Siły Powietrzne Chile opublikowały niezwykłe nagranie ze spotkania z UFO

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Kilka dni temu armia chilijska odtajniła nagranie, które ich zdaniem przedstawia spotkanie z UFO. Chilijski wojskowy komitet CEFAA, zajmujący się niewyjaśnionymi przypadkami w awiacji, a podlegający chilijskim Siłom Powietrznym, opublikował zapis spotkania z UFO jakie zarejestrował jeden ze śmigłowców patrolowych typu AS532 Cougar.

Niezidentyfikowany obiekt był niewidoczny na radarze, dowodem jego obecności jest tylko nagranie z pokładowej kamery oraz zapisy nieskutecznych prób komunikacji radiowej, podjęte przez załogę śmigłowca.

 

Odtajniono 9 minutowe nagranie dokumentujące to dziwne spotkanie w przestworzach. Doszło do tego przypadkiem, podczas rutynowego lotu z San Antonio do Santiago, który miał miejsce 11 listopada 2014 roku. Po chwili obserwacji obiekt zaczął wypuszczać coś w  rodzaju chmury, po czym zniknął z pola widzenia.

Zanim jednak się to stało doszło do kilku minut obserwacji. W tym czasie obiekt utrzymywał kurs śmigłowca znajdując się na podobnym pułapie, około 1500 metrów. Zdaniem wojskowych obiekt znajdował się o jakieś 50 km od śmigłowca patrolowego.

 

Na pokładzie maszyny typu AS532 Cougar znajduje się bardzo często stosowana kamera obserwacyjna WESCAM MX-15 HD, której obiektyw został skierowany w stronę dziwnego niezidentyfikowanego obiektu. Z nagrań w jakości HD wynika, że miał on kształt owalny na którym znajdowały się dwa światła. Kamera termowizyjna wskazała, że z nich emitowane było ciepło. Po 9 minutach obserwacji UFO zaczęło wypuszczać jakiś gaz i ostatecznie rozpłynęło się w chmurach.

Wśród licznych prób wyjaśnienia tej anomalii przodowały te wydające się najbardziej racjonalne. Sugerowano, że to samolot pochodzący do lądowania na lotnisku w Santiago. Sugerowano też, że mógł to być jakiś cywilny dron, albo pojazd szpiegowski obcego państwa. Proponowano nawet, że był to fragment rakiety. Jednak wszelkie dotychczasowe próby wyjaśnienia tego fenomenu zostały uznane za nieudane.

 

Przedstawiciele komisji badawczej CEFAA są przekonani, że kamery chilijskiego śmigłowca, zarejestrowały jakiś realny obiekt, który emituje pewną energię i porusza się w sposób kontrolowany. Skoro nie był to jednak samolot, balon meteorologiczny ani dron, to z czym w takim razie zetknęli się chilijscy piloci?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Piotr Mijas

Wszystko rozumie ale te

Wszystko rozumie ale te wszystkie nagrania to kicz jak sobie pierdne tak też to wygląda z 50 m Ludzie to istnieje pewnie ale takie zdjęcia to nie żadne ufo mogę wam codziennie pokazywać z mojego blek howka te baloniki bekształtnej masy dla idiotów jeśli panują nad grawitacją to i nad własną obserwacją 

Portret użytkownika Kamilowski

<p>Nawet 10 minutowe

<p>Nawet 10 minutowe nagraniez kamery zamontowanej na wojskowym śmigłowcu nie wskazuje właściwie nic poza plamą nad horyzontem. Słabo. Dlaczego nagrania świadczące o obecnosci obcych zawsze są takiej koszmarnej jakości? Nawet zykłym sartfonem można nagrać film jakości HD. Strasznie ciekawe. A ten konkretny filmik pokazuje podejście do lądowania lub wejście w atmosferę Ziemi jakiegoś kosmicznego śmiecia. Amen.</p>

Portret użytkownika baca

obejrzałem film z zapartym

obejrzałem film z zapartym tchem i przypuszczam że niezidentyfikowany obiekt był niewidoczny na radarach ponieważ po identyfikacji okazał się być krzyżykiem celownika kamery...

innymi słowy ewolucja w Ameryce Południowej zrobiła spory krok do tyłu i za jakiś czas już nawet ekspertom nie uda się odróżnić pilotów w Chile od kota uganiającego się za światełkiem lasera

Portret użytkownika Homo sapiens

To nagranie jak i wiele

To nagranie jak i wiele innych dowodzi nie tylko istnienia UFO, starożytnych kontaktów z istotami nadprzyrodzonymi ale i Biblii ! W Piśmie Świętym mamy wiele informacji o kontaktach ludzkości z Aniołami i z Bogiem YHWH. To nagranie potwierdza, że Bóg, Jezus i Duch Święty to prawda, że starożytna historia była bardziej niezwykła niż się śni materialistom, czy innym niedowiarkom. Jezus na prawdę udał się do Nieba i żyje ! Ten urywek Tory, Pięcioksięgu, mówi nam bardzo poważnie, że możemy uciekać się do Boga Jezusa, że Bóg Starożytny to jest ten prawdziwy Bóg a inne istoty są mu podległe !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Chłopie, Ty się staczasz

Chłopie, Ty się staczasz intelektualnie! Dalej kurczowo trzymasz się bzdur i kłamstw odnosnie jakiegoś jezusa i jego matki nierządnicy!

 Ty sam sobie zaprzeczasz tu jezus co wpełzł do nieba, tu Bóg starozytny i cała plejada duchów świętych... Naćpałeś się czy co?

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj