Sprawa karna za komentarze na innemedium.pl

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Policja dostarczyła już mailowe zapytanie o adresy IP w prowadzonej sprawie. W tej chwili nie ma ono prokuratorskiego umocowania i jest to po prostu prośba policjanta prowadzącego czynności zlecone przez Komendę Główną Policji. Oto dzisiejsza korespondencja w tej sprawie. Dane adresowe i inne wrażliwe zostały usunięte. a komentarze wstawione poniżej w oryginalnej formie.

 

 

"W dniu 11.02.2013 o 10:00 <<cut>policja.gov.pl> pisze:

>
> Witam.
>
> W nawiązaniu do e-maila przesłanego w dniu 07.02.2013 roku dot.
> prowadzonego postępowania w sprawie publicznego znieważania grupy
> ludności z powodu jej przynależności narodowej oraz wyznaniowej tj. o
> przestępstwo z art. 257 kk zwracam się z prośbą o podanie pełnych
> adresów IP osoby posługującej się Nickiem : „Angelus Maximus Rex” który
> zamieścił komentarze :
> • w dniu 2012-12-27 roku o godz. 02:32


> • w dniu 2012-12-27 roku o godz. 02:39

> • w dniu 2012-12-27 roku o godz. 02:44

> pod artykułem „Tajemniczy kraj na planecie Ziemia” zamieszczonym w dniu
> 2012-12-24r
>
> • w dniu 2012-10-03 roku o godz. 22:17

> pod artykułem „ Tajemnicza asteroida Oljato w kształcie krzyża znowu
> zaskoczyła naukowców” zamieszczonym w dniu 2012-10-02
>
> • w dniu 2012-12-01 roku o godz. 13:57

> • w dniu 2012-12-01 roku o godz. 14:08

> pod artykułem video „Autystyk z USA zamierza udowodnić błąd założeń
> teorii Wielkiego Wybuchu „ zamieszczonego w dniu 2012-11-30.
>
> Odpowiedź proszę przesłać e-meilem na adres:
> <cut>policja.gov.pl
>
> Pozdrawiam asp. sztab. <cut>

 
A to moja odpowiedź:
 
Witam

Ja się już orientowałem u mojego admina od serwera i my mamy taki cache, że tam nie są IP łapane bo to nam wydajność serwera zabierało a z tego co mi wiadomo to nie ma obowiązku łapania IP. Zresztą ja się trochę boje łapać IP bo to dane osobowe a ja mam ciągle ataki hakerskie i wtedy ja mógłbym mieć kłopoty z tego powodu, gdyby mi to ktoś te dane wykradł. Co do statystyk to używam Google Analytics. Ja proponuje, że napisze wyjaśnienie w tej sprawie, OK? Bo to na prawdę nie zła wola moja. Oto co mi napisał admin serwera:

Ja do niego napisałem tak:
"Ja z poziomu drupala widzę wszystko jako localhost i nie jestem w stanie ustalić IP dlatego też mi nie chodzi głosowanie dla niezarejestrowanych. Czyli dla mnie wszystko jest z 127.0.0.1"

A on mi odpowiedział tak

"bo to jest tak zewnetrzne_ip:port_80 <- varnish pobiera z localhost:<cut><- apache działa na localhost:<cut>czyli faktycznie strona jest na 127.0.0.1"

Ja po prostu tych IP nie mam, bo logów apache i varnish też nie trzyma admin z tych samych powodów, zbędne dodatkowe obciążenie mocy obliczeniowej serwera. Rozumiem, że te treści wskazane są niezgodne z polskim prawem, więc powstaje pytanie czy powinieniem te komentarze jakoś skasować, czy to jest dla Was dalej dowód w sprawie i mam je trzymać, bo nie wiem już co robić.

Przyznam, że niektóre z tych wskazanych komentarzy to jakieś nasze wpadki bo tam i wulgaryzmy są, a to wbrew regulaminowi, po prostu przeoczenie. Ale na przykład co jest niezgodnego z prawem w komentarzach do "Tajemniczy kraj na planecie Ziemia" ? Co to za grupa ludności "syjoniści" mi się nie wydaje, że to podchodzi pod ten paragraf. Totalny szok, w życiu bym nie pomyślał, że te faktycznie ostre wypowiedzi to jest złamanie prawa. Czy macie jakieś wytyczne, żebym wiedział kiedy to jest obrażanie a kiedy nie, bo przyznaje, że nie rozumiem tutaj o co chodzi Policji. Nigdy bym nie powiedział, że syjoniści to naród, a to nie jest tożsame z Żydami bo można być syjonistą i nie być Żydem. To chyba raczej chodzi o postawę. Ja to tak rozumiem. A jak rozumie to władza? Kto to jest syjonista? A jakby było komuniści to też by była grupa ludności i znieważenie? Prosze zobaczyć na definicję syjonizmu http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm

Rozumiem, że Pan tylko wykonuje czynności zlecone, więc to oczywiście nie przytyk do Pana, ale jako admin zastanawiam się jak interpretować teraz wszystko w przyszłosci, ciać komentarze na zapas czy każdy analizować? Prosze mi poradzić co dalej z tym robimy?

 

Jak widać problemem były niepochlebne opinie o "Syjonistach" wyrażane przez Angelusa Maximusa Rexa. Jak widzicie wiele z nich jest po prostu wulgarnych i to błąd administracji, że to przeszło, ale kilka z tych komentarzy jest zaskakujacych, bo trudno je zinterpretować jako ewidentne nadużycie. Będziemy informować o kolejnych postępach tej sprawy a zarejestrowanych użytkowników witryny prosimy o zgłaszanie nadużyć komentarzy nadajacych się do usunięcia. Uprasza się też o umiar z wyrażaniem opinii pod tym wpisem.
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

"Jak uczy Historia - Historia

"Jak uczy Historia - Historia jeszcze nikogo niczego nie nauczyła" jednak ja coś z Historii zapamiętałem i jestem pewien że ci, którzy dzisiaj - oczywiście jakżeby inaczej! suto opatrzeni chroniącymi syjonazistowską kamarylę "stosownymi prawami" z taką mściwą lubością i inkwizytorską zaciętością usuwają komentarze jutro - też w oparciu o "stosowne ustawy" a'la Norymberskie vide ta o szerokiej jak Ocean Spokojny ustawa o "mowie nienawiści" - zapewne zechcą/zaczną fizycznie usuwać Autorów(!). Czemu? - a temu, że nie pamiętają ani o mechanizmach "pożerania własnych dzieci" przez każdy bez wyjątku totalitaryzm, w tym modelowy jak rozpanoszona właśnie w Jew'ropie pseudodemokracja, ani nie pamiętają ostrzeżeń Heinricha Heine sprzed kilku dekad: "ci, co dziś palą książki, jutro będą palić ludzi."

Cwaniactwo Archeparchów stojących w cieniu kulis zamachu na wolność słowa i wyrażania emocji miliardów podludzi w imię ochrony zas...ch interesów kilku milionów skutych szeklami nadludzi z NWO polega na tym, że... zrobią to rękami znienawidzonych goim w todze prawa będącego w istocie bezprawiem gnębiących innych znienawidzonych goim, przez co sami pozostają jako ta lelyja biali, czyści i jak ich Mośjasz niekopulani...Przykład?! - proszę uprzejmie: sprawa kryminalnej reprywatyzacji tysięcy kamienic w całej Polsce - żydowscy kryminaliści-pseudospadkobiercy sprzedali bezprawnie, w oparciu o pseudotestamentowe fałszywki odzyskane "prawa do..." rodzimym polskim gojom a ci rękami kolejnych gojów-czyścicieli kamienic udupiają/pod most wyrzucają setki tysięcy gojów od dekad te kamienice zasiedlających... W ten cwany, zakamuflowany sposób "cudzymi rękami wyciągania kasztanów z ognia" żydownia realizuje znane wszystkim "wasze ulice nasze kamienice" - kasę w wielu przypadkach kolejny już raz za kamienice wzięli, zamienili na ukochane szekle a całe odrażające odium szarpaniny o lokale, o prawo, o sprawiedliwość spada na gojów-nabywców "prawa do...". W ten sposób syjonazistowski, życzący Polsce-przyszłemu Polin jak najgorzej Wilk (mimo że się nażarł kasą z w/w procederu pyszczący o zapłatę Nahodowi Wybhanemu 65 mld dolarów odszkodowania!) jest syty a gojowska owca - rozszarpana...

ps. wbrew pozorom żydownia nie powinna być dla przeczulonych Żydów obraźliwa - na razie, póki "tu jest Polska"a nie Polin, mamy taką miejscowość...

 

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Major

Ciekawi mnie co pan

Ciekawi mnie co pan Syjomistrz ma do powiedzenia w kwesti Palestyny, bombardowania Libanonu czy ciaglego stanu wojny z Egiptem . To jest ten dobry Izrael? Z karaluchami postepuje sie w taki sposob zeby wybic to do ostatniej sztuki zeby sie nie odrodzilo nigdy.

Portret użytkownika devoratus

1) Żydzi nigdy nie byli

1) Żydzi nigdy nie byli narodem - byli plemionami (bodaj 12 ich było)
2) Dzisiejsi żydzi nie są narodem semickim, więc określenie antysemityzm jest od czapy.
3) Pomawianie kogoś o bycie psychopatą również jest karalne i Ciebie również powinno się ukarać.
4) Jeżeli istotnie AMR jest chory psychicznie, to nie można go karać, gdyż nie odpowiada za swoje czyny.

Portret użytkownika b@ron

vpirate65...widzisz...stwierd

vpirate65...widzisz...stwierdziłeś że Angelus powinien "zapłacić za znieważanie tego wspaniałego narodu"...a jakże to niezwykle oświecony człowieku ma się do twojego postu??? stwierdzasz w nim że Angelus Maximus Rex ma oznaki choroby psychicznej i że jest psychopatą...a więc polaka można znieważać?  (Angelus nim jest )więc go znieważyłeś i co??? a czemuż to tobie znieważać wolno?...i na marginesie...przeczytaj co to jest antysemityzm i wyciąg wnioski jak to się ma do ANGELUSA. coraz bardziej mi się wydaje że polonia jest już mniejszością w swoim kraju czyli polsce...tyle że ją obrażać można

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pragne zdementować posądzenia

Pragne zdementować posądzenia juszki o zakapowanie mnie do służb. To nie on, i chociaz chętnie bym go sprał po łbie to on tego nie zrobił. To zrobiły niezarejestrowane szczury co latają po forum i nie mają nic innego do powiedzenia jak tylko rozbijać niewygodne watki. To agentura NWO i syjonistycznego ścierwa.
 Juszka zazdrości mi czegoś tam... piekielnie denerwują go + i - i wkurza go, że on nie potrafi mysleć ponadwymiarowo...

(Ekhm, może trochę łagodniej... mod)

Portret użytkownika baca

jeśli chodzi o minusy to

jeśli chodzi o minusy to juszka ZGARNIA CAŁOŚC - nie pokonasz... jej - to jakaś muszka owocówka która przybyła z "ziemi świętej" z transportem mandarynek i tak sobie krązy, krąży i łapie te minusy tu i tam - te minusy to takie wirtualne PAC! ... Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

 Do publicznej informacji:  W

 Do publicznej informacji:
 W dniu wczorajszym mój komputer został zaatakowany wirusem chcącym wprowadzić na twardy dysk pornostrony pedofilne!! Ale te gnidy nie wiedzą, że mam unikalny program antyszpiegowski i nawet służby nie moga się dostać niepostrzeżenie.
 Atak s ... syjonizmu jest ewidentny. A ja ich i tak mam w d .... Piszę bo chcę ich w ...
 Pozdrawiam wszystkich Polaków...

Portret użytkownika Gruby dzik

Widać szykuje Ci się wjazd na

Widać szykuje Ci się wjazd na chatę. Chcą Cie ugotować , nawet tu widać prowokacyjne akcje. Mają na pewno Twoje dane i podkładają Ci różne świnie  . Wrobią Cie w pedofilie i masz przesrane do końca życia .To są demokratyczne sposoby walki z niewygodnymi ludźmi . Czego żeśmy się doczekali (?) Admin sprawdź swój komputer.

