Ślady po obecności obcych cywilizacji są obecne w kulturze Aborygenów

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Praktycznie każda cywilizacja na Ziemi ma w swoich mitach jakieś odniesienia do wydarzeń z zamierzchłej przeszłości. Zwykle jest to jednak rozwodnione w legendach tak, że trudno powiedzieć, co jest opisem zdarzeń a co tylko artystyczną przenośnią. Uznanie czegoś bujdą to zresztą podstawowy sposób ukrywania faktów z przeszłości. Co zatem można powiedzieć na temat zdumiewających rysunków naskalnych Aborygenów?

 

Historia rodzaju ludzkiego pełna jest luk. Przyjmujemy, że nasza cywilizacja zaczęła się kilka tysięcy lat temu między Eufratem i Tygrysem, ale przecież rodzaj ludzi istnieje na Ziemi od kilkuset tysięcy lat. Nikt tak naprawdę nie wie, co działo się wcześniej. Sam fakt, że ludzkość jest tak unikalna powoduje, że nasuwa się pytanie czy ktoś nie zaplanował rozwoju gatunku Homo Sapiens?

Wśród wielu dowodów wskazujących na bytność na Ziemi przedstawicieli obcych cywilizacji na szczególną uwagę zasługują odkryte w zachodniej Australii rysunki naskalne. Po raz pierwszy nasza cywilizacja dotarła do nich w 1891 roku, co zostało dokonane przez pastora Josepha Bradshawa. Dlatego do dzisiaj mówi się na to znalezisko malunkami Bradshawa.

Próby datowania tego znaleziska były nieskuteczne, ponieważ badania metodą radiowęglową wykazały, że rysunki wykonano około 20 tysięcy lat temu, ale niektóre ze zidentyfikowanych na nich zwierząt wyginęły nawet 50 tysięcy lat temu. Jeszcze dziwniej wyglądają wizerunki utrwalone za pomocą tej prymitywnej sztuki. Rysunki przedstawiają wiele postaci w ruchu nie rzadko z jakimiś nakryciami głowy. Malowane są tak, aby odzwierciedlać ich dynamikę.

[ibimage==15859==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Na niektórych malunkach widać istoty w hełmach z wizjerami. Widać postacie w czymś, co może uchodzić za kosmiczne skafandry a nawet widać utrwalone na rysunkach latające pojazdy, jakie zapewne widzieli przodkowie rdzennych mieszkańców Australii.

[ibimage==15861==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

To, co przedstawiają te malunki to nie tylko niezwykłe obrazy, to również zeznania na poparcie tezy, że starożytni astronauci odwiedzili naszą planetę, gdy ludzkość była jeszcze w powijakach.  Kiedy patrzymy na pozostałości cywilizacji na Wyspie Wielkanocnej, Piramidy w Gizie, Świątynię Słońca, czy Tiahuanaco, można dojść do tego samego wniosku.  Na całym świecie, w tym samym czasie, ludzie uchwycili podobną historię o istotach, które zstąpiły z nieba w swoich urządzeniach i w jakiś sposób interweniowali na naszej planecie może nawet kształtując człowieczeństwo. Rysunki Bradshowa z Kimberly w zachodniej Australii to kolejny milczący dowód na takie wizyty w przeszłości.

 

 

Źródłohttp://en.wikipedia.org/wiki/Bradshaw_rock_paintings

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ja

Pewnie sie najarali/naćpali a

Pewnie sie najarali/naćpali a póżniej namalowali swoje wizje Biggrin A ludzie sie spuszczają że to coś więcej niż wytwór zaćpanego umysłu, przecież ci "duchowni/szamani etc." wspomagali się psuchotropami aby połączyc się z wyzszymi bytami. Ehhh...

Portret użytkownika Endor

To mogły być duchy z innych

To mogły być duchy z innych światów lub duchy zwodnicze, dlatego ci co się zajmują ezoteryką powinni odmawiać egzorcyzmy do Pana i Maryji Dziewicy oraz Aniołów !

Litania do św. Michała Archanioła
Panie, zmiłuj się nad nami!
Chryste, zmiłuj się nad nami!
Panie, zmiłuj się nad nami!
Chryste, usłysz nas!
Chryste, wysłuchaj nas!
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami!
Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami!
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami!
Święta Trójco Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami!
Święta Maryjo, Królowo Aniołów; módl się za nami.
Św. Michale, przepojony mądrości Bożą;
Św. Michale, doskonały adoratorze Słowa Wcielonego;
Św. Michale, ukoronowany szacunkiem i chwałą;
Św. Michale, najpotężniejszy książę w zastępach Pana;
Św. Michale, chorąży Trójcy Przenajświętszej;
Św. Michale, strażniku raju;
Św. Michale, przewodniku i pocieszycielu ludu Izraela;
Św. Michale, twierdzo Kościoła wojującego;
Św. Michale, chlubo i radości Kościoła triumfującego;
Św. Michale, szańcu prawowiernych;
Św. Michale, siło tych, którzy walczą pod sztandarem Krzyża;
Św. Michale, światłości i otucho dusz w godzinie śmierci;
Św. Michale, najpewniejszy wspomożycielu;
Św. Michale, nasz wspomożycielu we wszelkich przeciwnościach.
Św. Michale, heroldzie wyroku wiecznego;
Św. Michale, pocieszycielu dusz pozostających wśród ogni czyśćcowych;
Św. Michale, któremu Pan powierzył odprowadzanie dusz po śmierci;
Św. Michale, nasz książę;
Św. Michale, nasz obrońco;
Św. Michale, Święty Boży.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie!
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie!
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami!
Panie Jezu, uświęć nas nieustającym Błogosławieństwem i obdarz, przez wstawiennictwo Św. Michała, tą mądrością, która nauczy nas szukać skarbów w niebie i zamieniać dobra doczesne na wieczne; który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.
[ibimage==15525==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika taurus

Endorze drogi..też jestem

Endorze drogi..też jestem katolikiem ale nie narzucam się z swoimi poglądami..aczkolwiek ich bronię...ale wydaje mi się z całym szacunkiem do Ciebie że jestes "trochę" narzucający się ze swoja religijnością..w piśmie napisano że niechaj twa prawica nie wie co czyni lewica...i tego się staram trzymać...amen...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj