Sfotografowano kolejne UFO widziane z pokładu samolotu pasażerskiego

Kategorie: 

Źródło: YouTube

5 listopada, w sieci pojawiła się unikalny materiał filmowy pokazujący manewry niezidentyfikowanego obiektu latającego w chmurach ponad Nevadą. Nagrania dokonano z samolotu pasażerskiego, który przygotowywał się do lądowania na lotnisku McCarran w Las Vegas.

 

Obiekt wygląda jak UFO w kształcie dysku. Ciemny obiekt leci dość szybko jednak w tym przypadku świadek nie wykonał tego nagrania przypadkowo. Wcześniej pojazd przez chwilę pozostawał w miejscu, dlatego jeden ze świadków miał czas, aby sięgnął po aparat i rozpocząć nagrywanie. UFO nagle uaktywniło się i odleciało prosto w chmury.

 

Na nagraniu widać niezwykłe manewry jakie wykonuje ten obiekt. Chyba żaden ze znanych samolotów nie jest w stanie tak szybko zmieniać kurs lecąc w ułamku sekundy prostopadle do poprzedniego toru lotu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Baggins

 W Republice Irlandii, w

 W Republice Irlandii, w gorach Wicklow jest cos w rodzaju autostrady. Osobiscie wraz z Malzonka widzielismy jeden obiekt, ale znajomi mieszkajacy w tamtym rejonie przyzwyczaili sie do tego typu zdarzen. Najczesciej obiekt stoi w miejscu, nastepnie startuje gwaltownie na zachod badz wschod, nigdy w innych kierunkach. Tak jakby mieli tam gdzies baze. Na 100% znajduje sie tam baza wojskowa zlokalizowana pod jedna z gor. Niektorzy tubylcy widzieli to w dzien I nie wzbudza to w nich zadnych emocji... Tak jakby wiedzieli czym sa te obiekty...

Portret użytkownika Koniu

Nie zwracaj uwagi na Bace,

Nie zwracaj uwagi na Bace, ten pastuch ma intelekt Barana.
Moge potwierdzic to co piszesz. Mieszkam w Youghal od 2 lat i nie minal by od tego czasu chodz by jeden tydzien by jakis objekt, nie majacy nic wspolnego z aktualna ludzka technologia aeronautyczna, sobie tu nie latal, czasami i wydaja sie ladowac, lecz nie na dluzej niz na 1-2min, wiec nie ma jak dojechac. Niestety lataja w polmroku albo juz calkiem po zachodzie slonca, wiec iphonem duzo sie nagrac nie da. W Irlandi duzo tego lecz nikt o tym oficjalnie nie rozmawia.

Portret użytkownika teżbezrejestracji

Na filmie jest pokazany

Na filmie jest pokazany starożytny artefakt "dysk Szarych" na którym widnieje m.in. sylwetka takiej postaci w tle. Szarzy, to zapewne efekty klonowania dokonywanego przez Annunakich. Szarzy są tylko ich pomocnikami. Annunaki to reptile (mniej lub bardziej gadoidalne z wyglądu i... olbrzymie). To spece od genetyki. Starożytnych arefaktów z ich postaciami jest tam PEŁNO.

Portret użytkownika TheTruth

Czyli Annunaki mają pod sobą

Czyli Annunaki mają pod sobą jeszcze kogoś? Kiedy się wszystkim ujawnią? ... Czego oni chcą? Niech już będzie koniec... Niech zacznie się nowe życie... Dość kłamstw, mrzonek... Ludzie nie mają charaktery i nie mogą się im przeciwstawić? ... A pytanie najważniejsze... Gdzie jest Bóg?

Strony

Skomentuj