Portret użytkownika baca

I na to jest metoda Angelus

I na to jest metoda Angelus bardzo prosta - zgromadź na dysku tyle pedofilii ile się da - pedofilii oczywiście w postaci newsów z gazet dotyczących tego zjawiska wsród rabinów i trzymaj na wierzchu. pedofilli w judaiźmie jest o wiele więcej niż w kościele katolickim więc to nie problem, a jak Twój dysk "zabezpieczą" do "badań" to może w końcu jakiś sąd się zajmie tym zjawiskiem Smile
poza tym to właśnie z powodu pedofilii papież "postanowił" ustąpić - będzie miał z tego powodu proces o zbrodnie przeciwko ludzkosci w Hadze - każdy kij ma dwa końce.
krył tyle lat pedofilów ze w końcu sam odpowie...

Portret użytkownika proxy

"a jak Twój dysk

"a jak Twój dysk "zabezpieczą" do "badań" to może w końcu jakiś sąd się zajmie tym zjawiskiem :-)"

Czyli .... sąd stwierdzi że .... Angelus jest żydem ...  i dostanie za to ... dożywocie ?

Portret użytkownika Lord_J

Właśnie dziś wróciłem ze

Właśnie dziś wróciłem ze sprawy o pomówienia,kłamstwa i opublikowanie gróźb. Otóż pewna grupa osób sprawujących funkcje publiczną podała do prokuratury grupę osób prywatnych która opublikowała w pewnej gazecie oszczerczy wg nich list. Prokuratura odrzuciła wniosek, więc osoby publiczne zaskarżyły decyzję prokuratury i wiecie co? Sąd odrzucił argumenty tych osób publicznych w całości. Faktem jest,że osoby prywatne w liście nakłamały i obczerniły tych drugich w sposób naprawdę wredny, ale sąd stwierdził że jest to dopuszczalne w debacie publicznej i podparł się wyrokiem sądu na antykomor oraz powołał się na wyroki w Strasburgu odnoszące się do wolności słowa. Na moje adminie to ci donosiciele mogą Tobie co najwyżej skoczyć.

Portret użytkownika baca

dokładnie to samo uważam -

dokładnie to samo uważam - jeśli krajowe zakapiory mącą to Strasburg lub ONZ to obala i wysyła ich na szczaw!
Wolność słowa jest i chyba będzie bo na szczęscie nie tylko Polsce dali się już poznać odwieczni zamordyści...

Portret użytkownika Devoted

Panie Admin,   żenada, że na

Panie Admin,
 
żenada, że na forum publicznym daje Pan poczytać koreposndencje z Policją.
Nie do pana należy decyzja, co w tym wypadku jest tajne, a co nalezy wymazać, czy ukryć.
 
Nie jestem z Policji, jakby kto pytał, ale jestem dorosłym człowiekiem.
pewnych spraw sie nie publikuje.
Metoda na Rutkowskiego...
 
 

Portret użytkownika Andrzej1

Masz rację FAKIR to przykład

Masz rację FAKIR to przykład na ACTA http://dyzurnet.pl/, w zasadzie można wszystko zgłosić. popatrzcie sami

Jakiego rodzaju treści chciałbyś zgłosić?
*
 
Pornografia dziecięca
Polskie prawo zabrania sprowadzania, przechowywania lub posiadania treści pornograficznych z udziałem dziecka poniżej 15 roku życia; rozpowszechniania i publicznego prezentowania pornografii z udziałem małoletniego poniżej 18 roku życia.
Twarda pornografia
Polskie prawo zabrania rozpowszechniania i publicznego prezentowania pornografii związenej z prezentowaniem przemocy lub posługiwaniem się zwierzęciem.
Rasizm i ksenofobia
Polskie prawo zabrania propagowania faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju oraz szerzenia nienawiści wobec jednostki czy grupy społecznej ze względu na jej pochodzenie, kulturę, wyznanie lub ze względu na jej bezwyznaniowość.
Inne nielegalne treści
Treści, które chcesz zgłosić, nie dotyczą żadnej z powyższych kategorii.

