Smutna rocznica zniszczenia pamięci słowiańskiego dziedzictwa przodków przez chrześcijański najazd 1050 lat temu

Kategorie: 

źródło: Internet

We wszystkich środkach masowego przekazu można usłyszeć wiele informacji na temat przypadającej rzekomo dzisiaj 1050 rocznicy tak zwanego Chrztu Polski. Przedstawiane jest to jako coś radosnego, co powinni celebrować wszyscy Polacy. W rzeczywistości jednak poza narzuceniem nowej religii, miało też miejsce bestialskie zniszczenie pamięci o przodkach Polan, które było na tyle skuteczne, że obecnie prawie nic nie wiemy o prehistorii Słowian. Obecnie wygląda to tak jakby Polska powstała nagle 1050 lat temu, co jest oczywiście wierutną bzdurą.

 

Chrześcijaństwo przybyło do Europy Wschodniej dokonując ekspansji do złudzenia przypominającej tą, którą w czasach dzisiejszych widzimy w przypadku Islamu. Podobieństw jest bardzo wiele i nawet metody działania polegające na stosowaniu taktyki spalonej ziemi, wyglądają tak samo. Wystarczy wspomnieć jak islamiści potraktowali słynne posągi Buddy, bezcenne ruiny Palmiry itd. Dokładnie tak samo, pierwsi chrześcijańscy najeźdźcy, traktowali symbole bytności zamieszkujących na terenie dzisiejszej Polski, pierwszych Słowian.

Chrześcijaństwo od początku nie było przyjmowane entuzjastycznie jak usiłuje to przedstawiać kościelna propaganda. Opór przeciwko nowej religii, którą ze względów politycznych przyjął polski książę, był ogromny, a ofiar przymusowej chrystianizacji nie sposób policzyć. Kilku tak zwanych chrześcijańskich "męczenników", którzy zostali zabici, to ludzie najeźdźców, którzy zebrali efekty ich brutalnej napaści. Gwałceni religijnie Słowianie zabijając mnichów na swój sposób dawali odpór chrystianizacji przeprowadzanej na nich ogniem i mieczem.

 

 

Wszelkie pozostałości kultu przodków były metodycznie usuwane i niszczone, tak, że do dzisiaj nie przetrwało prawie nic. Ani jeden dokument, ani jedna kamienna tablica z jakimś przekazem. Wszystko zostało zniszczone. To bardzo przypomina sposób postępowania dzisiejszych barbarzyńców z ISIS. Oni też twierdzą, że wszystko co nie jest związane z Islamem musi zniknąć i w tym przypadku 1050 lat temu zaczęła znikać spuścizna pierwszych Słowian.

Politeizm wyznawany przez naszych przodków, może się dzisiaj wydawać czymś niedorzecznym, ale przecież w chrześcijaństwie również istnieje wiara w rozmaite bóstwa, takie jak aniołowie czy tak zwani "święci". Różnica jest zatem tylko w zakresie nomenklatury. Do tego dochodzi fanatyczny kult obrazów, personifikujących jakieś mityczne osoby, znany na przykład z Jasnej Góry.

Gdy patrzy się na chrześcijaństwo z tej perspektywy można uznać, że jest to swego rodzaju konglomerat religii. Wszędzie gdzie pojawiali się wyznawcy Chrystusa istniały jakieś wierzenia i dochodzi do licznych interferencji religijnych. Przykładem czegoś takiego jest kult Voodoo na Haiti. Poza tym chrześcijaństwo często anektowało stare obyczaje opisując je nowymi nazwami.

 

Staroegipski kult Izydy został zastąpiony kultem Maryi i Jezusa. Liczne w średniowieczu piety to nic innego jak kolejne emanacje Izydy rozpaczającej nad losem Horusa. Wszelkie pogańskie święta są obchodzone do dzisiaj, tylko niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, bo zostały obudowane świętami kościelnymi, które mają za zadanie dorobić do nich nowe chrześcijańskie uzasadnienie. Posunięto się nawet do tego, że dostosowano wyimaginowaną datę urodzin Jezusa do istniejących świąt przesilenia zimowego i trwa to do dzisiaj.

Obchody 1050 rocznicy tak zwanego "Chrztu Polski" to celebracja smutnej daty, która zapoczątkowała realny i kulturalny holokaust dawnych Słowian. Ich wierzenia zostały zastąpione innymi i ten stan rzeczy trwa po dziś dzień.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Robert slavs

Slavic oznacza slava  czyli

Slavic oznacza slava  czyli sławny a nie niewolnik jezyk angielski powstał  po najazdów sasów czyli plemienia niemieckich i wymieszał sie z brytami  słowian nazywał zachód wenden  po łacinie vandal  a wschod nazywał nas lachy tzn polaków   tak jak Niemcy maja rozne nazwy  np allemagne deusche czy germany co powstala nazwa dopiero 15 wieku

Portret użytkownika emfazy

czym byłby ów najazd bez siły

czym byłby ów najazd bez siły tradycji, dawniej niewolnictwa, odrabiania pańszczyzny a obecnie umów śmieciowych i masowej emigracji zarobkowej do krain anglosaskich, kultura przetrwała jak dawniej i dziś sławianin znaczy niewolnik

Portret użytkownika Historyk

Chrześcijaństwo, gdy dotarło

Chrześcijaństwo, gdy dotarło na ziemie polskie w połowie X w, miało za sobą dziewięćsetletnią historię. Dość znacznie różniło się od chrześcijaństwa z I w, po Chrystusie i od chrześcijaństwa XXI w. Aby można było uświadomić sobie znaczenie aktu chrztu Mieszka I i jego poddanych, konieczne jest poznanie, chociaż w największym skrócie dziejów religii chrześcijańskiej od jej narodzin aż po X w. Zaangażowanie się Mieszka I w budowę organizacji kościelnej na ziemiach polskich wyraźnie wskazuje, że władca ten, przyjmując chrzest, nie kierował się jedynie bezpośrednimi względami politycznymi za jego decyzjami stały niewątpliwie głębsze motywy. Najważniejszym powodem była świadomość, iż Polska pogańska nie mogła nawiązać trwałych i normalnych stosunków z państwami chrześcijańskiej Europy, a zwłaszcza z potężnymi Niemcami. Bez tego nie można było prowadzić normalnej polityki, zapewnić państwu bezpieczeństwa, a ponadto trzeba było się liczyć, że prędzej czy później Polska podzieli los Słowiańszczyzny Połabskiej. Nie bez znaczenia dla Mieszka musiał być też fakt, iż nowa religia niosła ze sobą wysoką kulturę i cywilizację. Sztuka pisania nie tylko zaspokajała potrzeby intelektualne i religijne, ale była również niezbędna dla podtrzymywania normalnych stosunków z chrześcijańską Europą. Pogańskie państwo, przynajmniej w tej części Europy, nie mogło prowadzić korespondencji dyplomatycznej, wystawiać dokumentów i zawierać traktatów z sąsiednimi państwami chrześcijańskimi. Zbliżenie do chrześcijańskiej Europy pociągało Mieszka jeszcze z innych powodów. Z naczelnika plemiennego miał stać się chrześcijańskim władcą, co oznaczało wzmocnienie władzy, wyniesienie ponad ogół współplemieńców. Władca pogański sprawował władzę z przyzwolenia ogółu, władca chrześcijański – z woli Bożej. Dostojnicy państwowi i możni byli zobowiązani do dochowania wierności takiemu władcy, podobnie jak niegdyś byli do tego zobowiązani Apostołowie wobec Chrystusa. Religia chrześcijańska cementowała także młode państwo, będące jeszcze zlepkiem plemiennych terytoriów. Podsumowując ten etap, możemy stwierdzić, iż przyjęcie chrześcijaństwa pozwoliło młodziutkiemu państwu polskiemu wyjść z kryzysu połowy lat 60. X w, i przyłączyć się do zupełnie odmiennej strefy kulturowej i cywilizacyjnej. Piśmiennictwo, architektura, murowana, sztuka sakralna, nowy sposób zarządzania państwem były to elementy, które całkowicie odmieniły kraj Polan. Polska mogła od tego momentu w całej pełni korzystać z ponadtysiącletniego dziedzictwa kultury antycznej, a także z osiągnięć cywilizacyjnych europejskiej kultury chrześcijańskiej ostatnich 500 lat, w tym z dziedzictwa renesansu karolińskiego. Polska stała się sojusznikiem Ottońskiego Cesarstwa, które właśnie zaczęło przeżywać okres bujnego rozwoju kulturowego, który nazywamy renesansem ottońskim.

