Starożytna katastrofa mogła zniszczyć inne cywilizacje z Układu Słonecznego

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia Commons, Dylan O'Donnell

Istnieje wiele dowodów na istnienie kosmicznych cywilizacji - jeśli nie dzisiaj, to na pewno w przeszłości. Gdzie w takim razie się one podziały? Dlaczego znaleźć możemy tylko nieliczne podania o starożytnych cywilizacjach i coraz trudniej o solidne dowody? Wygląda na to, że problem ten wyjaśnili przypadkowo sami naukowcy. Tysiące lat temu doszło do kosmicznej katastrofy!

Po wielu latach badań i dociekań nad genezą pasów asteroid, ogłoszono jedno z popularniejszych źródeł tych formacji. Blisko 85% tych obiektów, które należą do wewnętrznego pasa powstało na skutek kolizji pięciu lub nawet sześciu planet! Co więcej, to właśnie z tej części pasa wywodzą się najczęściej spadające na Ziemię meteoryty. Teoria o takim pochodzeniu asteroid przez lata była odrzucana - aż do dzisiaj.

Prawdziwe pytanie powinno jednak poruszać samą historię tych planet. Tysiące, czy nawet miliony lat temu doszło do katastrofy, która zniszczyła potencjalnie niemal połowę naszego Układu Słonecznego. Nie wiemy też, w jaki sposób zaszkodziła pozostałym planetom - istnieją teorie o wcześniejszym kształcie Marsa i Wenus, według których miały być znacznie bardziej nadające się do życia. Każde z tych ciał niebieskich mogło mieścić na sobie życie lub nawet zaawansowaną cywilizację.

 

Jeśli tajemnicze planety były wcześniej zamieszkane, a kosmici posiadali zaawansowaną technologię, jej resztki mogły trafić na Ziemię w formie meteorytów. Przybyć tutaj mogli też ocalali, szukający miejsca na nowy dom, trafiają przy tym na wiele starożytnych plemion. Możliwe, że wraz z zaakceptowaniem nowej teorii narodzin pasów asteroid, badania wszechświata ruszą w tę stronę, a ludzkość będzie bliżej do poznania tej tajemnicy.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika leszekk

Przy okazji każdego artykuły,

Przy okazji każdego artykuły, który tu się pojawia zastanawia mnie skąd się biorą ludzie śmiejący się z każdej rozważanej na tej stronie teorii? Jak ich to nie interesuje albo uważają temat za bzdurny to niech się zajmą śledzeniem kariery siostrzyczek G. Ja nie grasuje po forach dla kobiet wytykając im bzdurne artykuły o paznokciach bo mnie to po prostu nie interesuje.

Leszek

Portret użytkownika leszekk

To jedynie potwierdza teorię

To jedynie potwierdza teorię Sitchina o Marduk i Tiamat, opartej na sumeryjskich przekazach o początkach świata. Planeta zwana Marduk miała jakoby przelecieć przez Układ Słoneczny zderzając się z pra-Ziemią - Tiamat. To by wyjaśniało między innymi istnienie wielu asteroid i koślawych jak ziemniaki księżycy jak np. te Marsa. Wyjaśniało by także odwrotną w stosunku do pozostałych planet rotację Wenus i przechylony w stronę Słońca biegunem Uran. Sama Tiamat miała być cała pokryta oceanami. A co czytamy w Księdze Rodzaju?

1 Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. 2 Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch2 Boży unosił się nad wodami.

Bezmiar wód.

To brzmi sensownie o ile ktoś wierzy oczywiście w istnienie innych planet Wink

Leszek

Portret użytkownika Kmieciu

Walki hodowanych przez

Walki hodowanych przez konkurencyjne cywilizacje Pokemonów w odległej przeszłości zdemolowały Układ Słoneczny - sam guru Sitchin opisywał tę demolkę planet, więc to musi być prawda Blum 3
 

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Mumei Nanashi

To Absolutna prawda. Z tego

To Absolutna prawda. Z tego też powodu wybuchła wojna w starożytności kiedy Maldek została rozdrobniona na kawałki z powodu broni grawitacyjnej. Nastąpiła wtedy kolizja dwóch układów słonecznych. Niegdyś Saturn był białym karłem. Nie wiem tylko wokół którego Słońca która planeta krążyła. Siadł też wtedy System Obrony przez co przeniknęli tu Archonci z technologią sztucznej inteligencji wraz z Draco. Wtedy też wnikło tu obce black goo i rozpoczęły się eksperymenty genetyczne. To zawiłe, a jeśli chodzi o AI należy tu wspomnieć o poprzednich cyklach wszechświata które były wydłużane przez Trójkę Eliptyczną i nałożeniu się na siebie dwóch oktaw w wyniku nałożenia i aktywacji pieczęci. Wielki efekt Mandeli w skali kosmosu dlatego może być trochę nieścisłości. Nie da się tego zwerbalizować, dlatego to brzmi bezsensownie.

Skomentuj