Starożytna statuetka z Meksyku przedstawiająca reptiliańskiego humanoida

Kategorie: 

Źródło: www.lacajadepandora.eu

Jak podaje portal www.lacajadepandora.eu w Meksyku odkopano zdumiewający artefakt. Jest to figurka humanoida o gadzich cechach anatomii, w pełnym tego słowa znaczeniu przypomina ona reptailianina.

 

Miejsce znalezienia figurki to Sierra Jalisco w Meksyku. Wygląda na to, że została odkryta w drugiej połowie kwietnia podczas wykopalisk archeologicznych. Pokłady, które odczytują archeolodzy pochodzą sprzed 6000 lat.

[ibimage==21327==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Uznaniu znaleziska stanowczo sprzeciwiają się meksykańscy archeolodzy, którzy figurkę niepasująca do formalnie przyjętego kanonu nauki zaklasyfikowali jako "lokalne rękodzieło". Sugerują zatem, że to miejscowy wyrób sprzed kilku lat, a nie artefakt z przeszłości. Tą metodą można zdyskredytować dowolny niewłaściwy eksponat.

[ibimage==21328==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Figurka przedstawia humanoidalną istotę o czaszce wydłużonej jak u stwora z serii Obcy. Być może to jakieś wytłumaczenie dla fascynacji mieszkańców prekolumbijskiej Ameryki wydłużonymi czaszkami. Taka możliwość jednak przeraża niektórych tak bardzo, że wolą to uznać za lokalne rękodzieło.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Znam historię tej

Znam historię tej figurki.Nasza ziemia jest miejscem przepostaciowienia stworzeń i istot ze względu na unikalny płaszcz który posiada (cały przekrój uniwrsum,tzn.wszechrzeczy)i zarodnię pierwiastków życia.Przed nami przeobrażało sie tutaj kilka gatnków humanoidalnych i niehumanoidalnych.Tę figurkę wykonał ojciec dla swego syna,aby mu pokazać jak wyglądali na początku stworzenia(preegzystencja).

Portret użytkownika gmo i aspartam zabija

to sa szaraki tzw greys

to sa szaraki tzw greys bioroboty od brudnej roboty od 13000 lat mecza biala rase porywaniami obdukcjami, zydzi to ich dzieci, dlatego spielberg przedstawia ich tak niewinnie... ET czyli szarak nie chce go home ET chce nas porywac gwalcic i jesc, propaganda hollywodzka dobrego ET to podstawa, nie ma dobrych szarakow ktorzy chca naszego dobra to sa bajki, biala rasa tylko ma pozostalosci naszych protoplastow ktorzy daja nic nie chcac w zamian wszystkie inne rasy plus minus wola napadac jak np zydosaksoni w rzadach np angli niemiech czy stanow

Portret użytkownika Homo sapiens

Starożytni otrzymali od

Starożytni otrzymali od Czuwających nieba (ang. Watchers) niezwykłe tajemnice, to nie znaczy, że sami nie wymyślili czegoś, jednak coś niezwykłego musiano konstruować, nie wiemy czy były to nowe formy hybrydalne czy jeszcze coś innego, napewno znali zasadę lub zasady Projektanta.
http://innemedium.pl/wiadomosc/powstanie-nowy-serial-o-obcych-starozytnym-egipcie
Nowe badania pokazują, że wić bakteryjna - napędzany protonami molekularny silnik i symbol teorii inteligentnego projektu - może być naprawiana dynamicznie podczas pracy. Wić bakteryjna to - jak to wyraził Howard Berg z Harvard University - marzenie nanotechnologów.
Escherichia coli (pałeczka okrężnicy) jest jednokomórkowym cylindrycznym organizmem żyjącym powszechnie w naszych jelitach.

Poprzednie badania ukazały, że statyczna część silnika może być w całości wymieniana na nowszą podczas pracy mechanizmu. Ale rotor? "Wymiana komponentów rotora jest nawet bardziej zaskakująca niż wymiana tychże w statorze, o którym już wcześniej wiedziano, że jego składniki mogą ulegać wymianie podczas pracy silnika"  Jak wyjaśniają badacze: "Większość biologicznych procesów bazuje na wielobiałkowych kompleksach. Choć tradycyjnie opisywane jako byty statyczne, pojawiające się obecnie świadectwo wskazuje na to, że ich składniki mogą być wysoce dynamiczne, ciągle wymieniając składniki z biegunami komórki. [...] Bakteryjny silnik protonowy w wielu aspektach jest archetypem makromolekularnego montażu, a nasze rezultaty mogą mieć głębsze implikacje dla funkcjonalnego znaczenia wymiany białek w innych dużych kompleksach molekularnych".
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html

Mamy tu przykład możliwej konserwacji podczas pracy urządzenia - bakteria aby tego dokonać nie musi dokować; jej wewnętrzne mechanizmy naprawcze mogą wymieniać części protonowego silnika w locie. Wyobraź sobie wymianę łopatek wirnika podczas gdy wiruje on z prędkością 60 000 obrotów na minutę. Co więcej, wyobraź sobie, że ten proces jest w pełni zautomatyzowany, dynamicznie reagujący na sygnały ze środowiska. Nanoinżynierowie oddaliby wiele za taki mechanizm.
Ewolucja jest bankrutem. Rozkwitła ona w innym wieku, w innym czasie, gdzie wiktoriańskie umysły wyobrażały sobie komórkę jako “kulki z galarety”. Teraz mamy erę informacji. Jedyną teorią z odpowiednim słownictwem, koncepcjami i mocą wyjaśniającą, by mierzyć się z biologicznymi obserwacjami bogatymi w wyrafinowaną inżynierię, maszynerię i systemy sterowania jest inteligentny projekt, a za nim Super Projektant !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika fredi

ponoc Ci starozytni

ponoc Ci starozytni mieszkancy mieli wielce rozwinieta technologie, 
wycinali rozne niedostepne dla nas mineraly i potrafili je obrobic, perfekcyjnie dopasowywali cegielki w piramidach itp itd... a kazda taka statuetka wyglda jak zabawka Smile ulepione byc moze kiedys dla malego dziecka tak jak dzis lepi sie smoki z gumy tak kiedys moze robiono to z czegos innego?
nie wydae mi sie zeby tak rozwiniete cywilizacje mialy tak slabo rozwiniety stopien estetyki wykonania, dodajmy jeszcze super ekstra technologie i co?

otrzymamy nie symetryczne figurki na ktorych nic nie widac, o ktorych mozemy powiedziec ze sa reptilami, ale rownie dobrze ze to pierwszy obcy z filmu alien vs predator Smile 
 

Strony

Skomentuj