Spektakularne fenomeny świetlne widziane w Chinach i Francji!

Kategorie: 

Źródło: The REAL DJ Fruit Loops/ Viral Home

Niebo nad Francją i Chinami stało się niedawno sceną dla dość niezwykłego i równie niepokojącego spektaklu. Okazuje się, że w internecie pojawiły się nagrania ogromnych świetlistych obiektów widzianych oraz zarejestrowanych na filmie w obydwu krajach. Nie da się ukryć, że obserwowane na nich fenomeny wyglądają spektakularnie.

 

Podczas gdy obserwacje z Chin i Francji zdecydowanie różnią się od siebie, to dość niewielki odstęp pomiędzy tymi niezwykłymi zjawiskami ma prawo budzić pewną dozę konsternacji. Zacznijmy może od zjawiska z Chin, które miało mieć miejsce 11 października 2018 roku. Otóż, mieszkańcy miasta Beijing umiejscowionego w prowincji Shanxi oraz ogólnie rozumianej Środkowej Mongolii, wręcz zalali social media zdjęciami i filmami z tego zdarzenia.

To co widzieli można porównać jedynie do niezwykłych efektów świetlnych widzianych nad Kalifornią po przelocie rakiety firmy Space X. W zasadzie, zjawisko z Chin wygląda na tyle podobnie do niego, że już teraz zaproponowano teorię zgodnie z którą, ten dziwny efekt świetlny został wywołany testami naddźwiękowego pojazdu o kryptonimie DF-ZF, którego istnienie zostało niedawno potwierdzone przez rząd Chin. Biorąc pod uwagę, że wspomniany samolot ma znajdować się w jednostce w Taiyuan, cała ta teoria ma logiczny sens. Warto nadmienić, że data obserwacji z Chin pokrywa się z dniem nieudanego wylotu rosyjskiej rakiety Sojuz co ma prawo rodzić różnego rodzaju teorie spiskowe.


Obserwacja znad Kalifornii po przelocie rakiety Falcon-9

Tymczasem zdarzenie z Francji miało miejsce w miejscowości Saint-Pol-de-Léon zlokalizowanej na północy tego kraju. Co ciekawe, obserwacje mającego tam miejsce fenomenu świetlnego zawdzięczamy transmisji na żywo, która przez kilkanaście godzin przedstawiała statyczny zielonkawy obiekt, który nie poruszał się ani nie odbijał na powierzchni znajdującej się pod nim wody.

Już sam ten fakt rodzi pytanie czy nie był to aby zwyczajny błąd kamery, z tym że zdaniem osób obserwujących ten stream, krąg światła pojawił się ponownie już następnej nocy. Jak narazie, nie ma jednak żadnych dowodów, na jakiekolwiek inne obserwacje tego fenomenu ani nawet ewentualnych zeznań naocznych świadków tego zdarzenia. Choć z tego co widziałem, grupa osób zainteresowanych tą obserwacją stale czuwa nad livestreamem, a więc już wkrótce możemy mieć więcej fotografii z tego zdarzenia.

To dość niezwykłe, że te dwa dość spektakularne zjawiska nastąpiły zaledwie kilka dni po sobie. Nawet jeśli uznamy, że ich zajście można wyjaśnić w sposób logiczny, to ich nagromadzenie jest zwykłym przypadkiem, to cała ta sprawa rodzi wiele pytań odnośnie tego, co zaczyna się dziać z naszym niebem. Wojskowe eksperymenty oraz ściśle tajne projekty, to wyjaśnienia które funkcjonują już od wielu dekad, ale dla szerokiego grona osób, przestały one już być satysfakcjonujące. Ogromne zainteresowanie tego typu obserwacjami dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że coraz więcej ludzi patrzy się na nocne niebo i po wielokroć, nie może się nadziwić temu co widzi.

