Sonda obcych mogła się zbliżyć do Ziemi w 1991 roku

Kategorie: 

Foto: elenaphotos21 / 123RF Zdjęcie Seryjne

W grudniu 1991 roku do Ziemi zbliżył się około dziesięciometrowy obiekt poruszający się po orbicie wokółsłonecznej. Został on skatalogowany, jako 1991 VG i być może był to pojazd pochodzenia pozaziemskiego.

 

Ta rzekoma sonda obcych została wypatrzona około miesiąc przed perygeum. Naukowców zaskoczył fakt, że orbita sondy bardzo przypominała ziemską. Fluktuacje jej jasności wskazywały, że nie był to raczej asteroid tylko jakiś twór sztuczny, stąd podejrzenia, co do pochodzenia tego obiektu.

 

Oczywiście, aby podejrzewać pozaziemskie pochodzenie trzeba najpierw postarać się wykluczyć możliwość, że był to obiekt wytworzony przez człowieka. Po sprawdzeniu uczeni uznali, że nie ma żadnego znanego ziemskiego ciała niebieskiego, które miało orbitę heliocentryczną zbliżona do 1991 VG.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że obiekt posiadał bardzo niewielki dystans perygeum może to być interpretowany, jako dowód na to, że nie było to przypadkowe zbliżenie a raczej kontrolowane. Głównie, dlatego 1991 VG jest uważane przez SETI za kandydat do uznania za sondę obcych cywilizacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika rosomak

Nie Baca. To Ty zachowujesz

Nie Baca.
To Ty zachowujesz się jak <ciach>- Szukasz dziury w całym.
Kilka orbitujących wokół Ciebie jajeczek, wtóruje Ci w tym zgodnie, a wszyscy razem, najczęściej bijecie bezpłodną pianę.
Admin Nie wywalaj wpisów bo to nieładnie.
<ciach>
edit: skasowane
Nie używaj wulgarnych słów, to posty nie będą usówane
/Moderator/

Portret użytkownika GodzinaW

Wielkie podziękowania dla

Wielkie podziękowania dla strony ZnZ oraz dla czytelników serwisu.Nasza akcja powoli nabiera tempa.Codziennie notujemy setki wejść oraz generujemy zyski,które w 100 % przeznaczymy na akcję reklamową i bilbordową.Na reklamach umieścimy faktyczny stan Państwa pod rządami zdrajców i złodziei!Polska musi się obudzić!Nie pozwolimy dalej się tak wyzyskiwać i oszukiwać!Zapraszamy do dalszego wsparcia naszej akcji.Pamiętajcie klikając w reklamy w 100 % wspieracie walkę z tym złodziejskim systemem!
www.bzdetywsieci.pl

Portret użytkownika metabo

juszka to lebski gosc ladnie

juszka to lebski gosc ladnie kilkakrotnie spacyfikowal madrosci <ciach> bacy  smiac mi sie chce jak czytam i widze jak ten <ciach> sie spina by tylko jego racja byla na wierzchu  hihi
<ciach>
edit: skasowane
Moderator

Portret użytkownika kolo21

Wygląda jak kupa astronauty

Wygląda jak kupa astronauty he he.Dlaczego astronauty bo oni w przestrzeni kosmicznej gdzie grawitacja jest minimalna robią kupę wielkością zbliżoną do asteroidy.I teraz one tak spadają na ziemię i sieją popłoch.A to nie jest nie widzialny obrazek tylko taki specjalny zaczarowany.Trzeba znać zaklęcie.O tym tajemniczym, obiekcie Nasa w latach 90 tych robiła małe zamieszanie  że to szpiegowski satelita.Że ruskie znowu coś kombinują,nawet film jakiś był związany z tym wydarzeniem.

kolo21

Portret użytkownika benet

                             

                                                                                Jest to planetoida 433Eros na której w 2001r posadzono sonde ,więc  obiekt 1991 VG mógł być podobny.W całym Układzie Słonecznym takich planetoid jest  miliony,więc obserwacja tych obiektów przez "naukowców" nie powinna być jakąś sensacją

Portret użytkownika kdbj

Wspaniały, pierwszorzędny

Wspaniały, pierwszorzędny artykuł... Nie mogę wyjść z podziwu dla sztuki dziennikarskiej i niepodważalnych dowodów, argumentacji i własnoręcznie przeprowadzanego przez autora artykułu śledztwa... Brawo (dla tych, którzy jeszcze nie wyczuli ironii - tak, to artykuł na poziomie "Bravo"). Zaczynam dojrzewać do wniosku, iż jedynym celem takich głodnych kawałków jest trenowanie silnej woli czytającego - nawet nie wiecie, ile wysiłku i właśnie tej silnej woli, kosztowało mnie powstrzymanie się od wulgaryzmów i za-klęć w ocenie takich paszkwili, nic nie wnoszących do całokształtu niczego. Nawet gdyby, to co mnie to ..... obchodzi, że coś tam, ufo, sonda, w zeszłym wieku, słowem - bla, bla, bla. Dziękuję za trening woli i gratuluję, że się komuś "chce" takie cuś zamieszczać. Ave.

Strony

Skomentuj