Starożytna gliniana tabliczka zapisana pismem klinowym, może być pozostałością po dawnych telefonach

Kategorie: 

dreamstime

Archeolodzy pracujący w Austrii odkryli dość dziwną, glinianą tabliczkę, która kształtem i budową do złudzenia przypomina dzisiejszy telefon komórkowy. Tabliczka jest zapisana pismem klinowym, które służyło jeszcze w starożytnej Mezopotamii i wszystko wskazuje na to, że to właśnie stamtąd pochodzi to znalezisko.

 

Tabliczka została podobno odnaleziona w tym roku przez archeologów prowadzących wykopaliska w gminie Fuschl am See, w Austriackim landzie Salzburg. Nie dysponujemy zbyt dużą ilością informacji na temat tego czego rzeczywiście szukali tam archeolodzy, bo z pewnością nie oczekiwali odkrycia tam starożytnej tabliczki z pismem klinowym. Zaskoczenie owym znaleziskiem staje się jeszcze większe, gdy zauważy się znaczne podobieństwo pomiędzy tą tabliczką a telefonami komórkowymi użytkowanymi jeszcze przed paroma laty.

[ibimage==25980==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wiek znaleziska został oszacowany na XIII wiek p.n.e. Wtedy starożytni Sumerowie już od 4 tysięcy lat posługiwali się stylem pisma zwanym obecnie pismem klinowym. Oczywiście odnajdywanie tego rodzaju reliktów po cywilizacji Mezopotamskiej nie jest niczym nowym, a znaleziska tego rodzaju można liczyć w milionach. Jest jednak kilka powodów, dla których to konkretne odkrycie różni się od wszystkich pozostałych.

[ibimage==25979==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Po pierwsze, została ona odkryta w Austrii a nie Iranie, czy innym współczesnym państwie leżącym na terytorium niegdysiejszej Mezopotamii. Jedyny obiekt pokryty pismem klinowym jaki odkryto dalej od tej tabliczki to Miska Fuente Magna, która została odnaleziona w ruinach Tiahuanaco. Sposób w jaki ta miska dostała się do prekolumbijskiej Ameryki pozostaje po dziś dzień nieznany.

[ibimage==25981==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Miska Fuente Magna

Zgodnie z teorią głoszoną przez znanego na całym świecie badacza starożytnych tekstów i autora wielu publikacji na ich temat Zecharia Sitchina, powodem dla którego ta misa znalazła się w Ameryce mogła być interwencja istot pozaziemskich. Według jego interpretacji starożytnych tekstów, rasa obcych znanych jako Annunaki przybyła na Ziemię z planety Nibiru i stworzyli cywilizację sumeryjską.

 

Idąc tym tokiem rozumowania, tabliczka odnaleziona w Austrii mogłaby opisywać narzędzie do komunikacji na duże odległości, z jakiego niegdyś korzystali Annunaki. Czy zaskakujące podobieństwo pomiędzy współczesnym telefonem a starożytną tabliczką jest jedynie dziełem przypadku, czy może kryje się za tym jakaś tajemnica, o której na razie nie mamy jeszcze pojęcia?

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Trzeba by się w takim razie

Trzeba by się w takim razie zastanowić nad podobnym "faktem", tzn, skąd kapitan Kościółek, dowódca paździerzowego kosmolotu "Enterprise" w Star Trecku miał na samym początku lat 60-tych ubiegłego stulecia komórki Motoroli "z klapką" ??? Możliwe, że też od tych Annunakich???

Portret użytkownika jarek71lga

,,Mam ci do powiedzenia słowo

,,Mam ci do powiedzenia słowo w tajemnicy,wiadomość do wyszeptania:Jest urządzenie,które słowa wypowiada,kamień,który szepcze.Jego przesłania ludzie nie usłyszą,ludzki tłum na ziemi nie zrozumie" Cytat z książki,,Schody do nieba" Księga druga kronik ziemi.

Portret użytkownika zibi1973

To ładnie jesteśmy zacofani

To ładnie jesteśmy zacofani jak lud Sumeryjski już dawno się tak komunikowali,a u nas  niedawno komórkowy telefon wynaleźli ,znalazłem ładną fotkę by pasowała, ładowanie statków kosmicznych przez pioruny ,ciekawo ilu tu działa Sumerów  u nas na innemedium,może ktoś poznaje swój obiekt   http://www.fotosik.pl/zdjecie/829d1d8d1a2701cc                                                                                   

Portret użytkownika zibi1973

Spokojnie to tylko grafika

Spokojnie to tylko grafika ale może być robiona przez  jakiegoś Sumera                                                                                                                http://www.fotosik.pl/zdjecie/80a3426f972b4f94                                                                                                        

Portret użytkownika Obserwator 2

Artykuł nie dotyczy Jezusa,

Artykuł nie dotyczy Jezusa, lecz odkrycia archeologicznego.
Jednak kilka wpisów pod tym artykułem dotyczy Jezusa. Widać w nich także, jak wielka jest niewiedza i manipulacja. Jako przykład cytuję dwa zdania z poniższego wisu: … „Ale wracając do Jezusa - pytanie jest czy istotne z jego punktu widzenia jest dla ludzi kiedy się urodził, czy może raczej to czego dowodził? Jeżeli by zatem był realnie kimś więcej niż tylko człowiekiem to siłą rzeczy dalszy ciąg wydarzeń musiałby potoczyć się inaczej.”...
W tej sytuacji wskazuję Wam dwa linki.
Pierwszy link zawiera krótki wpis z ubiegłego tygodnia, nt. tego, że żaden Jezus się nigdy nie narodził, że była to inkarnacja Zeusa jako Joszuy, którego wiele nauk żydostwo obróciło o 180 stopni i tak powstał sztuczny egregor chrześcijański zwany Jezusem Chystusem.
Drugi link dotyczy niejakiego Arona Jasnowidza, który spotyka się z Jezusem i prowadzi z nim rozmowy na różne tematy (np. najnowsza jego audycja z dn. 23.12.br.), ale pomimo, że ma się za jasnowidza, to nie widzi jasno, jak ten Jezus zwodzi jego, aby poprzez niego zwieźć jak najwiecej innych. Aronowi wysłałem w darze na jego blog, kilka bardziej obszernych opisów zwodniczej działalności jego samego i jemu podobnych m. in. jasnowidzów, uzdrowicieli, bioenergoterapetów i in. Zobaczymy co z tym moim darem zrobi, bo jak na razie, na jego stronie przestały się ukazywać komentarze, ale poczekajmy i zobaczymy, czy się opamiętał, czy może chwilowo wyjechał na święta i nadal świętuje fałszywe narodziny, fałszywej postaci Jezusa.
Link 1: http://innemedium.pl/wiadomosc/istnieje-szereg-dowodow-wskazujacych-ze-jezus-chrystus-byl-kosmita#comment-107474
Link 2. http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/

Strony

Skomentuj