 

Portret użytkownika aSD

Ściema w ... baca ten ... co

Ściema w ... baca ten ... co chwile pisze cos ... o żydach i ch88 wie o kim jeszcze a jakos do niego nikt sie nie d.... W... w ... ta stronke bo zamiast pisac o ciekawych tematach to tu same ... ktorych autentycznosci nikt nie sprawdza. Zamiast zajac sie realnymi sprawami to piszecie o jakimchs gadach kosmitach no ... zaloze sie ze gdyby w prehistorii dominowaly wielkie owady to twraz myslelibyscie ze zamiast gadziej rasy jest rasa inteligentnych ... robali i taka jest wasza ...a logika. Rozumiem jesli pokazecie chociaz jeden dowod racjonalny a nie jakis filmik z youtuba zrobiony przez nastepnego .... Tyle na temat.

Portret użytkownika stanlej

No tak i moze za ostro

No tak i moze za ostro wypowiadamy się o Żydach ale oni dla nas też nie są lepsi a wrecz gorsi i bardziej chamscy>chcecie przkładów?bardzo prosze> niedawna sprawa naszej reprezentantki w tenisie RADWA NSKIEJ do wiadomości też KGM >nazwono Ją cytuję- KATOLICKĄ SUKĄ- czy to jest ok???? czy oni zapomnieli że 3/4 Żydów zamieszkałych w Izraelu ma korzenie w POlsce?????? to jak to mamy odbierać??? nadstawić drugi policzek?a może i co innego??? nie bedę komentował zachowań młodzieży Żydowskiej w Polsce, bo po co? też nie są świeci i przyjażnie nastawieni do nas Polaków ,uważają się za coś wyższego.Taka jest prawda a juz nie mówiąc o tym że większość polityków i celebrytów w POlsce ma korzenie Żydowskie do których nie przyznają się.To o czym ma to świadczyć????Nie popieram chamskiego zachowania czy wręcz ataków rasistowskich , ale trzeba się zastanowić z czego one wynikają.

Portret użytkownika fakir

panowie, wiem o co chodzi w

panowie, wiem o co chodzi w tej sprawie... admin mnie nakierował swoją wzmianką w jednym z postów, że NASK zgłosił angelusa policji... co od początku wydawało mi się bzdurą, ale...

...ale okazuje się, że istnieje coś takiego jak dyzurnet.pl i działa to przy NASK-u (choć NIE jest to NASK) i są to kapusie którzy pod płaszczykiem zaszczytnej walki z pedofilią w necie realizują także (a zapewne głównie) swoją walkę z "antysemityzmem" i z pewnością bardzo gorliwie...

bądźcie na 99% pewni, że zarówno na innemedium jak i na znz siedzą jakieś cwaniaczki od nich i biją punkty u syjonistów za zgłaszanie wszystkiego co może stanowić "atak na żyda" nawet jeśli nie ma to większego sensu...

wszystko jasne? takich zgłoszeń wysyłają zapewne 100 dziennie i paraliżują tym pracę policji, która w gruncie rzeczy nie ma innego wyjścia jak przyjąć takie zawiadomienie bo 257 kk jest ścigane z urzędu...

także jeszcze raz powtarzam: dyzurnet.pl i wszystko jasne... ciekawe ile kasy dostają z wiadomych źródeł na tą krecią robotę...

Portret użytkownika Koniu

  Przepis to przepis. Amin

 
Przepis to przepis. Amin nie jest tu winny. Nikt nie jest tu winny. A dlaczego? Bo to tylko reakcja Angelusa Maximusa. Każdy ma prawo do emocji. I każdy ma prawo do wyzwalania tych emocji. Skoro Angelusem targają emocje ma prawo ich się pozbyć. W tym celu służą narządy mowy. Pewne osoby używają siły. Kto, jak nie naród wybrany, nauczył nas posługiwania się mową i wyrzucaniem emocji? Oto przykład od samych nauczycieli, którzy mówią cyt."Zajebal.śmy Jezusa i jesteśmy z tego dumni!" można go usłyszeć na własne uszy oraz zobaczyć http://www.youtube.com/watch?v=1WgubGhLz9k  Kiedy sobie to oglądniecie pewnie każdy psycholog stwierdzi, że taki film może wzbudzić emocje. Czy negatywne? Przejdźmy dalej. Tutaj możemy odnieść się do narodu wybranego, który w swoich stacjach telewizyjnych przedstawia Jezusa Chrystusa jako nazistę a Matkę Boską jako...kur...zobaczcie to i posłuchajcie. Nagarnia z Izraelskich Telewizji. http://www.youtube.com/watch?v=XU8LIwRUQJM
Powiem tak. Kiedyś myślałem, że trzeba być jak Ghandi, ale kiedy oglądnąłem te dwa filmy krew mnie zalała. Ja tam mogę być na bakier z Kościołem, ale Chrystus i Matka Boska to część naszej historii, naszej polskiej historii. Jak my Polacy możemy pozwolić na to, żeby szmacić naszą świętość i nas samych. Kiedy podnosimy głos sprzeciwu tak jak zrobił to Angelus Maximus, zamiast wsparcia od swoich braci Polaków nawet tych a mundurze policyjnym, otrzymujemy uderzenie obuchem w tył głowy. Nie można zamykać ludziom ust. Kościół nie wypowiada się w tych sprawach, bo kościół katolicki obrzucony błotem tonie. Zostają nam to co mamy w swoim sercu, to w co wierzyła babcia moja czy twoja czy tez jego oraz dziadek. Dlatego uważam, po oglądnięciu tych dwóch filmów ( i wielu innych ), że Angelus Maximus ma pełne prawo do wyrażania swoich uczuć w sposób mu właściwy. Intrnet jest narzędziem dla ludzi bez wyjątku, ludzi w całości razem ze swoimi umiejętnościami mowy, pisania, kochania itp. Każdy z nas jest indywidualnością i nikt, żadne prawo nie może nam tego zabronić. Angelus Maximus mówisz dosadnie, twój jeżyk jest cięty ale w końcu może tak ma być. Wystarczy zobaczyć film "Kaznodzieja z karabinem", by zrozumieć, że cyt. "Jezus potrzebuje żołnierzy, którzy rozerwą zło na strzępy"  Reasumując zgodnie z ideologią żydowską reagujemy tak jak nas tego nauczyli "Oko za oko, ząb za ząb"  Dla chętnych tutaj macie ten film "Kaznodzieja z karabinem" http://video.anyfiles.pl/Kaznodzieja+z+karabinem+2011+Lektor+PL/Kino+i+TV/video/25766

Portret użytkownika pawus

Musimy pilnowac Polski !

Musimy pilnowac Polski ! Zawiązywac organizacje jednoczące nas wspólną myślą bo wywiady szpiegowskie urządziły sobie poligon doświadczalny w Polsce. Spychają Polaków na margines odcinając od decydowania o własnym państwie. Najbardziej przeraża mnie bezmyślność Polskiego wymiaru sprawiedliwości poddającego się naciskom zewnętrznym a może to nie Polski wymiar sprawiedliwości a szeregowi egzekutorzy to bezmyślne marionetki. Jak to możliwe że po tzw. odzyskaniu niepodległości (kolejnym) w 1989 roku musimy dochodzić sprawiedliwości w Strasburgu ? A pieprzenie mi. o ACTA i przeciwdziałaniu antysyjonizmowi jest próbą zastraszania społeczeństwa w wyrażaniu własnych opinii. Najwyższy czas na zmiany nie tylko w Polsce ale i na Ziemi Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wściekły atak syjonistycznych

Wściekły atak syjonistycznych k..... na swobodę krytyki tego zawszonego pospólstwa, które w Talmudzie nie uważa Polaków i innych ras za ludzkie musi spotkać się ze zdecydowanym oporem. Czas na relaks.. Czas na zmiany. Nie może być tak, że doświadczony tragediami historycznymi polski naród będzie lizał podeszwy przepoconych cuchnących stóp tego b....

Portret użytkownika gitman

z tego co widze to niezly

z tego co widze to niezly kozak jestes. swietnie. to moze zglos sie na policje i powiedz im ze to ty. a admin to tchorz. ty jestes odwazny no i sie zglaszasz.
jak dla mnie razem z baca jestescie bardzo ....  .... i zdolni jedynie do efektownych wyzwisk. typowe trolle.
masz j....  to sie zglos na policje i przekonaj ich ze masz racjce z tymi syjonistami. oczywiscie tego nie zrobisz bo masz psychike nastoletniego p.... mocnego w gebie (tylko wtedy gdy masz pozory anonimowosci).

Strony

Skomentuj