Portret użytkownika Juszka

Było teraz nie ma,

Było teraz nie ma, podniecacie się a tak naprawdę poza wielkimi słowami pod takimi artykułami nikt nic nie robi by zwiększyć świadomość rodakó na temat historii Polski hmmm Słowian z przed okresu chrześcijaństwa. Trudno, gdyby Słowiańskie społeczeństwo było tak wielkie jak niektórzy chcą to z pewnością dziś na wschód od Łaby była by jakaś Lechia czy Ruś oparta na wedach, wierze w Peruna czy Swiętowita. A i tak połowa uważała by że było coś wcześniej i tamto było lepsze Biggrin

Portret użytkownika Marcin Sta

Oj Admin, zapewne młody

Oj Admin, zapewne młody jesteś i zbyt wiele nie wiesz. To co piszesz to lewackie, antyspołeczne brednie. Gdyby nie chrzest Mieszka I - nie byłoby nas!! Jako podzielone plemiona nie mielibyśmy najmniejszych szans na przetrwanie. Jeśli się zna historię to mierzy sie dokonania w danym okresie ich szeroką analizą w otoczeniu i mentalności ówczesnych ludzi. To zgniłe umysły lewaków dążą do oceny zdarzeń sprzed 1050 lat dzisiejszą miarą. Co tak naprawdę wiemy o tamtych czasach by je dzisiaj oceniać. Najważniejsze, że jednak jako naród mamy swoją tożsamość, a ona związana jest nieodłącznie z wiarą w Boga. Wiem, że lewakom - neokomunistom - to bardzo się nie podoba, bo jak znam niektórych ich życie zżarte jest przez gangrenę amoralności. Ale kiedyś za swoje czyny trzeba będzie zapłacić, choćby po drugiej stronie!

Portret użytkownika niebieski52

Zacznijmy od faktów.

Zacznijmy od faktów.

Fragment epitafium z płyty nagrobnej B.Chrobrego :

W tym grobie spoczywa wódz szlachetna gołębica
Zwano ciebie Chrobrym, po wieki bądź błogosławionym
Choć z ojca pogana, lecz matką twą chrześcijanka.."

Mieszko-I nie ochrzcił się jeno poślubił katoliczkę; czytajmy pisma rzymskie(parafialne) o jego synu B.Chrobrym :...syn poganina Mieszka i matki katoliczki.Zapomniał Watykan zatrzeć wszystkie ślady. Watykan i katolicyzm upadną bo opierają się na fałszu.Nie da się zatrzeć prawdy.

Portret użytkownika goscxl

kto nie zna swojej

kto nie zna swojej przeszłości nie może mówić o swojej przyszłości . To własnie wykorzystywane było przez Niemców że my Polacy - Słowianie przybyliśmy na te ziemie . MY sŁOWIANIE W/G BADAŃ dna JESTEŚMY TU OD TYSIECY LAT .  Dlaczego to nie w Krakowie odbywały sie główne uroczystości chrztu Polski . Przecież Kraków już dawno istniał. Całe zamieszanie to propoganda Niemiecka jakoby to od nich jako spadkobierców Cesarstwa Rzymskiego , tzw krzewicieli kultury i cywilizacji za pomocą miecza. Dlaczego w raz z  tą datą rozpoczoł się okres mordów i palenia wszelkich historycznych przekazów dotyczacych historii Słowian.  także "przyjaciele Niemcy w niedługim to czasie napadli na Polske już chrześcijańską . Palono staroksiegi , palono i mordowano ludzi znających historie . Dlaczego to nie uczą że Wandale bo tak nas kiedyś nazywano stawiali opór Rzymowi. Bo czyż nie jest to dziwne że rzymianie zajeli Brytanie, połowę Afryki Azję mniejsą . A nie potrafili zająć terenów na pólnocnych Europy odległe od Rzymu o nie całe 2000 km . Kto im stawiał opór . Na starych mapach po miedzy dzisiejszą Francją o Łabą ( czyli ziemiami Słowian) NIE MA NIEMCÓW . TO BYŁA ZIEMIA NIE ZALEŻNA . Istnieją dokumenty kto założył miasta w północnych Niemczech ( dzisiejszych Niemiec ) to byli Słowianie.  Kto posiada jeszcze dokumenty, pisma, listy zakonników,mapy z tamtego okresu dlaczego się ich nie ujawnia. Bo prawda Boli. 

