli, może z kolejnych misji, których podobno kilka było.

Portret użytkownika Radzio

Ja uważam (w pełni

Ja uważam (w pełni subiektywnie oczywiście) że to rozbijanie g... na atomy- dyskusja specjalnei takimi "nowościami" jest sprowadzana na jakies ufa i inne bzdury -zaciemniając fakt prosty jak drut- nei sa w stanie dziś polecieć na księżyc, ale polecieli 50 lat temu????? No bez jaj.... to trzymając sie tej logiki na Marsie powinni być 100 lat temu. Co za bzdura.... ale jak to wielki klasyk prawdomówności Josef Goebels mawiał "kłamstwo powtarzane 1000 razy staje sie prawdą" - chyba miał racje niestety.............

Portret użytkownika jaa

na Ziemi jest tak, że jedni

na Ziemi jest tak, że jedni są od tego żeby kłamać, a inni są od tego, żeby w to wierzyć. Na Ziemi jest tak, że jedni mówią jak jest, a inni wierzą, że to prawda, albo, że nieprawda. My, w Polsce powinniśmy mieć państwowego kaca, że należymy do tych, którym się mówi jak jest i co jest słuszne, prawdziwe itp. A nie do tych, którzy innym mówią. A, to my powinniśmy być tymi, którzy innym mówią jak jest. A ciągle dajemy się robić w balona i spychać się na marginesy cywilizacji.

Strony

Skomentuj