Snowden ujawnił swoje odkrycia dotyczące UFO i Obcych!

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Światowa awantura, jaka rozpętała się po upublicznieniu przez Edwarda Snowdena totalitarnych działań rządu USA, który postanowił podsłuchiwać wszystkich na kuli ziemskiej zdaje się nie mieć końca. Wygląda na to, że Snowden zdołał skopiować znacznie więcej informacji niż przekazał publicznie, a te utajnione stanowią jego zabezpieczenie. Teraz okazało się, że dysponuje on również aktami dotyczącymi obiektów UFO!

W odcinku 1368 popularnego podcastu Joe'm Roganem przeprowadził wywiad z Edwardem Snowdenem za pośrednictwem satelity z Rosji na temat swojej nowej książki, „Permanent Record” oraz rzeczy, o których amerykańska opinia publiczna naprawdę chce wiedzieć, a więc kosmitach i latających spodkach.

Być może żadna znana osoba w najnowszej historii nie miała w ręku tylu dokumentów rządowych, co Edward Snowden, który stanowczo powiedział, że przeczytał wszystkie dokumenty, zanim wypuścił je do opinii publicznej. Ponieważ jak twierdził, nie chciał narażać bezpieczeństwa narodowego. Wielu ludzi uważa, że ​​informacje o UFO i kosmitach są również przedmiotem troski o bezpieczeństwo narodowe. Nie powstrzymało to Snowdena przed powiedzeniem Roganowi, co znalazł, kiedy konkretnie szukał wszelkich danych o obcych i UFO.

„Zgodnie z moją wiedzą, kosmici nigdy nie skontaktowali się z Ziemią, a przynajmniej nie komunikowali się z wywiadem USA. Miałem absurdalny dostęp do sieci NSA, CIA, wojska, wszystkich tych grup. Nie znalazłem w nich nic. Więc jeśli prawda na ten temat jest ukryta i może być ukryta, to jest cholernie dobrze schowana, nawet przed służbami które powinny mieć do niej dostęp.”

Czy rząd ukryłby informacje o kontaktach pozaziemskich przed samym sobą? Zakładanie takiej opcji wydaje się logiczne, ale trudno o kompletne ucięcie plotek na ten temat. Zresztą, sam fakt iż Obcy nie komunikowali się z rządem Stanów Zjednoczonych nie oznacza wcale, że Obcy na pewno nie istnieją. 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika THOR

Rzadko mnie ponosi i

Rzadko mnie ponosi i generalnie nie kupuję i nie polacem tego typu książek, ale akurat ta jest w sumie ciekawa. Przyjechała kurierem przedwczoraj i wczoraj wieczorem została przeczytana. Jest kilka rozdziałów, które mogą naprawdę zainteresować szukającegp odpowiedzi czytelnika. UFO? ...myślałem, że ziemska nauka, zaawansowane technologie, nowoczesna broń, inwigilacja, etc to klucze do poznania prawdy, ale teraz zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem jednak ktoś nie "maczał" w tym swoich kosmicznych paluchów w tym całym bałaganie. Snowden nadal żyje ...a przeciez był wrogiem numer 1 systemu i powinien zniknąć ...

Skomentuj