Portret użytkownika dąb

Jakby nie Mieszko i jego

Jakby nie Mieszko i jego polityczne myślenie to o Lachach czy Polanach jeszcze mniej by wiedziano niż o Wieledach . Nie byłoby Polski . A czego ciągle płaczecie nad wierzeniami pogańskimi słowian w Polsce , a co z tymi wierzeniami w Rosji ? Przecież tam  dużo wcześniej wygasły, a przecież tam panował Kosiciół Bizantyjski a nie Rzymski.   Co do kultu Maryi czy Jesusa to się autor grubo myli gdyż Jezus i Maryia są postaciami historycznymi czego nawet ateistyczna nauka już nie kwestionuje bo skąd się wzięli nagle np chrześcianie za Nerona  (37r-68r.) - oskarżenie o spalenie Rzymu w 64r. czyli ok 31 lat po ukrzyżowaniu 33letniego Chrystusa. 

Portret użytkownika hwyhobo

"Jezus i Maryia są postaciami

"Jezus i Maryia są postaciami historycznymi czego nawet ateistyczna nauka już nie kwestionuje" -- Bzdura. Proszę nie próbować nabierać ludzi na te tandetne chwyty. Nie ma ŻADNEGO zapisu współczesnego żadnego cudotwórcy Jezusa. 

Portret użytkownika goscxl

kto nie zna swojej

kto nie zna swojej przeszłości nie może mówić o swojej przyszłości . To własnie wykorzystywane było przez Niemców że my Polacy - Słowianie przybyliśmy na te ziemie . MY sŁOWIANIE W/G BADAŃ dna JESTEŚMY TU OD TYSIECY LAT . 

Portret użytkownika kris280

MY Słowianie? Jak to dumnie

MY Słowianie? Jak to dumnie brzmi. Naprawdę jesteś w stanie wykazać swoje pochodzenie do okeresu sprzed Mieszka I? Wiesz ile i jakie mieszanki krwi mieli twoi przodkowie po drodze? Chcesz się odcinać od czegoś znanego, w imię wyidealizowanych korzeni, których być może wcale nie posiadasz. Najepierw zainteresuj się własnymi, znanymi  przodkami. Kim byli, o co walczyli, jak żyli. Dopiero potem zdecyduj czy chcesz napluć na ich dziedzictwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus

Możesz wciskac te bajki

Możesz wciskac te bajki ludziom bez wykształcenia, albo zawodowo ogłupiałych w tej bredni.

 Podaj mi chociaz jeden przykład zapisków Chrystusa, czy jego nauk dla potomnych kłamco.

 Kłamiecie i o chrystusie i o jego zakłamnej matce, co dziewicą była i z dziwicy sie urodziła, zapewne i matka maryii dziewica była i z dziewicy sie urodziła. Głupcy! Jak można wierzyć w takie brednie.

 Zaznaczam, że Bóg jest dla mnie oczywistością a nie przemiotem wiary, ale Bóg poza wszelkimi posrednikami i mesjaszami szatańskiego pochodzenia.

Portret użytkownika Miodzio

Daj mu spokoj to zatwardzialy

Daj mu spokoj to zatwardzialy komuszek ktory nie wie ,ze swiat nie znosi prozni. Mogli bysmy byc innego wyznania np. muzelmanskiego i tez by plakal. Niech popatrzy co na tym skorzystalismy i ile razy ten opluwany przez niego katolicyzm stal sie przetrwalnikiem Polskosci ,ale on wychowany na basni PRLu wie ,ze najwieszym wrogiem Polski jest wolnosc.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Mieszek I Pusty przyjął

