Ślady po obecności obcych cywilizacji są obecne w kulturze Aborygenów

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Praktycznie każda cywilizacja na Ziemi ma w swoich mitach jakieś odniesienia do wydarzeń z zamierzchłej przeszłości. Zwykle jest to jednak rozwodnione w legendach tak, że trudno powiedzieć, co jest opisem zdarzeń a co tylko artystyczną przenośnią. Uznanie czegoś bujdą to zresztą podstawowy sposób ukrywania faktów z przeszłości. Co zatem można powiedzieć na temat zdumiewających rysunków naskalnych Aborygenów?

 

Historia rodzaju ludzkiego pełna jest luk. Przyjmujemy, że nasza cywilizacja zaczęła się kilka tysięcy lat temu między Eufratem i Tygrysem, ale przecież rodzaj ludzi istnieje na Ziemi od kilkuset tysięcy lat. Nikt tak naprawdę nie wie, co działo się wcześniej. Sam fakt, że ludzkość jest tak unikalna powoduje, że nasuwa się pytanie czy ktoś nie zaplanował rozwoju gatunku Homo Sapiens?

Wśród wielu dowodów wskazujących na bytność na Ziemi przedstawicieli obcych cywilizacji na szczególną uwagę zasługują odkryte w zachodniej Australii rysunki naskalne. Po raz pierwszy nasza cywilizacja dotarła do nich w 1891 roku, co zostało dokonane przez pastora Josepha Bradshawa. Dlatego do dzisiaj mówi się na to znalezisko malunkami Bradshawa.

Próby datowania tego znaleziska były nieskuteczne, ponieważ badania metodą radiowęglową wykazały, że rysunki wykonano około 20 tysięcy lat temu, ale niektóre ze zidentyfikowanych na nich zwierząt wyginęły nawet 50 tysięcy lat temu. Jeszcze dziwniej wyglądają wizerunki utrwalone za pomocą tej prymitywnej sztuki. Rysunki przedstawiają wiele postaci w ruchu nie rzadko z jakimiś nakryciami głowy. Malowane są tak, aby odzwierciedlać ich dynamikę.

Na niektórych malunkach widać istoty w hełmach z wizjerami. Widać postacie w czymś, co może uchodzić za kosmiczne skafandry a nawet widać utrwalone na rysunkach latające pojazdy, jakie zapewne widzieli przodkowie rdzennych mieszkańców Australii.

To, co przedstawiają te malunki to nie tylko niezwykłe obrazy, to również zeznania na poparcie tezy, że starożytni astronauci odwiedzili naszą planetę, gdy ludzkość była jeszcze w powijakach.  Kiedy patrzymy na pozostałości cywilizacji na Wyspie Wielkanocnej, Piramidy w Gizie, Świątynię Słońca, czy Tiahuanaco, można dojść do tego samego wniosku.  Na całym świecie, w tym samym czasie, ludzie uchwycili podobną historię o istotach, które zstąpiły z nieba w swoich urządzeniach i w jakiś sposób interweniowali na naszej planecie może nawet kształtując człowieczeństwo. Rysunki Bradshowa z Kimberly w zachodniej Australii to kolejny milczący dowód na takie wizyty w przeszłości.

 

 

Źródłohttp://en.wikipedia.org/wiki/Bradshaw_rock_paintings

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ja

Pewnie sie najarali/naćpali a

Pewnie sie najarali/naćpali a póżniej namalowali swoje wizje Biggrin A ludzie sie spuszczają że to coś więcej niż wytwór zaćpanego umysłu, przecież ci "duchowni/szamani etc." wspomagali się psuchotropami aby połączyc się z wyzszymi bytami. Ehhh...

Portret użytkownika Endor

To mogły być duchy z innych

To mogły być duchy z innych światów lub duchy zwodnicze, dlatego ci co się zajmują ezoteryką powinni odmawiać egzorcyzmy do Pana i Maryji Dziewicy oraz Aniołów !

Litania do św. Michała Archanioła
Panie, zmiłuj się nad nami!
Chryste, zmiłuj się nad nami!
Panie, zmiłuj się nad nami!
Chryste, usłysz nas!
Chryste, wysłuchaj nas!
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami!
Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami!
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami!
Święta Trójco Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami!
Święta Maryjo, Królowo Aniołów; módl się za nami.
Św. Michale, przepojony mądrości Bożą;
Św. Michale, doskonały adoratorze Słowa Wcielonego;
Św. Michale, ukoronowany szacunkiem i chwałą;
Św. Michale, najpotężniejszy książę w zastępach Pana;
Św. Michale, chorąży Trójcy Przenajświętszej;
Św. Michale, strażniku raju;
Św. Michale, przewodniku i pocieszycielu ludu Izraela;
Św. Michale, twierdzo Kościoła wojującego;
Św. Michale, chlubo i radości Kościoła triumfującego;
Św. Michale, szańcu prawowiernych;
Św. Michale, siło tych, którzy walczą pod sztandarem Krzyża;
Św. Michale, światłości i otucho dusz w godzinie śmierci;
Św. Michale, najpewniejszy wspomożycielu;
Św. Michale, nasz wspomożycielu we wszelkich przeciwnościach.
Św. Michale, heroldzie wyroku wiecznego;
Św. Michale, pocieszycielu dusz pozostających wśród ogni czyśćcowych;
Św. Michale, któremu Pan powierzył odprowadzanie dusz po śmierci;
Św. Michale, nasz książę;
Św. Michale, nasz obrońco;
Św. Michale, Święty Boży.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie!
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie!
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami!
Panie Jezu, uświęć nas nieustającym Błogosławieństwem i obdarz, przez wstawiennictwo Św. Michała, tą mądrością, która nauczy nas szukać skarbów w niebie i zamieniać dobra doczesne na wieczne; który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika taurus

Endorze drogi..też jestem

Endorze drogi..też jestem katolikiem ale nie narzucam się z swoimi poglądami..aczkolwiek ich bronię...ale wydaje mi się z całym szacunkiem do Ciebie że jestes "trochę" narzucający się ze swoja religijnością..w piśmie napisano że niechaj twa prawica nie wie co czyni lewica...i tego się staram trzymać...amen...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika MONSTER

Baca ma racje! Gówno wiecie

Baca ma racje! Gówno wiecie co artysta miał na myśli. Stado ignorantów! Przecież nie tylko rysunki na skałach świadczą o nietypowych wydarzeniach w przeszłości. Są jeszcze inne artefakty takie jak bloki kamienne w Puma Punku. Cała ukryta archeologia mówi nam że tego nie dokonali ludzie w tamtych czasach ponieważ nawet my dziś nie potrafimy tego odtworzyć. A wszystkie mity,legendy na całym świecie to też bajka? Niestety prawda jest jedna-wszystkie przesłanki jasno dowodzą że na naszej ziemi wydarzyło się coś co popchnęło naszą ewolucję. Ale jak patrzę na komentarze to widzę że nie wszystkich ta ewolucja dotknęła. Moja propozycja jest taka; Jeżeli was nie ciekawią takie tematy lub intelekt nie pozwala ogarnąć to wypad z tej strony na YT tam są wasze Teletubisie i dużo innych bajek w sam raz dopasowanych do waszego poziomu intelektualnego.

Portret użytkownika OD MONSTER

Nie jestem

Nie jestem inteligentem.Wkurza mnie ludzka ignorancja i chroniczny brak rozumu. Po co wchodzić na taką stronę jeżeli jednego z drugim to nie interesuje? Z próżności? Jeżeli tak to dowodzi to faktu jaki podałem wyżej.

Portret użytkownika sinnucce

Może juz kiedys bylismy

Może juz kiedys bylismy wielcy ale nie do konca madrzy ?Pozostal tylko kamien .Co by zostalo po nas za 100lat co za  tysiac  a za 10tys ?moze ktos sie pokusi o naukowa odpowiedz ?Zapraszam do dyskusji .

Portret użytkownika MONSTER

Puszki alu-10 lat,nadwozie

Puszki alu-10 lat,nadwozie samochodowe-100 lat,plastik-1000 lat,szkło-4000 lat.Nie wiem ile czasu rozkłada się beton i asfalt ale napewno nie dłużej niż szkło.Nie rozkłada się podobno srebro i złoto ale nie są to jakieś wielkie elementy i nie jest tego dużo.Pozostaje kamień ale co się teraz robi z kamienia? Kamień w naszym klimacie także ulega erozji-zobaczcie na pomniki na cmentarzu te 100 letnie.Prawda jest taka że po naszej cywilizacji nie zostało by nic i to już po 6000 lat. Może kiedyś ktoś by znalazł coś ze złota lub inne rzeczy zachowane dzięki dobrym warunkom. Wtedy to pewnie by stanowiło znów nową ukryta archeologię jaką mamy dziś i wiele osób powiedziało by że to bzdury.

Portret użytkownika taurus

No dłużej pozostanie po nas

No dłużej pozostanie po nas promieniowanie w oklicy Czarnobyla w Japoni  na Nowej ziemi, Atolu Murroa i innych miejscach w których ziemscy pirotechnicy bawili się w "sadzenie" atomowych grzybków...to przetrwa po nas najdłużej...

Portret użytkownika sinnucce

Moze zostały by piramidy i

Moze zostały by piramidy i wtedy problem komu je przypisac??Jakis czas temu czytałam o projekcie na pustyni . To byl zamkniety eko system wszystko bło dobrze ,tylko beton wytwarzal  jakis zwiazek ponad to co przewidzieli naukowcy . Gdyby sie znalazlktos madrzejszy niz ja i znalazlco wiecej na tem temat. Skleroza niestety a bylo to ciekawe .

Portret użytkownika Niziol

Skoro ich wydywali... to

Skoro ich wydywali... to rysowali i przekazywali z pokolenia na pokolenie proste.I ciagnie sie to do dzis w postaci filmow bajek,gier fantastycznych itp. gdybysmi mieli tylko patyk i barwnik to tez sporo by bylo takich rysunkow.::D

Portret użytkownika baca

mity to nie są bzdury bo

mity to nie są bzdury bo zanim stały się "mitami" lub "religią" były... nauką.
mogę wam to udowodnić - otóż w 5012 roku archeolodzy odkopali zatopione w żywicy kawałki papieru w jakiejś starozytnej świątyni ku czci boga "Empika" - oto cudownie zachowany do naszych czasów i mozolnie odczytany niewielki fragment:
„Dzisiaj w godzinach porannych poprzedzony orbitalnym rozpoznaniem z satelity Horus, udany atak przeprowadzony przy pomocy szturmowego Apacza uratował przed armadą piracką konwój handlowych tankowców u wybrzeży Somalii. Dwadzieścia jednostek pirackich uległo uszkodzeniu, w tym dwie poważnie, jedna zatopiona. W czasie akcji morskiej wystrzelony z USS Zeusa operującego w obszarze Zatoki Arabskiej Tomahawk zniszczył również podziemny bunkier – kwaterę lądową piratów. Pentagon potwierdził już śmierć 75 piratów i dodał, że liczba ta po popołudniowym przypływie może jeszcze wzrosnąć.”
nasi "naukowcy" samodzielnie nie podołali tego wytłumaczyć, nie podołały również temu zadaniu najtęższe umysły jakie wydała na świat teologia i bardzo długo wszyscy się spierali i na swój sposób to  "odczytywali" i "poprawnie" interpretowali:
- „Na początku XXI wieku, wysłany przez boga Pentagona indiański wojownik Apacz samodzielnie rozgromił flotę statków pirackich, a następnie pzy pomocy zaprzyjażnionego boga Zeusa rzucił poprzez morze potężnego Tomahawka niszcząc gniazdo piratów na lądzie dostrzegając ich wszystkowidzącym okiem Horusa.”
- "Mamy więc tu proszę państwa oczywistą alegorię odwiecznej walki dobra ze złem. W powyższym micie o Apaczu niewątpliwie chodziło ówczesnym pogańskim prostym kronikarzom o przypowieść w której dobry bóg Pentagon mający przecież pięciokątną siedzibę i zarazem swoją główną świątynię w Waszyngtonie dostrzegł swym wszystkowidzącym spojrzeniem zawieszonym na wysokościach, czyli Okiem Horusa, niegodziwe zło czające się po drugiej stronie globu. Aby się rozprawić z wysłannikami diabła i zapobiec śmierci niewinnych, niezwłocznie uprzedził knowania Złego i wysłał swojego najlepszego wojownika Apacza z legendarnym Tomahawkiem."
- "Wiemy przecież proszę państwa doskonale, że ten jakże barwny mit nie może w żaden sposób być prawdziwy, bo przecież dopiero w XXX wieku, nasz wielki rodak, podróżnik Jan Paweł IV, znany na całym świecie jako Sławny Janko z Wadowic, żywiąc się tylko modłami do patrona oraz wysokoenergetycznym piwem zbożowym, opłynął świat kajakiem na pedały i udowodnił że Ziemia nie jest płaska tylko jest kulą. Mitologiczny Horus zatem ze względu na krzywiznę Ziemi, nie miał najmniejszej możliwości ujrzenia tego co jest po przeciwnej stronie globu. Naiwność ówczesnych wierzeń każe nam (!) też przypuszczać, że ta alegoria odnosi się bezpośrednio do pochodzących z jeszcze wcześniejszych okresów przypowieści o legendarnym Thorze i jego magicznym Młocie, który z kolei bierze źródło OCZYWIŚCIE w podaniach o arcynajprzenajświętszym Józefie z Arymatei i jego stolarskim toporku, którym chciał zajebać, po trzykroć niech będzie przeklęty, niegodziwca Judasza.”
i tak oto właśnie moi mili nasi "naukowcy" pogrążali się w coraz to "głębszych" analizach, przypuszczeniach i paranukowych sporach, dopóki jako turysta z przyszłosci nie przybylem tu osobiscie i na miejscu nie wyprostowałem całej sprawy - inaczej końca by nie było różnym nadinterpretacjom i przeinaczeniom.
wasz oddany baca

