Spiralne UFO, rakieta a może rosyjski eksperyment z tworzeniem tuneli podprzestrzennych?

Kategorie: 

Dokładnie 20 listopada 2012 nad rosyjskim miastem Togliatti pojawił się dziwny obiekt. Tego typu obserwacja miała ostatnio miejsce również nad Bliskim Wschodem. Wtedy uznano, że to start tajnej rakiety. Teraz sugestie idą w tym samym kierunku, ale czy aby na pewno?

 

Zastanawiające jest to, że wygląda na to, iż to rzeczywiście są rakiety, ale najwyraźniej wynoszą na pewną wysokość jakiś specjalny człon, który zawsze zachowuje się tak samo, czyli zwija się spiralnie a potem znika. Wygląda to tak, jakby ktoś prowadził jakieś zaawansowane eksperymenty, których celem jest dokonanie potrzebnych pomiarów tego zjawiska. Poniżej znajduje się nagranie równie dziwnego obiektu jaki pojawił się nad niebem Libanu i Izraela w czerwcu tego roku.

Z jednej strony wydaje się to być dowód na to, że światowe mocarstwa rozwijają technologię umożliwiającą tworzenie stabilnych mostów Einsteina-Rosena. To może otworzyć zupełnie nowy rozdział ziemskiej nauki. Dziwi trochę to, że te rzekomo tajne operacje przeprowadzane są nocą, kiedy przecież rozmaite światła na niebie są bardziej widoczne. Być może jest ku temu jakiś cel, na przykład unikanie promieniowania słonecznego, które mogłoby jakoś wpłynąć na przebieg eksperymentów.

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MAXIMUs

nie wygląda to na ludzką

nie wygląda to na ludzką technologię tego typu obiekty pokazują się na całym świecie tzw spirala moze jest to jakieś oczyszczanie czy osłona atmosfery dosyć zdewastowaliśmy ziemie już a do atmosfery przedostają się różne zanieczyszczenia , byc może jest to interwencja z poza ziemi .

Portret użytkownika malwi

oglądaliście panoramę

oglądaliście panoramę Rocknest, zrobioną przez curiosity?bardzo ciekawa,jest na stronie nasa, na powiększeniu można dostrzec pewne"anomalie"(coś w stylu-gdzie jest Walle?;] pozdrawiam

Portret użytkownika XMan

"Mosty Einsteina-Rosena"

"Mosty Einsteina-Rosena" Większej bzdury nie słyszałem.Tego typu zjawiska widziane były w starożytności.Czy to takie trudne aby przyjąć do wiadomości ,że nie jesteśmy w wszechświecie sami.Wiele jest na to dowodów a że nie potrafimy ich wytłumaczyć wynika z naszej nieudolności a i przebiegłości tych drugich.Nie spieszy im się do nawiązania bezpośredniego kontaktu widząc co się dzieje na naszym globie i jakie są relacje międzyludzkie. 

Portret użytkownika Gość

Właśnie. Nie wiem, może

Właśnie. Nie wiem, może dlatego, że nie jestem Katolikiem i nie pochodzę z rodziny obciążonej nadmiernie przez św. Inkwizycję, nie pojmuję, dlaczego nadal ludzie starają sie zamykać oczy i wmawiać sobie jakieś bzdury. Niektórzy mówią, że to dlatego, że się boją, ale czego się boją, nie wiem....
 
Przecież to, że życie (w niepoliczalnej mnogości form oraz bez form) jest powszechne we Wszechświecie jest czymś wspaniałym, a nie czymś, czego można się bać. To, ze wszyscy jesteśmy połączeni dosłownie ze wszystkim we Wszechświecie, też powinno być dla nas źródłem radości, a nie lęków. Co nam zrobiono z głowami? Zamiast podziwiać wielkość i wspaniałość tego, co nas otacza.. my zamykamy się sami w umysłowych klateczkach, zatykamy sobie uszy i zawiązujemy oczy.. byle tylko czegoś nie poznać, czego się nie dowiedzieć.. byle sobie wmówić, że jesteśmy tylko my, tylko nasze ego... To co nam przeszkadza, to nasze oczy zakryte kurtyną naszego ego, to jest coś, czego należy się obawiać, to jest mroczne, koszmarne i potworne - ale nam się wydaje takie nasze i takie swojskie. Oto przewrotność samsary czy jak kto woli, tego padołu.

Portret użytkownika taurus

Ja myslę, ze jakas

Ja myslę, ze jakas intelgencja ktora była przed nami na tej planecie pozostawiła wiele technologicznych artefaktów (sprawnych) a, w tym portali (gwiezne wrota) i byc może jakies państwa ju z rozkminiły jak je otwierać..oczywiście nie pochwala się o tym to logiczne...zastanawiające jest to że ostatnio pojawia się dużo dziwnych obiektów wokół słońca..ba nawt z niego sobie wylatuje..tankuje i co tam jeszcze...tak więc analogicznie nie dziwi fakt że na Ziemi jest wzmożona aktywnośc tych manifestacj..czymkolwiek są...

Strony

Skomentuj