Mieszek I Pusty przyjął chrzest bo musiał - tzw. propozycje nie do odrzucenia składała kolejnym "dzikim państwom i państewkom"(brawo Drzewiecki i jego "Polska to dziki kraj") Europy dobrze zorganizowana banda-forpoczta tryumfalnie kroczącego przez świat Kościoła Rzymskiego - religijnego spadkobiercy politycznej spuścizny upadłego Cesarstwa Rzymskiego... Zamiast legionów szły w Europę manipuły czarnej szarańczy, która z miłością na ustach niemiłosierną, ciężką ołowianą derą dusili dwory księstw, królestw i cesarstw a te - mając w perspektywie "kęsim" chrzecijańskiej proweniencji - wolały dać się oblać przez nowych szamanów wodą zamiast własną krwią... Wystarczyło że jeden z grona "pogańskich" prawowierców się wyłamał i nowych rzymskich czynowników uznał za protektorów swojej ziemskiej, cesarsko-królewskiej władzy, by taki jeden z drugim bardziej papieski niż papież neofiutek z żarliwą gorliwością szedł z ogniem i mieczem na swoich pokojowo ułożonych, ale już dla niego wstrętnych pogańskich sąsiadów. Tym lżej mu to przychodziło gdy świątobliwi mężowie uroczyście, po chrześcijańsku zwalniali takiego neofiuta z zawartych z sąsiadami przysiąg i zawartych paktów pokojowych! Wiadomo - neofiutek wobec nowych panów musiał się "wykazać" gorliwością wiary i wystawianym ostatkiem sił orężnym kaznodziejstwem musiał "namówić" jak najwięcej królów i książąt wokół siebie by za nim poszli w to katolickie bagno...
Potem szło to już jak reakcja łańcuchowa: jeden zyskiwał dwóch i już było ich trzech, potem było ich dziewięciu itd. się ta rzymskokatolicka zaraza niczym ameba, niczym pleśń po pomidorach na półce rozpełzała, banda neofiutków szła przez kontynent zbrojną atandą i opornych ogniem i mieczem "chrzciła" przy okazji z błogosławieństwem nowych kapłanów drąc, łupiąc, gwałcąc i paląc...

Kto nie chciał do tego nomen omen Klubu Rzymskiego wstąpić dobrowolnie - wbrew temu co rzekł był Pan "idźcie i nauczajcie" (nie: idźcie i podbijajcie!) - i przyjąć zwierzchnictwa Neo Cesarstwa Rzymskiego nie chciał - to powyższe przyjąć musiał!! O ile chciał uniknąć zagłady-orężnej nawały wraz z ludem swoim - protektorat Neo Cesarstwa Rzymskiego przyjąć musiał, ponieważ władca taki samopięt pośrodku dyszącej chrześcijańskim miłosierdziem hordy nie mógł przeżyć! Pod orężnym, iście mafijnym "nie do odrzucenia"  przymusem "przyjęty" chrzest de jure ważnym być nie mógł ponieważ brakowało mu waloru dobrowolności przyjęcia wiary z nauczania i przekonania płynącej, a nie z orężnego przymusu... Przymusu jak ulał podobnego do dzisiejszego  stosowanego przez fanatoli z ISIS...
W swej bezmiernej bezczelności zadufany Kościół kat. który bez mrugnięcia okiem wyrżnął dziesiątki jeśli nie setki milionów opornych ludów całego ówczesnego świata bez cienia wstydu i zażenowania ośmiela się dziś nie tylko sięgać po religijną władzę absolutną (nad coraz mocniej "skażonymi" niezależnym od kruchty myśleniem sumieniami łatwowiernych) której obecnie ma tylko nędzne pozory (wierni udają że wierzą, do cna  hedonistyczno-materialistyczna hienrarchia udaje, że prowadzi ich drogą bożą ku bogu...) ale sięga również do rumpla sterów świeckich, z "tylnego siedzenia" sterując władza ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą...zapominając, że "królestwo ich nie powinno być z tego świata" i nie powinni się kalać miazmatami prerogatyw nie należących do rzekomo pochrystusowego a nie - jak dowodzi Historia - należących do pocesarskiego, stricto świeckiego zbrodniczego dziedzictwa Kościoła rzymskiego...

