Siły zbrojne Peru otworzyły Departament Badania UFO

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Armia peruwiańska ogłosiła właśnie, że ponownie otwiera specjalny Departament do badania anomalnych zjawisk powietrznych. Ponownie, ponieważ taka instytucja istniała od 2001 do 2005 roku.

 

Jak poinformował w sobotę przedstawiciel wojska, pułkownik Julio Vucetich, uruchomienie jednostki ma za zadanie stworzenie kanału między społeczeństwem a armią. Zdaniem oficera wszystkie zgłoszone anomalie zostaną przestudiowane.

 

Departament Studiów Anomalii Zjawisk Powietrznych nazywa się DIFAA i w jego skład wchodzą naukowcy, socjologowie, archeolodzy i astronomowie. Przede wszystkim jednak tajemniczymi obserwacjami zajmą się wojskowi z sił powietrznych, którzy będą prowadzić skrupulatne archiwum.

 

DIFAA powstała w 2001 roku, ale po pięciu latach działania została zamknięta z powodu "problemów administracyjnych". Podobne agencje istnieją jednak zarówno w Brazylii, Argentynie jak i Chile i chyba w tym trzeba upatrywać ponowne uruchomienie tej instytucji.

 

Media zostały poinformowane, że decyzję o otworzeniu DIFFA podjęto w związku ze "zwiększeniem liczby przypadków postrzegania obiektów nieznanego pochodzenia". Według doniesień mediów, mieszkańcy miasta Marabamba w centralnych Andach od tygodni widują tajemnicze światła. Sugeruje się, że to odpowiedź na te wydarzenia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kamil-c.

@Sanktuario ty to lepiej się

@Sanktuario ty to lepiej się idź modlić jak nie wiem co, bo w pierwszej kolejności  oni te duchy UFO zajmą się takimi jak ty!
 
@Homoś ja się pytam gdzie u diabła zgubiłeś czaszki???
[ibimage==19223==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
 

Portret użytkownika niebieskozielona

Armia szuka wszelkiego

Armia szuka wszelkiego rodzaju darmowe donosy na szpicli, czyli np. drony, jakies urzadzenia latajace obcych wywiadow. Nie sa w ciemie bici i zdaja sobie sprawe z dzisiejszej technologi ziemskiej. A usluzni "obserwatozy UFO" myslac, ze Marsjanina nakryli poinformuja ich. Darmowa robote zrobi dla rzadu. IM CHODZI O UFO POCHODZENIA ZIEMSKIEGO A NIE KOSMICZNEGO!

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli byśmy mieli poważnie

Jeżeli byśmy mieli poważnie si ę zastanowić nad teorią mówiącą, że jakaś cywilizacja z kosmosu, lub inna innowymiarowa miałaby ingerować potajemnie w życie ludzkości, to taka ingerencja mogła by polegać na zmianie umysłów czyli zachowania tych poddanych takim działaniom. Jakaś kosmiczna, nie materialna cywilizacja zdolna do ingerencji w umysły ludzkości byłaby niewykrywalna, dzięki swoim metodom manipulacji ludzkim procesem myślowym mogła by narzucać swoje rozkazy, jeżeli te istoty były by odpowiednikiem Star Trekowych borgów, funkcje życiowe takich istot mogłyby być zastępowane przez wyrafinowaną technologię, ich ciała przechodziłyby ciągłą modyfikację genetyczną w ramach ich szaleństwa naukowości i zamieniania wszystkiego w aspekt nauki, to taka cywilizacja była by podobna do tej zwanej szarakami, gdzie ich ciała są jakby  z innej materii lub co gorsza wyglądają jak z probówki maszynerii genetycznej, taka cywilizacja mogła by po prostu narzucać swoje poglądy o otaczającym ich świecie kosmosu gdzie oni są tymi którzy potrafią naśladować naturę, potrafią sprawiać cuda, mogą stworzyć "żywe" istoty biologiczne genetycznie modyfikując inne (o czym marzą dzisiejsi genetycy starający się naśladować ufo istoty, lub naturę...) taka cywilizacja szaraków kosmicznych byłaby odbierana przez umysły tych, którzy chcą naśladować tzw. wyższe cywilizacje kosmiczne, tych owładniętych manią wielkości i szaleństwem zmian genetycznych, ludzie u władzy oddzieleni od prawdziwego życia, ze zmienionymi umysłami byli by tymi którzy albo są sterowani przez komiczną grupę szaraków GMO, lub tymi którzy nawiązali kontakt z kosmicznym GMO w postaci ufo istot porywających ludzi by zapładniać a następnie przenosić płody do większych "pojemników" rozrodczych (literatura ufologiczna pełna jest doniesień tych co widzieli ich fabryki "dzieci-ufo")
Działania tych polityków tu na ziemi, a wiemy że wykoują rozkazy tych ze szczytów tajnych organizacji (organizacji wykonującej polecenia Istoty/istot niematerialnych !) są poleceniami cywilizacji śmierci ! Życie pochodzi od Istoty nadprzyrodzonej, jest tym czego najwyrazniej nie potrafią naśladować w pełni istotykosmicznego  GMO !! Proszę zwrócić uwagę, że ufo istoty są ogarnięte niepohamowaną ingerencją seksualną w system rozrodczy człowieka ! Dzisiejsza cywilizacja homoseksualna śmierci i GMO po prostu nasladuje szaraków czy inne istoty kosmicznego GMO

"...Dziś w Parlamencie Europejskim odbędzie się debata i głosowanie nad projektem Rezolucji w sprawie zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego oraz praw w tej dziedzinie. Wnioskodawcy chcą m.in. ograniczenia roli rodziców (zwłaszcza ich prymatu wychowawczego) oraz nawołują do stanowienia przez kraje członkowskie prawa umożliwiającego nastolatkom samodzielne decydowanie w kwestii antykoncepcji i aborcji. Przeciwko rezolucji protestują już m.in. polskie i francuskie organizacje prorodzinne.

Autorką projektu kontrowersyjnej rezolucji jest deputowana portugalskich socjalistów Edite Estrela. Szczególny niepokój budzi kilka kwestii zawartych w projekcie, a przede wszystkim: wprowadzenie „prawa do aborcji”, osłabienie praw rodziców do wychowywania dzieci według własnego kodeksu wartości oraz seksualizacja dzieci i młodzieży w ramach tzw. edukacji - Ten projekt niesie poważne zagrożenie dla praw rodzicielskich. Przez to, że dokument narzuca obowiązek edukacji seksualnej w szkole i poza nią, jest on zaprzeczeniem 26. artykułu Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, która zastrzega, że rodzice mają prawo pierwszeństwa w wyborze nauczania, które ma być dane ich dzieciom – tłumaczy Ludovine de la Rochère, prezes MPT.

Spore zastrzeżenia budzi również dobór treści na zajęcia z edukacji seksualnej. Punkt 16. rezolucji zakłada, że „edukacja seksualna musi obejmować zwalczanie stereotypów i uprzedzeń”.

- To agresywne, w swej treści, sformułowanie może zachęcać do „zwalczania” naturalnie rozumianej rodziny i małżeństwa. Autorzy rezolucji w ten sposób chcą narzucić nam konieczność akceptacji dla dewiacyjnych zachowań, takich jak na przykład transwestytyzm, transseksualizm itp. - tłumaczy Jacka Sapa, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Rezolucja wzywa też do upowszechnienia aborcji, choć to wszystkie państwa członkowskie UE do tej pory prowadziły własną politykę w tym zakresie...."
Proof of Genetic Experiments, Alien Presence & US Govt Involveme
http://www.youtube.com/watch?v=TwdyFyPNFYU
 
2013 "The Alien Human Project"
http://www.youtube.com/watch?v=TkOxqTzqlGU
 
Działanie elit dążących do genetycznych modifikacji człowieka pochodzić może od ufo istot, które same są ogarnięte szaleństwem zmian własnych ciał i mózgów, a co za tym idzie i odbierania świata inaczej, rozumienia praw moralnych inaczej, do zmiany normalności w ich "normalność" będącą w gruncie rzeczy oderwaniem od natury, cywilizacja ufo pojazdów może pochodzić z cywilizacji całkowicie technicystycznej, która zapomniała, wyzbyła się człowieczeństwa..., lecz czy wiemy że w ogóle kiedyś była człowieczą ? może od początku była stworzona sztucznie ?
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zielonawyspa

Homo sapiensie okupanci ufo

Homo sapiensie okupanci ufo już prawie manipulują ludzkimi genami !
"Firma zajmująca się genetyką 23andMe zaproponowała swoim klientom usługę pod roboczą nazwą Kalkulator Dziedziczenia Cech Rodzinnych, która oficjalnie ma jedynie pomóc ocenić, jakie cechy dziecko ma szansę przejąć po swoich rodzicach i zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób genetycznych. Propozycja wywołała burzę w USA. W zgodnej opinii wielu ekspertów jest to już eugenika na wyjątkowo szeroką skalę. W rzeczywistości specjalny program komputerowy ma pozwolić na „zaprojektowanie” dziecka, w tym ustalenie już nie tylko, jak będzie wyglądało fizycznie, ale także jakie cechy osobowościowe będzie posiadało.
Jako pierwszy te wysoce nieetyczne usługi skrytykował branżowy periodyk „Genetics in Medicine”. Na jego łamach dr Sigrid Sterckx z Uniwersytetu Gent w Belgii, a także kilku innych naukowców jasno wyraziło się, że pod pretekstem testu „śladów genetycznych” firma w rzeczywistości proponuje usługę „zamawiania dzieci na życzenie”. „To, co 23andMe nazywa jedynie kolejną metodą selekcji dawców plemników i komórki jajowej, w rzeczywistości zwiększa prawdopodobieństwo, że będzie dochodziło do produkowania dzieci, z charakterystyką genetyczną wybraną przez potencjalnych rodziców. Selekcja ta ma być oparta na komputerowym porównaniu danych genotypowych dawcy plemników z dawczynią komórki jajowej” – czytamy w artykule."
po takich experymentach będziemy wyglądać podobni do nich !
[ibimage==18136==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika baca

no no Homoś widzę ze w końcu

no no Homoś widzę ze w końcu obejrzałeś They Live ale przy okazji małe sprostowanie - ten film to tylko przenośnia wymuszona, bo w kraju Bambo Lambada Obamy nie ma wolności słowa tak więc tutaj wcale nie chodzi o "cywilizacje kosmiczne" tylko o innych obcych - o ziemskich KOCZOWNIKÓW!
to oni są tymi szkieletorami z twoich fotografii - obcy, nieprawdaż?
tak wiec "ufo istoty" nie są ogarnięte szaleństwiem modyfikacji naszych ciał tylko KOCZOWNICY - to oni mają pierdolca aby gatunek prawdziwego homo sapiens zdegenerowac - dziwne ze tego nie widzisz skoro media codziennie podają o szkodliwości chemitralsów, szczepień i zatrudnionych w szpitalach koczowników...
spójrz co się działo podczas ich wojen - tych finansowanych przez "dom" Rotschilda, bo nawet durni angole sie w pewnym momencie skumali kwitując swoje własne wyczyny na frontach obu światowych wojen:
"żołnierze angielscy to były lwy dowodzone przez osły" - to znana opinia tych ciemnych Anglików nie mających pojecia ze są tylko miesem armatnim u koczowiczej masonerii w tych ustawionych wojenkach, a chodzi tu o to że wojny są celowo wszczynane przez masonerię koczowniczą po to aby wybić najwartościowsze jednostki wśród homo sapiens - do wojska przecież idą najzdrowsi, nieprawdaż?
pozostają poza frontem natomiast tylko pokurcze, koczownicy i inni pełni wad wrodzonych i to dlatego współczesny Anglik lub Niemiec wygląda potwornie wiekszosc wartosciowych osób wybito na wojnach - a odkąd LIz Hurley wyjechała w cholerę z Anglii do Indii na wyspach nie ma już ładnych ludzi - same rudzielce, pokraki, jakieś zdeformowane bladolice prosiaki - po prostu koczownia...
nawet rodzinka krolewska to czystej krwi niemiecka koczownia majaca od wieków nadwornego rzezaka ktory ich chlasta ponieważ mają grzech pierworodny... koczownik się rodzi i już jest zły - na tym to polega...
zaczynasz kumać?
czy to tylko chwilowe "zaćmienie" umysłu i od jutra powracasz jak syn marnotrawny do zdeformowanych czaszek?

Portret użytkownika zielonawyspa

Tu jest wideo o tym jak w

Tu jest wideo o tym jak w Ameryce walczą niezależni wojownicy o wolnosć od ufo okupantów ! Tajne działania mające na celu uwolnienie USA od okupacji ufo istot, ogłoszenie wykonane przez bojowników o wolność Ziemian w USA, ciekawe czy ta dziwczyna zostanie zabita za to co zrobiła ufo okupantom ?!
http://www.youtube.com/watch?v=Ewy3QrztUXo#t=532
 
"dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Skoro armia to robi to

Skoro armia to robi to znmaczy że się obawiają ufo bo oni mogom być duchami co to porywają ludzi i robiom doświadczenia na nich ! widocznie coś się boja jak niewiem co ! Lepiej się nawracać i chodzić do Kościoła !

Strony

Skomentuj