Skrzydła "Anioła" nad Moskwą

Kategorie: 

foto. Маргарита Тарханова

Mieszkańcy Moskwy mogli obserwować kilka dni temu przez chwilę bardzo dziwne zjawisko na niebie. Pośród małych, białych chmur powstała tajemnicza dziura, której internauci nadali nazwę „skrzydła anioła”. Wytwarzające się luki w małych cumulusach to zjawisko dość powszechne. Nie zawsze jednak przyjmują one tak płaskie, w miarę równe kształty. 

Obecnie atmosfera nad ziemią jest bardzo nierówna. Nad stolicą Rosji przetacza się front ciepłego powietrza, ale tzw. antycyklony dają znać o sobie. Jeden z nich, zdominowany przez zstępujące prądy, rozmył chmury i przyczynił się do uformowania tego, co widoczne jest na zdjęciach. Jedna z mieszkanek miasta powiedziała, że dziś był bardzo piękny, słoneczny, jesienny dzień i nagle na niebie oczy ujrzały… skrzydła anioła”.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika human

Witam. Gdy poczyta sie na

Witam. Gdy poczyta sie na temat haplogrup oraz cech DNA przenoszonych z ojca na syna, to o 180 stopni zmieni sie punkt widzenia zawarty w artykule. W różnego rodzaju opracowaniach coraz częściej pojawia się datowanie narodzin rasy ludzkiej na ok 12 000 lat i wiele naukowych spostrzeżeń ociera sie o ten okres czasu. Jako ciekawostkę podam, że europejskie złoża uranu zostały wyeksploatowane ok 10 000 lat temu. Rudy uranu współwystepują zazwyczaj z orchą, która , jak się uważa, była w zamierzchłych czasach bardzo poszukiwanym barwnikiem. I o dziwo orcha została w złożach a uran nie. Kto go wydobył i po co?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zarejestrowany

W kolejny odcinku odkrywania

W kolejny odcinku odkrywania maszynowego obrabiania skał u zarania naszej histotii przedstawiam ślady użycia maszyn w prehistorycznej Portugali ! Dziury o których odkrywaca mówi wydają się mocowaniem trójnoga maszyny ! Co ciekawe skała jest wysoce namagnesowana ! Oraz film z szokującymi śladami wierceń w egipcie piramid i budowli wykonanych za pomocą maszyn ! Kolejny raz okazuje się iż historia człowieka jest bardziej niesamowita niż się filozofom śniło ! A może nikomu się nie śniło oprócz prehistorycznych ludzi, którzy tajemnice początków cywilizacji człowieka zawarli w starodawnych przekazach ! "Nauka" uniwerstrecka jest wartościowa ale w wielu momentach jest po prostu "zakłamana" a profesorowi i naukowcy wciskają nam do głów brednie !
 
http://www.youtube.com/watch?v=q7WhYBQ4qww&feature=watch_response
 
http://www.youtube.com/watch?v=ftDlDOiWg0c&feature=plcp
 
i film z egiptu o maszynowych śladach, można zacząć oglądać od 36 minuty bo wcześniej głównie rozmowa w języku angielskim...
http://www.youtube.com/watch?v=0jwJXls8gJ8&feature=related

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika konrad

Namaste Przyjaciele, dlatego

Namaste Przyjaciele,
dlatego taka mała Aktywność Naszej Gwiazdy niweluja ją Istoty Świetliste,Anioły,Kosmiczni Braćia
ale i Też kataklizmy na Ziemi
 
Prosze Wycinek z Chanelingu
10.  To, w połączeniu z nieustępliwym trzymaniem się ciemnych niektórych wojskowych sektorów, które mogą stanowić zagrożenie dla was i dla partii lądujących, nadal opóźnia ogłoszenie i lądowanie w dużych liczbach.  Ale z całą pewnością, to nie zmniejszyło ani na jotę trwającej pomocy waszych braci i sióstr!
11.  Istotne postępy nadal są kontynuowane potajemnie na ziemi i załogi statków w dalszym ciągu wykorzystują swoją technologię w celu zmniejszania toksycznych zanieczyszczeń i blokady funkcjonowania potężnej broni.  Niwelują skutki trzęsień ziemi, zmniejszają prędkość wiatru i kierują duże sztormy z dala od gęsto zaludnionych obszarów, jednocześnie pozwalając na usunięcie takiej samej ilości negatywności.  Ciągła koordynacja pomiędzy jednostkami wywiadu na ziemi i na niebie udaremnia próby czarnych operacji (“Black Ops”) Iluminatów, takich jak zorganizowany terroryzm i długie przerwy w dostępie prądu lub przerwy w systemach łączności.
http://krystal28.wordpress.com/

Strony

Skomentuj