Skinwalker Ranch - miejsce gdzie spotykają się UFO, duchy i demony

Kategorie: 

Źródło:

Spośród wielu paranormalnych hotspotów czyli miejsc które zdaniem niektórych przyciągają do siebie zjawiska paranormalne duża część pozostaje nieznana dla przeciętnego zjadacza chleba. Jakby nie patrzeć, mało kto słyszał o ranczu w amerykańskim stanie Utah, które ma przyciągać do siebie niesamowite zjawiska pokroju obiektów UFO, Yeti, Orbów czy indiańskich demonów.

Wszystko miało rozpocząć się przed dziesiątkami lat kiedy ówcześni mieszkańcy feralnego rancza byli prześladowani przez różnego rodzaju paranormalne fenomeny. Wreszcie w 1996 roku Robert Bigelow z firmy Bigelow Aerospace, kupił 480 hektarów ziemi w północnym Utah w celu dojścia do prawdy na temat zachodzących tam obserwacji. Działka została nazwana Skinwalker Ranch i przez niemal dekadę zachodzące tam zjawiska pozostawały tajemnicą.

Ze względu na osobiste zainteresowanie Bieglowa tematyką UFO, zatrudnił on zespół naukowców, którego zadaniem miało być długoterminowe badanie zdarzeń opisywanych przez świadków, dokumentacja nowych fenomenów oraz prowadzeni obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Projekt był prowadzony w tajemnicy przez blisko 9 lat i głównie dlatego mało kto o nim słyszał. Pierwsze doniesienia na ten temat pochodzą z książki opublikowanej w 2005 roku pt. Hunt for the Skinwalker: Science Confronts the Unexplained.

W tym momencie warto byłoby wyjaśnić czym jest tytułowy "chodzący w skórach". W religijnych tradycjach niektórych plemion Indian, Skinwalker jest zmiennokształtnym, czarodziejem lub czarownicą. Skinwalker to wytłumaczenie używane przez plemię Ute w północno-wschodnim stanie Utah, mające za zadanie wyjaśnić mnóstwo przerażających zdarzeń paranormalnych, które miały miejsce w tym regionie przez setki, jeśli nie tysiące lat. Zgłoszone zjawiska obejmują: orby, pojazdy UFO, okaleczenia zwierząt, nieznane stworzenia odporne na broń palną, zdarzenia typu poltergeist, kręgi w zbożu, dziwne dźwięki przypominające helikopter, duch Indianina przyglądający się w cieniu, głos małej dziewczynki, wodne potwory przypominające noworodki wciągające ludzi pod wodę, czarna mgła przypominająca tę z serialu Lost oraz tajemniczy wir plazmy przypominający portal.

Badacze twierdzą, że na przestrzeni lat, prowadzili śledztwa w przeszło 100 tego typu zdarzeń. Mimo że takie opowieści nie brzmią realistycznie to sam natłok zjawisk opisywanych przez naukowców stanowi pewnego rodzaju zagadkę. Warto dodać że dziwne zjawiska odnotowywane na terenie rancza zaczęły mieć miejsce po 1970 roku kiedy teren rancza należał jeszcze do amerykańskiej armii. Czy to możliwe, że wojsko prowadziło tam jakieś badania, które mogłyby wpływać na ludzkie postrzeganie świata? A może aktywność na tym terenie rzeczywiście wybudziła pradawne siły które teraz robią co mogą by odzyskać swój spokój?

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Paweł

Jeszcze nawiązując do tych

Jeszcze nawiązując do tych"stref"niedawno dwóch gości z Polski odwiedziło tzw"Diabelski cmentarz"na Syberii...i co zastali?Nic.A w dokumentach np Discovery zupełnie inny widok haha tak samo legendy rosyjskich ufologów

Portret użytkownika Paweł

Na fali tzw hotspotów czy z

Na fali tzw hotspotów czy z USA czy Rosji,nieoczekiwanie wypłynął Glinik-mała wiocha,gdzie niby widuje się ogniska-widma,postać przypominającą Jezusa,zagubiony czas,orby itd.Nikt dowodów nie ma,jest za to anonimowy informator i pseudo-ufolog,który wierzy we wszystko...to już wolę kuloodporne wilkołaki.

Portret użytkownika Thor

Niebezpieczne zabawy

Niebezpieczne zabawy wojskowych. Wygląda na to że ktoś otworzył tam portal i nie potrafił lub nie chciał go zamknąć. I teraz przez te drzwiczki wpada tam wszelkie przelatujące w ich pobliżu paskudztwo.

Portret użytkownika Kmieciu

Ciekawe czy dałoby się przez

Ciekawe czy dałoby się przez niego pozbyć się nachodźców i innych imigwałtów (ang. rapefugees) lub może nawet wszystkich muzułmanów? Powiedzieć im trza, że tam po drugiej stronie jest Mahomet (ten ważniejszy bożek), Allah (ten drugi), są darmowe kozy, lewackie feministki z napisami "My legs are open for refugees", dzieci do gwałcenia albo socjal lepszy jak w III Rzeszy pod wodzą fuhrer Merkel, i sami tam polezą Wink . Znikliby w innym wymiarze i na Ziemi nastałby pokój i miłość (świat bez islamu - cóż za wizja... Blum 3 ), albo choć by się pozagryzali z tymi UFOkami i Sasquatchami i byłby spokój z obiema plagami Smile ... Marzyciel ze mnie Blum 3 ...
 

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Siły ciemności działają, są z

Siły ciemności działają, są z pewnością tymi które sterują zachodnimi elitami ! Właśnie mi zablokowali dodawanie filmów na YouTube, nie ulega wątpliwości, że ma to związek z ostatnimi filmami o NWO i naszej polskiej super cywilizacji Jana III Sobieskiego ! robią to tak...:

Jakieś istoty na innymedium pomogły i odblokowali dodawanie filmów ! Dzięki Aniołom nadzorującą ten portal...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj