Starożytna Księga Kolbrin przepowiada zagładę ludzkości z rąk "Niszczyciela"

Kategorie: 

Źródło:

Biblia Kolbrin to kolejna ze zbioru dość zagadkowych ksiąg opowiadających historię stworzenia ludzi. Na jej kartach wspomina się nawet o istnieniu starożytnych kultur (cywilizacji), które żyły na Ziemi przed przybyciem Adama i Ewy. Jest to jeden z najbardziej dyskutowanych starożytnych tekstów, które wspominają o istnieniu wysoce zaawansowanych starożytnych cywilizacji na Ziemi.

 

 

Chociaż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z istnienia tzw Księgi Kolbrin jej zawartość jest co najmniej interesująca. Nie dość, że opowiada o dawnych wydarzeniach zapomnianej historii ludzkości to na dodatek niektóre z opowieści zapisanych w Biblii Kolbrin mają rzekomo przewidywać zdarzenia z ostatnich 2000 lat. Co więcej, niektóre z pism przewidują katastrofalne wydarzenia, które mają dopiero uderzyć w Ziemię.

Kolbrin jest przez wielu traktowana jako odpowiednik klasycznej chrześcijańskiej Biblii. Uważa się, że księga ta prezentuje fascynujące szczegóły dotyczące niektórych z ważnych wydarzeń naszej planety takich jak Potop oraz egipski Exodus. Co jednak ważniejsze teksty zawarte w księdze Kolbrin wspominają postać tkzw "Niszczyciela" i przedstawiają go jako klucz do obu tych zdarzeń oraz wielu innych katastrof które dopiero czekają na nas w przyszłości.

Biblia Kolbrin jest zbiorem starożytnych tekstów ukrytych od wieków i zachowanych przez tajne stowarzyszenia przez prawie tysiąc lat. Zgodnie z niektórymi doniesieniami starożytne teksty zostały uratowane od podpalenia w Glastonbury Abbey w 1184. Niektórzy twierdzą nawet, że istnieje głębokie połączenie pomiędzy starożytnymi tekstami zawartymi w księdze a postacią Jezusa Chrystusa. Wielu badaczy zgodnie twierdzi, że Księga Kolbrin jest świecką antologią datowaną na co najmniej 3600 lat. Mówi się, że została ona napisana mniej więcej w tym samym czasie, co "Stary Testament". Jej autorstwo przypisuje się licznym autorom, począwszy od starożytnych Egipcjan po starożytnych Celtów.

Tak jak w przypadku Starego i Nowego Testamentu, Biblia Kolbrin również składa się z dwóch części, które składają się w sumie na 11 ksiąg. Pierwsze sześć ksiąg Biblii Kolbrin zostało napisanych przez starożytnych Egipcjan, podczas gdy pozostałe 5 przez celtyckich kapłanów. Wiele osób uważa, że ​​najstarsze części Księgi zostały zebrane tuż po Exodusie, który według badaczy, miał miejsce w okolicach XV wieku p.n.e. Tekst ten, jest uważany za pierwszy judaistyczno/ chrześcijański dokument precyzujący zasady ewolucji człowieka, kreacjonizmu i inteligentnego projektu. Matematyczne zasady zawarte w Biblii Kolbrin odzwierciedlają też zainteresowanie starożytnych druidów astronomiią i matematyką.

 

Starożytne teksty z Księgi Kolbrin opowiadają również historię ludzkiego stworzenia, a nawet wspominają o istnieniu starożytnych kultur, które funkcjonowały na Ziemi przed przybyciem Adama i Ewy. Pierwsza część Kolbrin zawiera historię stworzenia świata, które jest odczytywana zarówno w sposób religijny, jak i naukowy natomiast ostatnie księgi Kolbrin poświęcone są głównie postaci Jezusa Chrystusa..

Co ciekawe, ten starożytny dokument, zwany także Księgą Brązu lub Colebrook opisuje również upadłych aniołów wspomnianych w Księdze Rodzaju i apokryficznej księdze Enocha. Autorzy Biblii Kolbrin czynili  odniesienia do "mężczyzn śmiertelnych", którzy poślubili córki Adama i Ewy i mieli z nimi dzieci. Bez wątpienia chodzi o te same istoty co jednocześnie zaprzecza powszechnemu wśród osób zainteresowanych tematyką paleokontaktów przekonaniu, że "Synowie Boga" krzyżowali się z ludźmi tworząc półboskie hybrydy.