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Blue Beam?. Możliwe ale to

Blue Beam?. Możliwe ale to raczej zasiewanie atmosfery, np. związkami siarki, jak to robiło ONZ. Wydali na początku 2013 roku dokument o "zakończeniu testów w ramach geoinżynierii". Rakiety "stały się widoczne" na niebie chyba od około 2007. To chyba wtedy po raz pierwszy dostrzeżono świetlistą spiralę na północnym niebie Norwegii. Media podawały że to "nieudany test rakiet Buława". Widoczne to bywa i nad USA i nad Chinami i nad Rosją a ponoć i nad Australią. Czemu? Wszyscy zmienili nagle paliwo w rakietach?  Całe 'napięcie międzynarodowe" to jeden wielki cyrk. Wszyscy rządzący są elementem NWO. Kolaborują wszystkie strony "konfliktu" a nam pokazuje się cyrk dla zajęcia nas czymś by odwrócić uwagę "mas ludzkich", dojąc jednocześnie narody z kasy pod pozorem "szkodliwości emisji CO2" na tajne programy, w tym rycia nor na przetrwanie dla "elit" i wybranych osobników mających zapewnić funcjonowanie owym "elitom".  Oficjalnie plany opewają na zasiewanie stratosfery by wywołać "zimę nuklearną" ale każdy kto ma minimum wiedzy, ma świadomość że rozsiewanie jąder kondensacji powoduje powstawanie zawiesiny skondensowanej par wodnej. W tym wypadku skutkiem jest mleczne niebo i kumulacja ciepła, jak pod pierzyną, co skutkuje histerycznymi artykułami w mediach oficjalnego ścieku w rodzaju "zostało nam 12 lat" a w tm samym czasie na innej stronie "zostało nam 10 lat"). Jeśli tak będą brudzić w atmosferze to może mniej. A wystarczy wstrzymać loty samolotów komunikacyjnych na np. dwa miesiące by dostrzec zmiany na lepsze!. Gdy służby wyburzyły trzy wieże w N. Jorku, w 2001 roku, wstrzymano tam loty na sześć dni. Meteorolodzy zauważyli wtedy spadek średniej temperatury o około dwa stopnie. To są fakty. Reszta to realizacja planów spiskowych i proroctw biblijnych,  które nie są teorią ale mają moc realizacji bo za tym stoją prawdziwe oszołomy religijne od satanizmu.

Portret użytkownika Q...

Kto dał minusa za prawdę?.

Kto dał minusa za prawdę?. Jakiś ekoczerwony wymoczek czy może masońskaparóweczka? I przepraszam za nick. Zmienię go. Nie wiedziałem że "Q" jest symbolem antychrysta. Nie popieram tej prorokowanej od dawna patologii i się z nią nie utożsamiam.

Portret użytkownika korela

 Otóż, mieszkańcy miasta

 Otóż, mieszkańcy miasta Beijing umiejscowionego w prowincji Shanxi

Szanowny autorze, Beijing to po prostu Pekin, stolica Chin. Warto tlumaczyc angielskie nazwy wlasne na jezyk polski poprawnie, o ile sa one w naszym jezyku powszechnie uzywane, a tutaj az sie o ten Pekin prosi. Smile

Portret użytkownika Kmieciu

Ło, kółko z Google się

Ło, kółko z Google się wyświetliło Blum 3 . Łindołz v. 1 000 000 czyli Matrix wyświetla przekłamania grafiki - panbuk reinstalkę systemu musi zrobić... Albo lepiej nie, bo "format c:" rzeczywistości może dla nas być dość traumatycznym przeżyciem (nie do przeżycia) Sad !!!

 

Portret użytkownika Zenek ;)

To nie "kółko" a najnowszy

To nie "kółko" a najnowszy trend w symbolice jezuskowo-maryjkowj czyli symbol sekty SKULL AND BONES... To "kółko" to też SYMBOL TRUMPA znany szerzej jako Q - symbol ANTYCHRYSTA.... jakim Trump jako żydowski zwyrodnialec jozue (demonia dusza wszczepiona też żydowi hitlerowi by 2 WŚ szła "obficiej") jest..... bo to "kółko" ma symbolizować... jest ono nieudanym pokazem i zarazem WEZWANIEM do działań dla judaistów z całego świata.... zwłaszcza iż nie dawno było 100 LECIE ZWODZEŃ fatimskich a obecnie wszelkie gebbelsowe szczekaczki są wypełnione wspominkami po najżarliwszym krzewicielem kultu NIERZĄDNICY BIBLIJNEJ czyli janie pedofilu 2 znanym też jako (żyd) katz (wojtyła).... czyli tego do czego się odwołuje symbolika SKULL AND BONES

Portret użytkownika Homo sapiens

To może być zwiastun wojny

To może być zwiastun wojny domowej we Francji albo nawet w unii europejskich masonów, co będzie zgodne z ich planem 3 wojen światowych, które mają przygotować świat na przybycie istoty nadzorującej tajne stowarzyszenia Vril !

Obecne elity (jawne i ukryte) sterowane przez ufo, starają się stworzyć klimat do wprowadzenia społecznego przyzwolenia na zmiany informacji genetycznej ludności danego obszaru, co ma doprowadzić do powszechnego klonowanie ludzi. Jakimi metodami chcą doprowadzić do totalnego wykrzywienia prawidłowej moralności człowieczej ? W języku cybernetyki społecznej można powiedzieć, że z programu kształcenia przyszłej polskiej inteligencji usuwa się przedmioty, które uczą precyzyjnego kodowania informacji oraz krytycznego, samodzielnego ich oceniania. W płaszczyźnie procesów sterowania społecznego chodzi o to, czy mamy państwo prawdy - w którym obiektywna prawda jest większą wartością niż ideologia ufonautów, czy też państwo UFO ideologii - w którym ta skryta ideologia jest ważniejsza niż obiektywna prawda.

Moim zdaniem bardzo ważnym filmem który opisuje to co się dzieje na świecie i w unii masonów jest film pt.: Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów - Polska kolejny raz najechana

https://www.youtube.com/watch?v=LE0ikIZWPRg

ten dokument powinien zostać wyemitowany w Telewizji Polskiej, tak by nasi Rodacy zdali sobie sprawę, że polskojęzyczne elity uczestniczą w budowie Nowej Wieży Babel, czyli maszynerii ucisku ! UFO zmiennokształtne może być typem bytu starającego się wprowadzać ludzkość na określoną drogę, ta droga ma prowadzić do odrodzenia się sytuacji sprzed potopu, gdzie ludzkość została zmieniona pod kątem informacji genetycznej ale i w sensie duchowym, bo jeżeli zmienimy naczynie to i zmianie ulega forma ducha przebywająca we wnętrzu. Polskie wartości wypływają z chrześcijaństwa, Polska została założona przez Mieszka, który zorganizował państwo chrześcijańskie, nie ma Polski i Polaków bez chrześcijaństwa. Oczywiście może być zbudowany twór jakoś podobny do Polski, który będzie się wzorował na krajach multu-kulti, gdzie tak na prawdę rządzą inne rasy i inne kultury duchowe (masońskie autodestrukcyjne bagno seksualistyczne) ! Polska jest tylko tam, gdzie chrześcijańska kultura oraz cywilizacja człowiecza przeważa, a ta jak państwu wiadomo jest anty w stosunku do UFO cywilizacji, opartej na 'maszynerii ogronicznej' (masońskiej !), mającej za zadanie potajemnie odbierać nam naszą energię (życiową) ! Tylko ludzie moralnie porządni gwarantują, że nie zostaniemy oddani w niewidzialne ręce bytów wampirycznych.

W ocenie wielu badaczy masoni NISZCZĄ zdrowe społeczeństwa poprzez ufonautyczną technologię pornografii (nadnaturalne urządzenie odsysu energii życiowej - patrz film pt.: "UFO czasów ostatecznych"), z tego względu należy być czujnym i przyglądać się niewidocznym posunięciom UFO istot ! Tak jak piszę w artykule pt.: "Geopolityka ponadludzka" - byty z 'pojazdów NOL' wywierają wpływ na ludzi władzy, by za ich pomocą odbierać nam życie (pośrednicy to banksterzy-porno przemysł, itp...). W przed i powyborczej Polsce widać sytuację gdzie istoty te walczą o wpływy, bez dojścia do umysłów polityków nie będą się mogły nami żywić - społeczeństwem, o czym wspominałem w tekście pt.: "Maszyneria orgoniczna - aktualizacja - wersja 2.5". Słabi moralnie i umysłowo, zwłaszcza nie rozumiejący chrześcijaństwa i o co w nim chodzi (Jezusa Chrystua - YHWH) zapędzą nas na jakieś 'paranormalne miejsce' gdzie zostaniemy energetycznie rozstrzelani...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj