Siły Powietrzne USA budują anteny do śledzenia UFO na wschodnim wybrzeżu

Kategorie: 

Źródło: collective-evolution.com/

Siły Powietrzne USA zbudują na Florydzie nową stację telemetryczną, która będzie wykorzystywać najnowocześniejszy sprzęt do rejestrowania obserwacji UFO, czy raczej UAF jak nazywa je tamtejsze wojsko. Ten rozwój wydarzeń jest najprawdopodobniej związany ze słowami pilota Ryana Gravesa, który utrzymywał że ​​przez ostatnie dwa lata, na wschodnim wybrzeżu Florydy praktycznie codziennie dochodziło do wtargnięć w przestrzeń powietrzną.

Przez dziesięciolecia, Departament Obrony USA kontrolował tę przestrzeń powietrzną ze względów bezpieczeństwa narodowego. Jest to strefa całkowitego zakazu wstępu dla lotnictwa cywilnego. Obiekt składa się z kilku konstrukcji, w tym 30-metrowej wieży z kopułą radaru, dwóch składanych 15-metrowych wież pomocniczych oraz napowietrznej stacji monitorującej z tarasem obserwacyjnym. Sam sprzęt nie jest tajny, ale dane które będą w nim gromadzone, to zupełnie inna kwstia. W związku z tym, obiekt ten będzie silnie strzeżony przez siły zbrojne Stanów Zjednoczonych.


Otwartość z jaką wojsko USA traktuje teraz kwestie niezidentyfikowanych obiektów latających, znacząco odbiega od tego co znaliśmy do tej pory. O istnieniu tej instalacji, dowiedziano się dzięki inspektorowi budowlanemu, Jeffowi Robertowi Flask. Główny inspektor tego projektu, otwarcie wyznał mu, że instalacja podlega pod bazę Sił Powietrznych Eglin, z zachodniej Florydy. Dowiedział się on również, że firma którą reprezentuje została zakontraktowana do budowy kilku podobnych obiektów wzdłuż innych obszarów przybrzeżnych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj