Spiralna struktura na niebie nad Meksykiem

Kategorie: 

Niezwykła spirala struktura na niebie pojawiła się nad Meksykiem. Do zdarzenia doszło w marcu tego roku i od razu pojawiło się szereg spekulacji co do natury tego zjawiska.

 

Wśród najczęściej proponowanych wytłumaczeń sugeruje się, że jest zjawisko atmosferyczne, albo start rakiety. W przeszłości podobne fenomeny obserwowano nad Bliskim Wschodem, nad Norwegią czy nad Rosją.

 

Niektórzy wierzą w to, że spirale a niebie to pozostałości portali międzywymiarowych, ale ich adwersarze przekonują, że to człon rakiety po odstrzeleniu potrafi stworzyć tak finezyjny spiralny kształt, gdy dopala się w nim paliwo.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex 2

Ciepło a dokładniej fala

Ciepło a dokładniej fala promieniowania HAARP, uwidoczniona na cząsteczkach chemitrali jak opiłki żelaza na karce papieru pod którym jest magnes.. Taka wizualna projekcja jak wygląda fala HAARP..
 Dzięki chemitralom własnie, które działają jak swoisty ekran filmowy...

Portret użytkownika Io600

Ostatni film robi wrażenie.

Ostatni film robi wrażenie. Zastanawiam się tylko dlaczego nie ma żadnych wyraźnych nagrań UFO, a są bardzo dobrze wykardowane, dobrej jakości nagrania pokazujące od początku zajście jakiegoś zjawiska, którego nikt się przecież nie spodziewał. Skoro nikt się go nie spodziewał, to dlaczego kamera stoi na statywie i nagrywa właśnie TEN moment? Nie ma zielonych ludzików, ale jest kilka niedawnych, bardzo dobrych nagrań "wejścia pojazdów w nadprzestrzeń", czy czegoś takiego.
Może są to po prostu jakieś testy technologii wojskowej, albo dobra grafika komputerowa.

Portret użytkownika baca

nie ma nagrań ufo no bo....

nie ma nagrań ufo no bo.... to nie było ufo...
to była tylko rakietka ktora wyrwała sie spod kontroli bo cuś jej sie zepsuło
gdyby to było ufo to miałoby ufoludki na pokładzie...
i gdyby te ufoludki wylądowały no to po takim lądowaniu zataczałyby się bardziej niż pan Szczepan pod spożywczakiem...
skoro na filmie nie widać ufoludków spiralnie porozrzucanych po polu lub takich które się jeszcze tu i ówdzie zataczają, to znaczy że to nie było ufo...

Strony

Skomentuj