Ślady zaawansowanej technologii w kompleksie Shravanabelagola w Indiach

Kategorie: 

Źródło: wikipedia commons

Historia Indii jest fascynująca i sięga czasów, o których nasze podręczniki nic nie wspominają. Na terenie tego kraju znajduje się wiele starożytnych świątyń, które posiadają tak niezwykłą architekturę, że nawet w czasach dzisiejszych wyglądają niesamowicie. Należy do niej niewątpliwie świątynia Akkana Basadi.

 

Według historyków kompleks z Shravanabelagola powstał w X wieku naszej ery, ale stopień skomplikowania tej budowli jest tak wielki, że można powiedzieć, ze wygląda jakby została stworzona za pomocą drukarki 3D.

[ibimage==20220==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Gdy popatrzy się na kolumny jakie wykonano wewnątrz w konstrukcji można dojść do wniosku, że tego nie dało się po prostu zrobić za pomocą dłut. To po prostu wygląda jak coś stworzonego na tokarce. Dla wielu badaczy jest to dostateczny dowód na to, że datowanie tego kompleksu było błędne i jest to jakiś relikt epoki, o której nie mamy zbyt wielu informacji.

[ibimage==20221==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20222==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20223==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20224==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20225==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20226==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20227==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==20228==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: Internet

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika who

niewiarygodne!!! definitywnie

niewiarygodne!!!
definitywnie największe wrażenie robi ten zaawansowany technologicznie słoik z czerwoną zakrętką i zaawansowany technologicznie włącznik na ścianie za nim (zdjęcie 6 od góry).  Jednak przeawansowany techologicznie hindus między dwoma filarami wymiata bardziej niż żarówki energooszczędne. wow!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Jeżeli jednak przedpotopowa

Jeżeli jednak przedpotopowa cywilizacja zdobyła pełna wiedzę o parametrach w jakich powstały naturalne skały, to byc może to co oglądamy nie pochodzi z naturalnego surowca.
Jeżeli to byłoby prawdą, to można by powiedzieć, że wszystko zostało zaprojektowane i wykonane z betonu otrzymywanego wg nieznanej nam obecnie technologii i zagadka byłaby rozwiązana...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika salomon1

Dobrze sądzisz. Można

Dobrze sądzisz. Można wzbudzić za pomocą niskich częstotliwości i pola, to wystarczy. Częstotliwości poszczególnych pierwiastkow są znane, mniej znane są częstotliwości rezonansowe związków chemicznych, a prawie nikt nie zjamuje się częstotliwościami rezonansowymi strukrur krystalicznych zawierających w sobie wodę "związaną" zwaną krystalizacyjną (np. zaczynajac od np. MgSiF6·6H2O). Cząsteczki wody podowują drastyczne obniżenie tej częstotliwości rezonansowej. Wiem to, była to częśc mojej pracy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Wynika z tego, ze woda

Wynika z tego, ze woda związana pod wpływem podanych operacji uzyskuje tak wielkie napięcie powierzchniowe, które umozliwia "płynięcie" całej struktury... To interesujące... Własciwie ta masa uzyskałaby strukturę żelowatą.. Stąd w litym bloku takiego zelu patykiem można by wyrzeźbić kształt jaki się chce...
 To prawie rozwiązaliśmy zagadkę "obłych" i rotarowych kształtów kamiennych megalitów.... hehhehhee

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj