Sezon kręgów w zbożu rozpoczęty

Kategorie: 

Formacja kręgów w Yarnbury Castle

Zboże rośnie, więc, jak co roku zaczynają się w nim pokazywać rozmaite wzory kręgów. Oczywiście jak zwykle przoduje w tym Wielka Brytania.

 

Ta formacja pojawiła się w Yarnbury Castle w angielskim Wiltshire. Krąg jest zlokalizowany 8 kilometrów od Stonehenge. Cała tamta okolica pełna jest miejsc mocy.

[ibimage==13368==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Na tym samym polu, na którym pojawiła się ta formacja doszło do innej zdumiewającej manifestacji zjawiska kręgów w zbożu. Miało to miejsce 16 maja 2010 roku. Wzór, jaki się wtedy pojawił jest bardzo skomplikowany i złożony.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Andre

Jak nic dziurka od klucza.

Jak nic dziurka od klucza. Osobiście uważam że kręgi w zbożu są dziełem istot z 4 wymiaru. Trudno nam odczytać ich znaczenie na pierwszy rzut oka. Może poszczególnym elementom należy nadać ruch poprzez animację. Na necie ktoś poświęcił stronę zagadnieniu wymiarów i ich postrzegania. Dobrym przykładem dwuwymiarowców jest kwadrat. Jego odpowiednikiem w trzecim wymiarze jest sześcian, który nie ma racji bytu w drugim wymiarze. Ale w "świecie dwuwymiarowym" można go sobie naszkicować, tyle tylko że trzeba zrozumieć że to bryła. My widzimy szkice obiektów 4wymiarowych, ciężko nam je sobie wyobrazić. Sześcian w 4 wymiarze nazywany jest tesserakt lub hipersześcianem i jest co ciekawe 24-ro ścianem. No i oblicz człowieku jego powierzchnię...Pierwszy link     http://mfora.pl/viewtopic.php?p=10605drugi                  http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipersze%C5%9Bcian

Strony

Skomentuj