Starożytne artefakty z wizerunkami kosmitów i „latających spodków” znalezione w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: Almanach Nieznanego (VK.com)

W sieci pojawiło się zagadkowe nagranie, ukazujące rzekome artefakty po dawnej cywilizacji, na których widoczne są wizerunki kosmitów. Zgodnie z wersją która powielana jest w sieci, znaleziska dokonała nieznana grupa rabusiów, a relikty trafiły na czarny rynek antyków.

 

Artefakty widziane na nagraniu, pochodzą z tego samego grobowca i przedstawiają dziwaczne postaci, które zdaniem niektórych przedstawiają kosmitów i ich pojazdy kosmiczne. Szczególnie ciekawie prezentuje się enigmatyczna czaszka, która zapewne miała pełnić funkcje zdobnicze.

Na jednym z ujęć,widać coś w rodzaju ołtarza  lub grobu z trzema „kluczami”, na końcach których widnieją różne grawerunki. Pojawiły się sugestie, że odnaleziono grobowiec jakiegoś gwiezdnego gościa, lecz ta kwestia, pozostaje bez odpowiedzi.

Nie sposób ocenić czy jest to jedynie mistyfikacja, czy też faktyczne znalezisko. Do tej pory nie odkryto jeszcze oryginalnego materiału z tej eksploracji, a powielane wersje wydarzeń są ze sobą sprzeczne. Niektórzy twierdzą, że meksykańska policja przejęła te artefakty, podczas gdy inni są zdania, że sprzedanoje na czarnym rynku. Pozostaje czekać aż sytuacja wyklaruje się sama.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Skomentuj