Słynna jasnowidzka przepowiedziała koniec świata w 2020 roku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jeane Dixon, jasnowidzów, która zmarła w 1997 roku, opowiedziała  w swoim życiu wiele przerażających wizji przyszłości. Przepowiedziała między innymi zabójstwo prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego. Jedna z prognoz dotyczyła końca świata, do którego miałoby dojść już w 2020 r.

 

 

Przepowiednia zawarta jest w książce pt. Call to Glory, która została napisana w latach siedemdziesiątych. Należy zauważyć, że w odniesieniu do jasnowidzki istnieje termin „efekt Jeane Dixon”. Oznacza to nakładanie się kilku zdarzeń, które jeszcze nie miały miejsca.

 

Dixon zasłynęła właśnie po tym, jak przepowiedziała śmierć prezydenta USA. Cztery lata przed incydentem powiedziała, że do władzy dojdzie prezydent, który umrze pełniąc urząd. Dixon powiedziała również pod koniec drugiej wojny światowej, że Stany Zjednoczone i ZSRR nie będą już utrzymywać ciepłych kontaktów. A w przyszłości znów USA połączą siły z Rosją, aby walczyć z Chinami.

 

Trudno powiedzieć, czy coś naprawdę stanie się z ludzkością i całą planetą. Z czasem będziemy to na pewno wiedzieć.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika stankus

witam kolega TALLIN nie u,ie

witam kolega TALLIN nie u,ie pisac prawdy ta pani nie mowi la nic o roku 2020.i wielu jasnowidzow nie mowi daty tylko pewne wydarzenia.wiec te informacje te brednie ktore tak naprawde nie mowia nic.po co pisac takie brednie?zeby ,iec wiecej postow?zeby portal był beznadziejmy?pozdrawiam:)

Portret użytkownika YaHu

Nie ma czegoś takiego jak

Nie ma czegoś takiego jak koniec świata. Może być koniec nas, coś innego ale nie koniec świata. No możecie sie nie zgodzić ale czy ktoś ocenia czy nie to świat, wszech świat istnieje w takiej formie i nie nie kalkuluje.

Strony

Skomentuj