Sprawa karna za komentarze na innemedium.pl

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Policja dostarczyła już mailowe zapytanie o adresy IP w prowadzonej sprawie. W tej chwili nie ma ono prokuratorskiego umocowania i jest to po prostu prośba policjanta prowadzącego czynności zlecone przez Komendę Główną Policji. Oto dzisiejsza korespondencja w tej sprawie. Dane adresowe i inne wrażliwe zostały usunięte. a komentarze wstawione poniżej w oryginalnej formie.

 

 

"W dniu 11.02.2013 o 10:00 <<cut>policja.gov.pl> pisze:

>
> Witam.
>
> W nawiązaniu do e-maila przesłanego w dniu 07.02.2013 roku dot.
> prowadzonego postępowania w sprawie publicznego znieważania grupy
> ludności z powodu jej przynależności narodowej oraz wyznaniowej tj. o
> przestępstwo z art. 257 kk zwracam się z prośbą o podanie pełnych
> adresów IP osoby posługującej się Nickiem : „Angelus Maximus Rex” który
> zamieścił komentarze :
> • w dniu 2012-12-27 roku o godz. 02:32

[ibimage==16382==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
> • w dniu 2012-12-27 roku o godz. 02:39
[ibimage==16390==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
> • w dniu 2012-12-27 roku o godz. 02:44
[ibimage==16384==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
> pod artykułem „Tajemniczy kraj na planecie Ziemia” zamieszczonym w dniu
> 2012-12-24r
>
> • w dniu 2012-10-03 roku o godz. 22:17
[ibimage==16391==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
> pod artykułem „ Tajemnicza asteroida Oljato w kształcie krzyża znowu
> zaskoczyła naukowców” zamieszczonym w dniu 2012-10-02
>
> • w dniu 2012-12-01 roku o godz. 13:57
[ibimage==16392==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
> • w dniu 2012-12-01 roku o godz. 14:08
[ibimage==16386==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
> pod artykułem video „Autystyk z USA zamierza udowodnić błąd założeń
> teorii Wielkiego Wybuchu „ zamieszczonego w dniu 2012-11-30.
>
> Odpowiedź proszę przesłać e-meilem na adres:
> <cut>policja.gov.pl
>
> Pozdrawiam asp. sztab. <cut>

 
A to moja odpowiedź:
 
Witam

Ja się już orientowałem u mojego admina od serwera i my mamy taki cache, że tam nie są IP łapane bo to nam wydajność serwera zabierało a z tego co mi wiadomo to nie ma obowiązku łapania IP. Zresztą ja się trochę boje łapać IP bo to dane osobowe a ja mam ciągle ataki hakerskie i wtedy ja mógłbym mieć kłopoty z tego powodu, gdyby mi to ktoś te dane wykradł. Co do statystyk to używam Google Analytics. Ja proponuje, że napisze wyjaśnienie w tej sprawie, OK? Bo to na prawdę nie zła wola moja. Oto co mi napisał admin serwera:

Ja do niego napisałem tak:
"Ja z poziomu drupala widzę wszystko jako localhost i nie jestem w stanie ustalić IP dlatego też mi nie chodzi głosowanie dla niezarejestrowanych. Czyli dla mnie wszystko jest z 127.0.0.1"

A on mi odpowiedział tak

"bo to jest tak zewnetrzne_ip:port_80 <- varnish pobiera z localhost:<cut><- apache działa na localhost:<cut>czyli faktycznie strona jest na 127.0.0.1"

Ja po prostu tych IP nie mam, bo logów apache i varnish też nie trzyma admin z tych samych powodów, zbędne dodatkowe obciążenie mocy obliczeniowej serwera. Rozumiem, że te treści wskazane są niezgodne z polskim prawem, więc powstaje pytanie czy powinieniem te komentarze jakoś skasować, czy to jest dla Was dalej dowód w sprawie i mam je trzymać, bo nie wiem już co robić.

Przyznam, że niektóre z tych wskazanych komentarzy to jakieś nasze wpadki bo tam i wulgaryzmy są, a to wbrew regulaminowi, po prostu przeoczenie. Ale na przykład co jest niezgodnego z prawem w komentarzach do "Tajemniczy kraj na planecie Ziemia" ? Co to za grupa ludności "syjoniści" mi się nie wydaje, że to podchodzi pod ten paragraf. Totalny szok, w życiu bym nie pomyślał, że te faktycznie ostre wypowiedzi to jest złamanie prawa. Czy macie jakieś wytyczne, żebym wiedział kiedy to jest obrażanie a kiedy nie, bo przyznaje, że nie rozumiem tutaj o co chodzi Policji. Nigdy bym nie powiedział, że syjoniści to naród, a to nie jest tożsame z Żydami bo można być syjonistą i nie być Żydem. To chyba raczej chodzi o postawę. Ja to tak rozumiem. A jak rozumie to władza? Kto to jest syjonista? A jakby było komuniści to też by była grupa ludności i znieważenie? Prosze zobaczyć na definicję syjonizmu http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm

Rozumiem, że Pan tylko wykonuje czynności zlecone, więc to oczywiście nie przytyk do Pana, ale jako admin zastanawiam się jak interpretować teraz wszystko w przyszłosci, ciać komentarze na zapas czy każdy analizować? Prosze mi poradzić co dalej z tym robimy?

 

Jak widać problemem były niepochlebne opinie o "Syjonistach" wyrażane przez Angelusa Maximusa Rexa. Jak widzicie wiele z nich jest po prostu wulgarnych i to błąd administracji, że to przeszło, ale kilka z tych komentarzy jest zaskakujacych, bo trudno je zinterpretować jako ewidentne nadużycie. Będziemy informować o kolejnych postępach tej sprawy a zarejestrowanych użytkowników witryny prosimy o zgłaszanie nadużyć komentarzy nadajacych się do usunięcia. Uprasza się też o umiar z wyrażaniem opinii pod tym wpisem.
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

"Jak uczy Historia - Historia

"Jak uczy Historia - Historia jeszcze nikogo niczego nie nauczyła" jednak ja coś z Historii zapamiętałem i jestem pewien że ci, którzy dzisiaj - oczywiście jakżeby inaczej! suto opatrzeni chroniącymi syjonazistowską kamarylę "stosownymi prawami" z taką mściwą lubością i inkwizytorską zaciętością usuwają komentarze jutro - też w oparciu o "stosowne ustawy" a'la Norymberskie vide ta o szerokiej jak Ocean Spokojny ustawa o "mowie nienawiści" - zapewne zechcą/zaczną fizycznie usuwać Autorów(!). Czemu? - a temu, że nie pamiętają ani o mechanizmach "pożerania własnych dzieci" przez każdy bez wyjątku totalitaryzm, w tym modelowy jak rozpanoszona właśnie w Jew'ropie pseudodemokracja, ani nie pamiętają ostrzeżeń Heinricha Heine sprzed kilku dekad: "ci, co dziś palą książki, jutro będą palić ludzi."

Cwaniactwo Archeparchów stojących w cieniu kulis zamachu na wolność słowa i wyrażania emocji miliardów podludzi w imię ochrony zas...ch interesów kilku milionów skutych szeklami nadludzi z NWO polega na tym, że... zrobią to rękami znienawidzonych goim w todze prawa będącego w istocie bezprawiem gnębiących innych znienawidzonych goim, przez co sami pozostają jako ta lelyja biali, czyści i jak ich Mośjasz niekopulani...Przykład?! - proszę uprzejmie: sprawa kryminalnej reprywatyzacji tysięcy kamienic w całej Polsce - żydowscy kryminaliści-pseudospadkobiercy sprzedali bezprawnie, w oparciu o pseudotestamentowe fałszywki odzyskane "prawa do..." rodzimym polskim gojom a ci rękami kolejnych gojów-czyścicieli kamienic udupiają/pod most wyrzucają setki tysięcy gojów od dekad te kamienice zasiedlających... W ten cwany, zakamuflowany sposób "cudzymi rękami wyciągania kasztanów z ognia" żydownia realizuje znane wszystkim "wasze ulice nasze kamienice" - kasę w wielu przypadkach kolejny już raz za kamienice wzięli, zamienili na ukochane szekle a całe odrażające odium szarpaniny o lokale, o prawo, o sprawiedliwość spada na gojów-nabywców "prawa do...". W ten sposób syjonazistowski, życzący Polsce-przyszłemu Polin jak najgorzej Wilk (mimo że się nażarł kasą z w/w procederu pyszczący o zapłatę Nahodowi Wybhanemu 65 mld dolarów odszkodowania!) jest syty a gojowska owca - rozszarpana...

ps. wbrew pozorom żydownia nie powinna być dla przeczulonych Żydów obraźliwa - na razie, póki "tu jest Polska"a nie Polin, mamy taką miejscowość...

 

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Major

Ciekawi mnie co pan

Ciekawi mnie co pan Syjomistrz ma do powiedzenia w kwesti Palestyny, bombardowania Libanonu czy ciaglego stanu wojny z Egiptem . To jest ten dobry Izrael? Z karaluchami postepuje sie w taki sposob zeby wybic to do ostatniej sztuki zeby sie nie odrodzilo nigdy.

Portret użytkownika devoratus

1) Żydzi nigdy nie byli

1) Żydzi nigdy nie byli narodem - byli plemionami (bodaj 12 ich było)
2) Dzisiejsi żydzi nie są narodem semickim, więc określenie antysemityzm jest od czapy.
3) Pomawianie kogoś o bycie psychopatą również jest karalne i Ciebie również powinno się ukarać.
4) Jeżeli istotnie AMR jest chory psychicznie, to nie można go karać, gdyż nie odpowiada za swoje czyny.

Strony

Skomentuj