 

A oto fragment księgi opowiadający na temat postaci Niszczyciela:

    Rękopisy 3: 3

Gdy wieki mijają, pewne prawa działają na ruch gwiazd na niebie. Ich drogi ulegają zmianie; istnieje ruch i niepokój, że już nie są stałe i wielkie światło pojawia się zaczerwieniając niebo.

    Rękopisy 3: 4

Gdy krew spadnie na Ziemię, pojawi się Niszczyciel, a góry otworzą się i poczną ziać ogniem i popiołem. Drzewa zostaną zniszczone i wszystko co żywe zostanie pochłonięte. Wody zostaną pochłonięte przez ziemię, a morze będzie wrzeć.

    Rękopisy 3: 6

Ludzie rozproszą się w szaleństwie. Będą słyszeć trąby i okrzyk bojowy Niszczyciela i szukać schronienia w środku Ziemi. Terror będzie zjadać ich serca, a ich odwaga wypłynie z nich jak woda z rozbitego dzbana. Zostaną one zjedzone w płomieniach gniewu i spożyte przez tchnienie Niszczyciela.

Bez wątpienia wizja ta nie wygląda zbyt optymistycznie, ale nie da się ukryć, że w dużym stopniu przypomina ona opis wybuchu wulkanu, a biorąc pod uwagę skalę katastrofy nawet superwulkanu. Wiadomo nam, że w historii naszej planety miało już miejsce kilka takich katastrof, ale czy nie oznaczałoby to wtedy, że ów Niszczyciel nie jest wcale odpowiednikiem biblijnego Antychrysta, ale raczej symboliczną reprezentacją naszej planety Ziemi? Oczywiście niemal każdy z nas zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, które stale wisi nad nami ze strony sił natury, ale co mogli o tym wiedzieć ludzie żyjący niemalże 4 tysiące lat temu ?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lech Michniewicz

A te czerwone niebo to

A te czerwone niebo to przypadkiem nie pęczniejące słonce które po jkimś czasie kosmicznym zniszczy naszą planetę.Bo to wygląda na najbardziej realistycznie.

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

5.55...8.8.16:  TO z Biblii

5.55...8.8.16:  TO z Biblii Kolbrin...:
Rękopisy 3: 4

Gdy krew spadnie na Ziemię, pojawi się Niszczyciel, a góry otworzą się i poczną ziać ogniem i popiołem. Drzewa zostaną zniszczone i wszystko co żywe zostanie pochłonięte. Wody zostaną pochłonięte przez ziemię, a morze będzie wrzeć.

    Rękopisy 3: 6

Ludzie rozproszą się w szaleństwie. Będą słyszeć trąby i okrzyk bojowy Niszczyciela i szukać schronienia w środku Ziemi. Terror będzie zjadać ich serca, a ich odwaga wypłynie z nich jak woda z rozbitego dzbana. Zostaną one zjedzone w płomieniach gniewu i spożyte przez tchnienie Niszczyciela.

Domyślam się,że...nic z tego nie rozumiecie: INFO.od Nich:Kosmicznego Intelektu ZAWSZE jest ZAGADKOWE=dające do MYŚLENIA !Zobaczcie na wizje,przesłania,przekazy...zagadka goni za zagadką !

A wynika to z prostego prawa; WSZYSTKO jest w JEDNYM...
3.4 mówi więc o ...CZERWIENI(ogień,meteor...) na niebie i potwornych tegosz upadku na Ziemię konsekwencjach !
 No i w TYM CZASIE...ma się pojawić NISZCZYCIEL...!!!Od lat wam opisywam moje dziwne związki z...METEoraMi...JEST TEGO MULTUM!!! ...Jak i moje NISZCZYCIELSKIE SŁOWAm rzucane w "TWARZ"...:
5 lat PRZED:11.9.2001 czyli DOKŁADNIE 11.9.1996 r: napisałem:
TU TRZEBA WSTRZĄSU!!! A biadoliłem w owym liście o...waszym zauroczeniu ...SZMALEM(więcej i więcej tegosz!) i nędznych tego konsekwencjach !Upadku DUCHA...a pogoń za MATE!rio...
  Na dzień PRZED 11.3.11 r...?????????????????????
Itd.itd...kto czytał ten wie: ...MOJE SŁOWA NISZCZĄ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Dlaczego tak ??????????????????????????????????????????
 No bo wy...P.A.D...do mnie wciąż i wciąRZ....A aa aa ona TRWA!!!I TRWA! Znaczy kto-co?Ano CIĄRZA aa aa...która ma co urodzić ? Ano:WY...Ł.AD.!!!
AD.2017 ? Hmmm byłoby PICnie...! 
Jest 6.14...A 5.6.2002 bodaj rokuQ:  nagrałem dziwne ZDANIE i wysłałem do RAdia!
" Na dniach pojawi się meteor!"....No iiiiiiiiiiiiiiiiiii??? Ano pojawił się: 120 m...w połowie odl.Księżycowej(!!!)...nadlatując od SUN...co sprawiło,że został zauważony 3 dni PO...hipotetycznym UPADKUQ: 14.6...: tj.17.6.2002 r!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Ps:
   W r.mego się ur: 1953...pewien inz z firmy LOOcK-HEAD: w biały dzień wpadł w TRANS a co widział???Ano...GIGA METEOR...walący WPROST w Ziemię !
6.20...

Portret użytkownika Sla2345

Dziś otrzymałem info z ZUS .

Dziś otrzymałem info z ZUS . Moja emerytura po więcej niż 30 latach pracy wynosić będzie 113.55gr. Kochani , chromolę to państwo i naprawdę wszystko mi jedno czy Nibiru czy Niszczyciel. Zasronność tego typu egzystencji wśród złodziejstwa odbiera resztki wszystkiego. Słodkiego miłego życia...macie wiele jeszcze cipek i dupć do zdobycia. Nie jestem poważy ? No , nie jestem bo żyję w państwie klaunów. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Łucja dos Santos, zakonnica z

Łucja dos Santos, zakonnica z Portugalii, która razem z Franciszkiem i Hiacyntą Marto była świadkiem objawień Matki Bożej w Fatimie, w swoich przepowiedniach ujawniła, który kraj jako jedyny przetrwa III wojnę światową. Co zaskakujące, chodzi o Polskę! W swoich wizjach, które miała przekazać jej Matka Boża, siostra Łucja ze szczegółami opisała, jak ma wyglądać nasz kraj po wojnie.

Zakonnica Łucja z Fatimy miała być świadkiem objawień Matki Bożej, w których przepowiadano m.in. zamach na Jana Pawła II. Siostra Łucja zmarła w 2005 roku. Do końca życia przebywała w klasztorze, a swoje wizje przekazywała zakonnikowi Augustynowi Fuentesowi, który jako jeden z nielicznych mógł mieć z nią kontakt. Wiele jej przepowiedni dotyczyło Polski, także ta związana z III wojną światową. Według niej kolejna wojna ma być bezpośrednio związana z użyciem broni jądrowej. Po tym kataklizmie najbardziej zniszczone będą Niemcy. Podobnie jak Dania i Holandia, nasi zachodni sąsiedzi mają zostać zalani wodą. Stolica Francji ma natomiast spłonąć, ale z czasem się odbuduje. Obronną ręką z kataklizmu wyjdzie tylko Polska. I to od niej ma zależeć przyszłość Europy po III wojnie światowej. Żadne miasto w naszym kraju nie zostanie zniszczone przez broń jądrową. Większość polskich miast będzie zagrożona bombardowaniem, a ludność zostanie ewakuowana. Polacy wrócą do kraju po kataklizmie.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zakonnica-wiedziala-ktory-kraj-przetrwa-iii-wojne-swiatowa/n2pmhsm

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika tomasz26

ta planeta to siewca została

ta planeta to siewca została już dołączona do układu więc jest kwestia czasu kiedy będzie lepiej poznana(może nie do końca ale..) a co zniszczeń jakie niesie to jest nieodzowne skoro ziemia ma się rozwijać dalej..wystarczy logicznie pomyśleć... bez takiej ingerencji planeta stała by się martwa po kilkudziesięciu tys lat.. człowiek by ją wykończył ..nic nie wyrasta ze starego ....tak jak musisz przekopać ogródek na jesień tak i teraz planeta będzie przekopana żeby dała nowe owoce ..całkowicie inna cywilizacje jakże niepojęta 4 wymiarową..jaka myślicie w jakim celu są te magazyny dna w sakle na Antarktydzie? to jest arka arka 3 gęstości, która da początek do 4..żeby życie trwało dalej...

Portret użytkownika maniek

Niszczyciel to zapewne Nibiru

Niszczyciel to zapewne Nibiru lub Nemezis a przynajmniej jakieś ciało niebieskie - wynika to z pierwszego zaprezentowanego fragmentu tej księgi... grawitacja takiego ciała może spokojnie obudzić superwulkan...

Strony

Skomentuj