Skrzydlata kometa ISON była wcześniej na kręgach w zbożu

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Kometa C/2012 S1 zwana też ISON zbliża się do Słońca. W trakcie tej wędrówki zaczęła na nią oddziaływać silna energia cieplna, co drastycznie zmieniło jej wygląd. Jak zauważają niektórzy badacze zjawisk paranormalnych, upodobniła się ona do jednego z kręgów w zbożu z 27 czerwca 2009 roku.

 

Koncepcja, że kręgi w zbożu są jakiegoś rodzaju sposobem na komunikacje międzywymiarową nie jest nowa. Można zakładać, że gdybyśmy mieli możliwość przesyłania informacji do innych wszechświatów, to raczej staralibyśmy się to robić, żeby się skomunikować i poznać jak tam jest, albo ostrzec przed czymś. Właśnie tak rozumują osoby, które w piktogramie z South Field w Alton Priors w Wielkiej Brytanii, próbują uczynić przepowiednię komety ISON.

[ibimage==19521==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Trzeba przyznać, że kometa ISON wygląda zdumiewająco podobnie do kształtu z piktogramu. Podobieństwo jest tak duże, że na nowo rozgorzała dyskusja, czy kręgi nie mają w sobie jakiejś zakodowanej informacji oprócz przekazu samego piktogramu.

[ibimage==19522==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Badacze wskazują na podobne formacje w zbożu do tej z kometą. Powyższe zdjęcia przedstawia piktogramy z Milk Hill w Wielkiej Brytanii. Trzeba przyznac, że rzeczywiście fragmenty tych piktogramów wyglądają jak jakieś pismo. Nikt jednak nie wie jaki to język ani co jest tam napisane.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika AG92

Przecież nie trzeba być

Przecież nie trzeba być wielkim uczonym żeby skojażyć fakty te symbole po prawej to wiadomość z kąd przyleciała i dlaczego i z jakiego układu a lewy fragmęt przypomina skupienie swiatła słoniecznego na komecie i powstanie wiąski swiatła która walnie w ziemie.Dla mnie to jeden wielki pic na wode fotomątaż a graf moge wyjaśnićXD
Przepraszam za błędy jeśli to kogoś denrwuje:)

Portret użytkownika cropp

Chciałbym się wypowiedzieć na

Chciałbym się wypowiedzieć na temat artykółu i Waszym na wzajem co raz to lepszzych wypowiedziach i wzajemnym straszeniu się. Nie jestem jakoś za specjalnie stary i też już nie za młody mam prawie 30lat, przeżyłem już tyle tych końców świata że sam mógłbym na ten temat napisać książkę. Ludzkość zawsze od dawien dawna nie może przeżyć bez wzajemnego straszenia się tymi końcami. Pierwsze przykłady straszenia końcem świata z tego co kojarze były za czasów faranów i majów, robiono to po to żeby ludzie się podporządkowywali wodzom. Kiedy było zaćmienie straszyli że Bóg się zdenerwował i zgasił im słońce przez jakiś czas krótki minute dwie tłum stał jak wryty gdy po chwili słońce wyszło i powiedzieli ludziom, że Bogowie się nad nimi zlitowali. 

Co mogę powiedzieć o tych kręgach w zbożu ... krąg jak krąg uderzające podobieństwo ale czy to oby napewno przekaz innej cywilizacji ??
Uważam, że nie ... bo gdyby ktoś wysoko rozwinięty chciał nas ustrzec przed takim zagrożeniem jakim jest ta kometa czy asteroida czy nie wiadomo co tam jeszcze to napewno nie pomagali by nam rysując jakieś kółka i wzorki w zbożu tylko zniszczyliby to gdzieś daleko w kosmosie. No sami się zastanówcie. To na takiej samej zasidzie jakby postawić dwoch obcojęzycznych ludzi naprzeciw siebie, jednemu odciąć tlen a drugiemu zostawić pole do popisu. To, że nie rozumieją się nie znaczy by sobie nie zaczeli pomagać.
Ale czy tą pomocą byłoby rysowanie na papierze butli z tlenem ??? Wątpie ...
 
To samo mogę powiedzieć o wielkich i jakże potężnych manewrach wojskowych. Od zawsze każda armia na świecie każdego państwa co jakiś czas ma jakieś manewry. Armie starożytne też cwiczyły tylko po to żeby przewidzieć ruch przeciwnika na polu walki. Żyjemy w takich czasach gdzie każde państwo do drugiego skacze i jeden drugiemu chce pokazać swój arsenał z jak najlepszej strony. Zawsze tak było i zawsze będzie czy nigdy żadno z Was nie miało problemów w szkole z rówieśnikami czy z kolegami ze starszych klas ?? 
 
Zaraz ktoś powie, tak tak ale były manewry teraz kometa a oni się szkolili żeby tłumić zamieszki jakby coś było nie tak.
Przypomne Wam o nie tak dawnej sytuacji w Syrii też jedni drugich straszyli i też miał być upadek Damaszku, III wojna światowa i koniec świata. Jakoś do tej pory nic się nie stało.
To że leci ta kometa to zwykły jej cykl. Jeśli się nie rozpadnie to przeleci i następnym razem.
Wiecie ile komet przelatuje w ciągu roku ??

Nie napisałem tego, żeby w jakiś sposób się napinać tylko żeby wyrazić swój pogląd na sytuacje.
Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.
Może moja wypowiedź pomoże jakiejś biednej bidulce zastanawiającej się nad sensem życia itp.
Przez takie durne pier **** enie wiele osób robi głupoty. Dlatego zastanówcie się i urzywajcie głowy myślenie nie boli.

Pozdrawiam cropp ...

Portret użytkownika ekse

Jeśli Teoria elektrycznego

Jeśli Teoria elektrycznego wszechświata jest słuszna, to mamy święta bez prądu, ogrzewania, wody. Ale za to z czynnymi wulkanami.
Manewry amerykanów, wzmożone chemtrails, zerowe informacje o tym zjawisku (lub prowokacja), medialne doniesienia o możliwości braku prądu, ćwiczenia wojskowe- TO WSZYSTKO SPROWADZA SIĘ DO JEDNEGO.
 PLAZMA OD KOMETY WPROWADZI CHAOS I ANARCHIĘ ZA MIESIĄC.

Strony

Skomentuj