Starożytna mapa pokazuje linie brzegowe wszystkich kontynentów

Kategorie: 

Źródło: chroniclingamerica.loc.gov

Blisko 1000 letnia mapa pokazuje nieodkryte dotąd lądy poza krawędzią Antarktydy. Została ona znaleziona w hawajskiej gazecie z 1907 roku. Bez wątpienia jest to bardzo interesujące znalezisko, które idealnie komponuje się w wiele teorii na temat ukrytych na niej instalacji, bądź wręcz wejścia do wnętrza Ziemi. Przy obecnym obostrzeniu międzynarodowego zakazu na eksploracje powierzchni Antarktydy bez odpowiednich pozwoleń definitywnie daje to do myślenia.

Zgodnie z artykułem jest to mapa świata wykonana 1000 lat temu. Wspomniany w artykule Dr Kobayashi, japoński lekarz i chirurg otrzymał kopię mapy, której oryginał ma znajdować się gdzieś w Chinach. Mapa została opracowana zgodnie z zasadą odwzorowania walcowego równokątnego. Może się ona wydawać dość trudna w interpretacji ponieważ rolę środka pełni w niej biegun północny a nie równik, tak jak byliśmy uczeni.

Jeśli dobrze się przyjrzymy widać tam kontury Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Afryki, Azji i Australii. Problem polega na tym, że przedstawiona tutaj mapa pokazuje zupełnie nowe nieodkryte dotąd lądy i to właśnie stąd bierze się większość kontrowersji. Mapa została znaleziona przez brata Kobayashiego w japońskiej świątyni w górach Japoni. Oryginalna mapa której kopia została sporządzona przez brata doktora Kobayashiego, już ponad sto lat temu ledwo trzymała się razem i była nadgryziona przez owady.  

Oczywiście, były to wczesne lata XX wieku i nie wykluczone, że taki temat mógł zwyczajnie wydawać się ciekawym pomysłem na przyciągnięcie czytelników. Trudno ocenić czy wiarygodnośc tej gazety może być poddana w wątpliwość, ale link do sprawdzenia tego na własne oczy, znajdziecie tutaj.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Idiota

Jeżeli ta mapa to prawda i

Jeżeli ta mapa to prawda i jest odzwierciedleniem rzeczywistość to wywraca ona moje pojmowanie świata o 180 stopni. Mam ciekawą wizję tego wszystkiego która układa mi się w jedną sensowną całość pod waruniem że ziemia jest płaska. Ktość zapytał mnie skoro ziemia jest płaska i antarktyda otacza tą płaską ziemię to co jest dalej za tą antarktyd?. Więc uważam że muszą być jakieś nieznane lądy i jesli nie ma w tamtych miejscach takiego tworu jak słońce to musi być zimno, mega zimno i warunki podobne do tych co na antarktydzie. Słońce krążąc nad nami wydrążyło nam miejsce rozpuszczając lód i odsłaniając lądy oraz tworząc oceany itd. A najdziwniejsze jest to ze Kraje podpisały między sobą porozumienie o zakazie eksprolacji lądów antarktydy, tak żeby ukryć przed nami być może nie znaną wiedzę.

Portret użytkownika sam

Musicie powielac te pierdoły

Musicie powielac te pierdoły o okrągłej Ziemi?  Załączników jest w necie od c..h.u...
Dosyc tego WARIACTWA, okrągła Ziemia to był fake i wierutne kłamstwo, wymyślone na złość Bogu i na zgubę ludzkości...

Portret użytkownika z Ziemi...

II wojna Światowa to jedna

II wojna Światowa to jedna wielka przykrywka dla działań III Rzeszy. Niemcy w tej Wojnie poniesli duze straty ale to co odkryli na Antarktydzie zmieniło by wasze życie na tej ziemi dlatego IV Rzesza zeszła do podziemia i skryła się w cieniu.  

Portret użytkownika ObcyycbO

Ziemia w środku jest pusta to

Ziemia w środku jest pusta to są kontynenty wewnątrz ziemi na których jest kilkanaście różnych cywilizacji to właśnie tam wlatują ufo przez wulkany i szczeliny pod oceanami. W środku ziemi jes więcej wody i to nieskażonej bardzo czystej i jest jej więcej niż na powierzchni. W samym środku jest umiejscowione słońce wewnętrzne które oświetla tylko jedną stronę wewnętrznej ziemi świeci z jednej strony. Już w czasie II wś niemcy wpłynęli ubotami do wnętrza ziemi i nawiązali kontakt dzięki tym kontaktom rozpoczęli prace nad ufo dzwonami którymi podróżowali w przestrzeń kosmiczną aż odłączyli się od naszej cywilizacji i obecnie funkcjonują jako cywilizacja kosmiczna.

Portret użytkownika Myślnik

To my możemy być we wnętrzu

To my możemy być we wnętrzu Ziemii a III Rzesza na zewnątrz. Verne był masonem i też manipulował nami jak cała reszta. A rzeźba w Watykanie? Dlaczego tęcza ma kształt łuku? Bo odbija się od nieboskłonu? A może od kopuły jeśli pod nią żyjemy na płaskiej Ziemii. 

Portret użytkownika Kaśka

Jeśli już brać to tak

Jeśli już brać to tak dosłownie, to mapa pokazuje, że znane lądy sa w środku, biegun pólnocny pełni rolę lejka, a lecąć w górę nad biegunem dotrzemy do krawędzi morza z innymi lądami. Równie prawdopodobne.

Strony

Skomentuj