Siedmioletni chłopiec znalazł ogromny ząb prehistorycznego rekina na Myrtle Beach w USA

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/TheSunNews/status/889440236396310528

Siedmioletni chłopiec z Wirginii, który spędzał wakacje w Myrtle Beach z rodziną w czerwcu br., potknął się o wystający z piasku przedmiot - ząb rekina megalodona. Szacuje się, że megalodon, największy rekin w dziejach, mógł osiągać 17 – 18 metrów, informuje The Sun News. Ząb znaleziony przez Fostera Fraziera miał 5 cm długości. Rodzice Fostera twierdzą, że chłopiec bardzo pieczołowicie przyglądał się obiektowi i wypłukał go dokładnie z piasku. Jego ojciec i młodszy brat znajdowali się tuż za nim w momencie odkrycia.

 

 

„Usłyszeliśmy, że krzyczy, trzymając w rękach coś niezwykłego. Potem zamarliśmy z wrażenia” - powiedziała matka Tina Frazier.

 

Według Daniela Abela, profesora z Coastal Carolina University, ząb może liczyć miliony lat, ponieważ megalodony żyły w okresie od około 23 milionów do 2,6 milionów lat temu. Tina Frazier mówi, że skarb, znaleziony przez jej syna, jest eksponowany na półce w domu, poświęconej tym zwierzętom.

 

„Foster zawsze kochał rekiny. Każda książka, którą czyta, dotyczy wszystkich rekinów, każdą koszulę, którą nosi, ma wizerunek rekina i od zawsze powtarzał nam, że pewnego dnia znajdzie ząb megalodona. Zawsze powtarzaliśmy mu, że stanie się to, jak będzie starszy i nauczy się nurkować. Bóg wskazał mu miejsce, pokazał, gdzie szukać i musiał mieć rację” – tłumaczy kobieta.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

taaa ... baju baju ...

taaa ... baju baju ... chłopok potyka się o ząb rekina żyjącego miliony lat temu i przez te miliony lat ktoś potykał się o niego a ten przetrwał w stanie nienaruszonym ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Suspect.

Tallin, kochanie. Pięć cali

Tallin, kochanie. Pięć cali albo 5 inches to nie pięć centymetrów. Nie pomyślałaś, że coś nie pasuje- Ogromny ząb... a tu piszesz-pięć centymetrów.. No i jak tu potknąć się o pieciocentymetrowy, wystający z piasku ząb Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Rosjanin zapowiada że ujawni,

Rosjanin zapowiada że ujawni, że mumie z Nazca są prawdziwymi i autentycznymi ! Szykuje się wielki przełom !

https://www.ancient-code.com/experts-provide-scientific-evidence-that-alien-mummies-found-in-peru-are-real/

Zdjęcie dziecka reptylian pochodzi ze strony popotopie

http://popotopie.blogspot.com/2017/07/wstepna-analiza-mumii-z-nazca-czesc-ii.html

Ewolucja to fałsz ! Ludzkość jest oszukiwana !  Dla kreacjonisty oczywiste jest, że Pismo święte można stosować jako klucz do zrozumienia praw rządzących powstaniem i dziejami Ziemi. Nawet wielu chrześcijan, którzy ufają Biblii i darzą ją szacunkiem, nie do końca pojmuje opis stworzenia świata. Każdy z nas zastanawiał się kiedyś nad powstaniem wszechświata. Logika i doświadczenie pokazują, że żaden znany nam przedmiot charakteryzujący się uporządkowaną konstrukcją nie mógł powstać w wyniku spontanicznego procesu. Świat wokół nas charakteryzuje się taką konstrukcją i złożonością, że wykracza to poza nasze wyobrażenie, poza tą czasoprzestrzeń. Atomy, cząsteczki, komórki i wszystkie żywe organizmy stanowią dowód, że wszechświat powstał w wyniku mistrzowskiego planu i projektu inteligentnej Nad Istoty. Ponadto logiczne rozumowanie potwierdza, że struktury charakteryzujące się uporządkowaną konstrukcją muszą mieć projektanta. W związku z tym, czy uznanie, że konstrukcja wszechświata jest wynikiem pracy inteligentnego Super Stwórcy-Projektanta nie jest jak najbardziej logicznym rozwiązaniem ?Nie ma nawet skrawka dowodów, z jakiejkolwiek dziedziny nauki, że systemy kodowania, zapisu i przetwarzania informacji mogą powstać w wyniku kumulowania się losowych błędow – jak to postuluje neodarwinowska ewolucja. Przeciwnie – całe nasze doświadczenie, całe świadectwo nauki i inżynierii jednoznacznie mówi, że inteligentna przyczyna musi bezpośrednio stać za procesami kodowania i przetwarzania sygnałów jak to jest na przykład w układach komputerowych, a następnie w układach biologicznych informacji DNA.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj