Spiralne UFO sfilmowano nad Rosją

Kategorie: 

Powyższe wideo pochodzi z Rosji. Uczestnicy tego filmu obserwują na niebie dziwny fenomen wyglądający jak start rakiety jednak za chwilę okazuje się, że obiekt zaczyna zachowywać się w niespodziewany sposób.

 

Tworzy się wręcz jakiś rodzaj wiru, który niektórym przypomina klasyczny wormhole. Trudno powiedzieć co to jest, możliwe, że to faktycznie była rakieta.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika adept48

Patrząc z kierunku lotu

Patrząc z kierunku lotu powinno być z wyglądu spiralą ale od punktu do rozwijajacej się spirali . ... Tu wygląda jakby obiekt szybko się oddalał ślad obrotu się pomniejsza . Ale ślad w formie trójkąta . i dośc szerokim kącie rozwarcia tej smugi  pokazuje  jakby coś się rozchodzilo  ale począrek nadal samodzielnie przebija się ,tylko traci liniowy tor. To tak jakby coś się rozpadało ale bliżej tu do formy energii .Równie dobrze może to być zabawa enrgiami ... takie przestrzenne hologramy .cokolwiek to jest - widzimy .. i to jest fajne.. a jak byśmy mieli możliwośc dołożyć więcej wyższych wymiarów - to by miało to kształt inny a wygląd SMOKA  DRAGONA co chce zjeść swój własny ogon. 

Portret użytkownika maryjan

Mam czasami wrażenie, że to

Mam czasami wrażenie, że to jest właśnie otwarty tunel czasoprzestrzenny, tylko z naszej perspektywy to wygląda tylko jak spirala. Wiemy, że wszystko wiruje, wiemy że tunele muszą istnieć, wiemy że technologia którą nam się przedstawia w niczym ma się do rzeczywistości i to, co naprawdę ukrywają to widzieliśmy tylko w filmach s-f lub komiksach. Prawie 120 lat temu Tesla twierdził, że jest w stanie skunstruować wynalazek do poruszania się w czasie (a to, co zrobił i opatentował, i czego nie zdążył lub nie mógł pokazać oficjalnie światu możemy przestudiować osobiście choćby na youtubie pod hasłem Tesla Smile ). ...wyobraźnia działa...

Portret użytkownika AB

To akurat raczej rakieta.

To akurat raczej rakieta. Najpierw pionowe wznoszenie potem zmiana lotu w osi do obserwatora, dała widok spirali czyli wiru jaki powstaje za rakietą. a na koncu chyba sie coś skopało 

Skomentuj