Starożytne dowody na kontakty ludzi z Obcymi

Kategorie: 

Źródło: https://www.ancient-code.com/

Wielu ufologów twierdzi, że istnieje szeroka gama dowodów na występowanie kontaktów z Obcymi – zwłaszcza po dokładniejszym przyjrzeniu się dorobkowi zostawionemu nam przez starożytne cywilizacje. Tego typu pozostałości odnaleziono na terenach starożytnej Mezopotamii, Egipcie, Azji oraz w obydwu Amerykach.

 

Od wieków setki badaczy, filozofów oraz naukowców zastanawiało się nad istnieniem życia poza granicami Ziemi. Giordano Bruno – włoski filozof, za swoje wizjonerskie poglądy został skazany przez Kościół katolicki na spalenie żywcem na stosie. Dziś także nie brakuje osób, które poszukują dowodów na kontakt pomiędzy człowiekiem a kosmitami.

Jak się okazuje, wiele z tego typu dowodów zostało odnalezionych na stanowisku archeologicznym w Iraku. Tall al-Ubajd to miejsce odkrycia wielu tajemniczych przedmiotów mających co najmniej 7 tysięcy lat. Wśród nich odkryto dziwnie wyglądające figurki, przedstawiające humanoidalne postaci, podobne do jaszczurek, tak zwanych reptalian. Owe figurki to jeden z przykładów artefaktów uważanych za dowód na kontakt starożytnych z Obcymi.

Kolejnych odkryć dokonano w meksykańskiej jaskini, między miastami Veracruz i Puebla, gdzie starożytni Majowie także tworzyli rysunki przypominające wizerunkiem kosmitów. Tabliczki wykonane przez Majów prezentują te same wąskie oczy, wydłużone głowy oraz dziwne, niezrozumiałe urządzenia znane w dzisiejszej popkulturze.

Majowie pozostawili po sobie także figurki, których strój w znacznym stopniu kojarzy się ze skafandrami kosmicznymi. 

Następne dowody znajdują się w starożytnym Egipcie. Znaleziono tam wiele starożytnych dokumentów wskazujących na kontakty z przybyszami pozaziemskimi. Przykładem może być Papirus Tulli, w którym opisany został wygląd latających spodków podczas rządów Faraona Totmesa III:

„Były znacznie liczniejsze niż cokolwiek innego. Lśniły na niebie bardziej niż słońce”.

W starożytnych Indiach także opisywano przypadki napotkania potężnych statków latających, ponad 6 tysięcy lat temu. Święte księgi hinduizmu, zwane Wedami, mówią o niewiarygodnych statkach latających, które nazywano wimanami. Oto ich realizacja na podstawie tych tekstów:

Kolejny dowód na spotkanie starożytnych cywilizacji z pozaziemskimi przybyszami to rysunki naskalne w alpejskiej dolinie Val Camonica, gdzie znajduje się aż 140 tysięcy figur, symboli i motywów, za pomocą których ludzie upamiętniali swoje dzieje. Wśród typowych dzieł dotyczących rolnictwa, wojny oraz kultu religijnego, znalazły się także rysunki postaci w skafandrach kosmicznych, trzymających niezidentyfikowane przedmioty. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika RS

Prawda mysle lezy po stronie

Prawda mysle lezy po stronie ludzkosci, a mianowicie to nie zadni obcy. Nie dajmy sobie wmawiac ze ludzie zeszli z drzewa . Dawne cywilizacje , ludzie o ktorych pozostaly tylko szczatkowe sprawozdania byli inteligentniejsi, doskonalsi i posiadali niesamowite wynalazki. Tzw archeologia zakazana pokazuje baterie zatopione w skale, artefakty ktore kiedys mogly byc niesamowitymi narzedziami. To ignorancja i glupota moze powodowac takie wnioski ze teraz dopiero dochodzimy do rozwinietej cywilizacji. Oczywiscie potopu nie kazdy chce sie trzymac ale byla wielka katastrofa globalna ktora doslownie wyzerowala wszystko. A teraz wielcy uczeni wmawiaja o malpach ktorych kosci na sile wciskano w kudzkie szkielety, sam darwin odwolal to co glosil z takim zapalem. Szanowni czytelnicy, ludzkosc xxi wieku raczkuje i dalej nie wie jak te prymitywy ciosaly kamien czy szlifowali w sposob obecnie nie znany...pewnie obcy..tak to byla cywilizacja zupelnie nam...obca. Dla mich bylibysmy psami u nogi.

Portret użytkownika Loops

A wiecie, że jak na portalu

A wiecie, że jak na portalu informacyjnym innn terrr yja wpisze się, że ziemia jest kolonią, to zaraz kasują ten wpis? Publikacja przechodzi, bo nie ma żadnych słów zakazanych (czyli około 40% słownika w j.polskim) ale za minutę już wpisu nie znajdziecie. Ciekawe...

Portret użytkownika Korinea

3 tys. lat w przyszłość ktoś

3 tys. lat w przyszłość ktoś zobaczy obraz przedstawiający husarię i stwierdzi, że starożytni Polacy mieli skrzydła, pradopodobnie tyli aniołami. Chociaż niektórzy już dziś byliby w stanie w to uwierzyć.

Portret użytkownika mroczny76

Nie kumam tego wszyscy wieżą

Nie kumam tego wszyscy wieżą w te hamerykanskie bzdury o kosmitach ( z kąd innad swietna przykrywka dla nowych technologi - ktos coś widzial a to kosmity buchaha )a nikt nie pomysli że Ziemia mogła zrodzic bez liku innych nie ludzkich cywilizacji.Wszyscy cmokaja jak prymitywni homo mogli to zrobic ? Nie nie mogli tego zrobic bo napirda.. kamień o kamień  byli jak szympansy .Były inne cywilizacje tu na Ziemi ale ludzie to co najwyzej puszczli baki na drzewach wtedy.Nie chce nikogo obrażac ale kwa ludzie przestańcie w końcu być tacy egocentryczni 

Skomentuj