Dziś, kiedy świadomość powyższego jest w ciemnym, parafialno-patafialnym Narodzie znikoma lub żadna - butni i bezkarni najeźdźcy-mordercy praojców naszych i wiary naszej wśród ofiar swoich krwawych podbojów tryumfują i uroczyście świętują, swoje żenujące egzekwia odprawiają... Wszystko to na ich "poturczeńców" koszt, za ich pieniądze i odwieczną ciężką krwawicę, przy ich tak typowym dla baranów "milczeniu owiec"!

Portret użytkownika Magnificencja

Umiłowani, nie każdemu

Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat (1J.4:1).

 

Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,

- godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne obnażać prawdziwe oblicza kościelnych szamanów, oszustów, seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, znawców niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw, którzy na twarzach noszą od wieków faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą i rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony. Rzymski katolicyzm jest szkołą szalbierstwa, hipokryzji i cynizmu. Toż to ten ewangeliczny „Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika; nie ma bredni, której by w swoje owieczki (i baranki) nie spodziewali się wmówić. Sprowadzają walkę do tumanienia i terroryzowania najciemniejszych w nadziei, że w ten sposób zawsze będą mieli większość.

Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).

Portret użytkownika a

Prawda jest jedna.. Każda

Prawda jest jedna.. Każda wiara jest chora i prowadziła do ludobójstwa. Watykan to zło tylko dla kasy i polityki. Polski papierz to nic innego jak polityka by obalić blok wschodni. Jak poznacie prawdę o tym watykańskim świecie tonzrozumiecie o co chodzi.   Poszukajcie w necie o benedykcie a to wiele wyjasni.

Portret użytkownika Homo sapiens

Admin napisał tak

 Jeżeli Maryja jest kultem egipskim to dlaczego w swoich przepowiedniach w czasie kontaktów z wiernymi wychwala Jezusa ? «Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo». Powiedzieli do Niego Żydzi: «Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni?» On zaś mówił o świątyni swego ciała” Ew. św. Jana 2:19

Serafimy, Ogród Eden i sfinksy - Michael Heiser

https://www.youtube.com/watch?v=zxbswf-FOvc

"To, co wyprawiają siły Mordoru w związku z rocznicą chrztu Polski jest powtórką takiej samej kampanii, która masoneria we Francji prowadziła 20 lat temu, w 1500 rocznicę chrztu Chlodwiga. Chwyty erystyczne są w zasadzie te same: albo błahe, czepiające się niepewności daty samego wydarzenia (tak jakby nieścisłość w datowaniu przyjęcia chrztu przez jakiegoś księcia mogła mieć jakiekolwiek znaczenie wobec faktu, że sam Pan Nasz na pewno nie przyszedł na świat w swojej ludzkiej naturze w roku 0, tylko kilka lat wcześniej, też w przybliżeniu, i jakoś nam ta pomyłka w datacji Dionizego Małego wiary nie osłabia); albo zupełnie idiotyczne, bo “demaskujące” fakt oczywisty, iż faktyczna chrystianizacja ludu była i musiała być procesem rozciągniętym mocno w czasie. Właściwie brakuje tylko jednego elementu, czyli analogii do stawiającego kropkę nad i hasła masonów nadsekwańskich “Chlodwig to nie Francja”, a co wynika z tego, że oni mogą wskazać wyraźną cezurę w historii Francji, jaką jest rewolucja, inaugurująca inną, a faktycznie ‘anty-Francję”, uznając zatem, że “Francja to Rewolucja i Prawa Człowieka” przeciwko Prawu Bożemu i Królom Francji, w Polsce natomiast takiej “Bastylii” dzielącej mieczem historię państwa na dwie nieprzystające do siebie połowy nigdy nie było. Skutek jest taki, że nie mogąc powiedzieć wprost “Mieszko I to nie Polska”, bo przecież nawet mit założycielski Okrągłego Stołu nie może być poważną alternatywą, gdyż wiadomo, że w Magdalence obalano kolejne półlitrówki, a nie więzienia, to w takim razie chwytają się jak brzytwy najcudaczniejszych pomysłów, jak neobolszewicka “Krytyka Literacka”, która wychodzi naprzeciw “rodzimowiercom” i etnonacjonalistom plemiennym, wyrażając żal, iż Mieszko otworzył kraj na wpływy “obcych kultur. Wszystko to jednak jest w swojej esencji, mniej lub bardziej jawnie, działaniem cywilizacji przeciw-chrześcijańskiej, która nie może pogodzić się z faktem, iż chrzest księcia Polan nadał niezmywalne piętno całej naszej historii minionej i tej, która jeszcze będzie trwała, aż po czasy ostateczne. To zatem po prostu Książę Tego Świata, szalejący z nienawiści, iż ten połeć ziemi został wyrwany spod jego mocy, mobilizuje wszystkie swoje sługi." Szanowni państwo trzeba wyjść z Egiptu ! Jak się uda wyjść z Egiptu to jest szansa że udamy się do Nieba gdzie znajduje się Jezus !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zyx

