Spalenie kilku tysięcy egzemplarzy Biblii wywołało oburzenie w Ugandzie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pastor z Ugandy spalił w Wielkanocny Poniedziałek 17 kwietnia br. kilka tysięcy egzemplarzy Biblii. Aloysius Bugingo, który stoi na czele jednej z sekt (House of Prayer Ministries w Makerere Kikoni), wyjaśnił swoje działanie faktem, że ogólnie przyjęte tłumaczenie Pisma Świętego, znane jako Biblia Króla Jakuba, jest błędne.

 

 

Ugandyjska Organizacja Biblijna zdecydowanie potępiła spalenie sześciu tysięcy egzemplarzy Biblii. Stowarzyszenie zamierza zebrać maksymalną ilość dowodów i domaga się ukarania Bugingo na podstawie art. 122 Kodeksu Karnego Ugandy za obrazę uczuć religijnych.

 

Biblia Króla Jakuba w języku angielskim powstała w 1611 roku za panowania Jamesa I, króla Anglii i Szkocji. Tekst jest znany w świecie chrześcijańskim. Aloysius Bugingo uważa, że tłumaczenie celowo zniekształcono, a autorzy dzieła „czcili demony”. Pastora zbulwersowało nazwanie Ducha Świętego „Holy Ghost”, a nie „Holy Spirit”. Angielskie słowo „ghost” może oznaczać ducha, widmo, cień, marę, upiora, co ma być, według  Bugingo, dowodem na kult demonów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

"Czytelnicy portali nurtu

"Czytelnicy portali nurtu niezależnego jak Innemedium, ZmianyNaZiemi, czy InfoWars są dobrze poinformowani. Na ich podstawie większość z nas może sobie ułożyć jakąś całość. Z uzyskanych informacji wyłania się obraz jakiegoś mało rozpoznanego dążenia, prowadzonego na szeroką skalę projektu. Stosuje się taktykę niewidocznych i malutkich kroków, tak byśmy się nie spostrzegli. Zza kulis wyziera nie tylko Nowy Porządek, albo Nowy Wspaniały Świat. Tam jest coś o wiele bardziej tajemniczego ! Tajemnicy tej pilnie strzeże wierchuszka globalnej elity. Jest tak, że nawet dla członków tajnych stowarzyszeń jest ona często zakryta. Dziś publikujemy wideo, które ujawni to co jest esencją planu wszystkich teorii spiskowych, związanych z niezidentyfikowanymi istotami oraz ich ziemskimi pomocnikami." Całość tutaj: http://popotopie.blogspot.com/2017/05/tajemnicze-czwarte-krolestwo-tuz-przed.html

Ci co palą Biblie są pod wpływem istot z innego wymiaru ! Gdymyście mieli wątpliwości to proszę zobaczyć

Nadchodzi Czwarte królestwo - Quayle, Horn, Hoggard, Marzulli, Missler

https://www.youtube.com/watch?v=MkU3YNpbNoE

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ajwaj

Może to boga mało obchodziło,

Może to boga mało obchodziło, skoro wszechmocny i wszechwiedzący przez tyle setek lat pozwalał nieświadomym ludziom czcić ghosta zamiast spiryta?
No i skąd wiadomo, że akurat w świecie duchowym powinien być spiryt a nie ghost? Bo może właśnie teraz właśnie zacznie się czcić demona?
A może już czas dorosnąć i przestać traktować serio te wszystkie bajki rozgłaszane przez różnych cwaniaków?

Portret użytkownika Kmieciu

No, grubo pojechał jak na

No, grubo pojechał jak na pastora podobno chrześcijańskiego, lepiej jak Różowy Dodaszatan Merdal czy Negral czy jak mu tam Blum 3 ... Ale w sumie argumentację miał dobrą - "ghost" to może być Kasper - Przyjazny Duszek, ale nie osoba boska (zakładając, że ktoś faktycznie wierzy w tzw. "Trójcę"). Ale czeka go jeszcze dalsza ciężka robota - swoje dzikie tłumaczenia Biblii mają jehowi, mormoni, i inni DOOMokrążcy, o sukienkowym kościele "Maryji" udającym jakieś chrześcijaństwo (nazwa pochodna od "Chrystus", więc skąd u wyznawców cieśli z Nazaretu 80% czasu modlitewnego zajmuje jakaś "Maryja"?) to nawet nie wspomnę...
 

 

Skomentuj