Portret użytkownika sinnucce

No tak napisałes dużo ku

No tak napisałes dużo ku uciesze nas wszystkich .Tak wiem o co ci chodzi ale idac torem twojego myslenia powinnismy tu wszyscy zamilknac .Popiszmy wiec sobie a moze ktos z nas przyblizy sie ku prawdzie .A tak z innej beczki ha ha,,,,. OOJJnie potrafisz sie powstrzymac żeby nie draznic .

Portret użytkownika kefir78

Problem z takimi rysunkami i

Problem z takimi rysunkami i ogolnie glifami plolega na tym ze kazdy moze widziec co innego . Ktos kto chce to  zobaczy kosmite , inny tinki winki Smile a ktos inny jakies projekcje czlowieka odurzonego jakąś uzywka a i tak nigdy sie nei dowiemy co artysta mial na mysli. Podobnie jak z Nazca ktos widzi ladowisko UFO Smile a ktos kalendarz albo rytualne sciezki sluzace jakims obrzędom. 

Portret użytkownika sinnucce

Co do Nazca ja mysle ze mogło

Co do Nazca ja mysle ze mogło byc tak .Przylecieli obcy z jakiejs planety i nie wazne po co,moze na wycieczke ???co robia zostawiaja slad,podois  my tu bylismy .Tak z nudów moze lataja rysujac slady na ziemi ,jakims podmuchem ze swoich maszyn latajacych ?To te rysunki a inne to zwyczajne proste linie startowe ?

Portret użytkownika Ech

Nie ma wątpliwości, że

Nie ma wątpliwości, że wszystkim to się skojarzy z teletubusiami. Pytanie tylko, co on tam robi? Czyżby teletubusie istniały naprawdę i planowały inwazję? Czy to dlatego telewizje nadawały ich program nieświadome, że to narzędzie manipulacji do prania mózgów naszych dzieci? Czyżby teletubisie wyhodowały sobie nowe pokolenie, posłuszne im i popierające ich idee? Czy niebawem wszyscy będziemy nosić damskie torebki? Kolejny spisek wisi w powietrzu. Strach się bać Smile
Przeprośmy wszyscy majów, że śmieliśmy się z ich proroctw, które przez to się nie spełniły. Ja wolę zagładę, czy tam nową erę, niż teletubisie...

Skomentuj