Tyle pięknych słów i pewnie

Tyle pięknych słów i pewnie przez przypadek zapomniałeś wspomnieć o tych spalonych na stosie za zielarstwo, wyrżniętych, nabitych na pale, polamanych, z powyrywanymi kończynami (na rozstajnych drogach), zagłodzonych, zamkniętych w żelaznych klatkach bez możliwości ruchu, ze zmiażdżonymi czaszkami, obdarych żywcem ze skóry itd itp. Naprawdę sporo się tego zebrało jak na religię niosącą pokój i miłosierdzie.
Szczególnie zabawnie wygląda fakt, że biskupi polscy przeprosili i poprosili o wybaczenie(!) biskupów niemieckich (chyba w kontekście II w światowej) zupełnie zapominając o setkach tysięcy (a może nawet milionach jeżeli wliczać wyczyny w  Europie) wymordowanych.
Strasznie cicho i głupio brzmią słowa "miłosierdzia, pokoju i zbawienia" spod stosu trupów.
Tu nie ma co świętować tylko w ciszy trzeba uczcić ponad tysiącletnią okupację kraju.

Portret użytkownika szybkiciach

  Admin ... smutna rocznica ?

  Admin ... smutna rocznica ? - co to za tytuł i smutek ? ... doskonale wiesz że w tamtym geopolityczny czasie , gdybyśmy nie przyjeli chrztu , to teraz  byśmy byli traktowani w europie jak ciapaci - w najlepszym wypadku , bo już pańtwa ościenne chciały nas dymać ( dzieci trzeciego świata ) , trzeba iść za trenedm -  teraz kolej na ISLAM             Smile

Szybko i Bezboleśnie Kastruje Wszystkie Kotowate,i  Skretyniałe  Zapędy Myślowe !

Portret użytkownika Quercus

"Ułomnych miliony trwających

"Ułomnych miliony trwających by trwać
Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj
Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel
To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!
W dziejów zamęcie jest droga przez noc
Ostatnia nadzieja by wolnym się stać
Ukryta przed okiem upiorów za dnia
Mozolna i trudna - idziemy nią tam!"

Honor "Triumf noewj ery"

Portret użytkownika Lucifer

Trzeba się Cieszyć że po

Trzeba się cieszyć że po zdradzie rodzimych bóstw ten kraj jeszcze istnieje.

Jakie Bóstwo będzie opiekowało się swoim ludem gdy pluje się mu jawnie w twarz?

Co zostało z tej zdrady? Ano bardzo wiele, niewolnicze klęczenie na kolanach w świątyni obłudy aby na końcu nachłeptać się krwi rytualnie Zamordowanego Boga Słońce i pożreć jego ciało jako złudny akt zwycięstwa Asurów nad Dewami .

Czy myślicie że te powodzie i inne klęski żywiołowe nawiedzające Polskę to jakiś przypadek?

Gdzie Kato obłudnicy Mają Matkę Mokosz w Świątyni?

Sprzedano się Maryi zwanej dalej Aniołem Śmierci i liczy się na opiekę hehe kabaret głupków wielbicieli Vampirów.

Mara = Śmierć ---> Marya ---> Morya

mara – zły duch w hinduizmie i buddyzmie
Mara – biblijne miejsce obozowania Izraelitów po przejściu przez Morze Czerwone.

Katolicyzm wraz ze Siedzibą we Watykanie to kult śmierci i judaistyczne VooDoo a Marowe Sanktuarium na Jasnej G... powinno być spalone w ogniu za ten plugawy obraz Bestii z raną Ciętą od miecza. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/Blackmadonna.jpeg
 

Skomentuj