Starożytne lądowanie reptiliana razem z gigantami - Indianie potwierdzają

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Autorzy słynnej książki "Exo-Vaticana" ujawniają sensacyjne informacje, potwierdzone przez Indian, że w starożytności miało miejsce lądowanie wielkiego reptiliana z towarzyszącymi mu sześciopalczastymi gigantami ! Działo się to w czasie gdy na terenach dzisiejszego Izraela biblijny król Dawid walczył z hybrydami gigantów. Należy w tym miejscu wspomnieć o teorii L.A. Marzulliego, który również łączy ten lub jemu bliski okres z hybrydami wielkich czaszek, znajdowanych na terenie Paracas.

 

Starożytne ludy Indian Ameryki północnej pozostawiły po sobie informacje mówiące o niezwykłych zdarzeniach pobytu istot z innego wymiaru. Dane te jak i wieli innych niezwykłych informacji jest odsłaniane w najnowszej książce Toma Horna i Chrisa Putnama pt.: "Na ścieżce nieśmiertelnych" (Poniżej okładka nowej książki autorów Exo-Vaticana)

Anasazi to nazwa w języku nawaho, którą się tłumaczy jako: starożytni wrogowie. Kultura ta rozwijała się na obszarach Wielkiej Kotliny Amerykańskiej w Ameryce Północnej. Jednak w pewnym okresie nagle i tajemniczo znikła. Oficjalna nauka akademicka wymyśliła teorię, że było to przyczyną zmian pogodowych, w wyniku których ludy te udały się w poszukiwanie dogodniejszych terenów.

Wspomniana najnowsza książka amerykańskich pisarzy przeczy temu, podając inną, bardziej niecodzienną przyczynę ucieczki tego plemienia. Dodatkowo Indianie są wściekli z powodu KONFISKATY ich najświętszego miejsca, Góry Graham w Arizonie, gdzie masoneria postanowiła zbudować magiczne obserwatorium astronomiczne, w którym zamontowali niemieckiej produkcji, tajemniczo nazwany przyrząd, którego akronim wygląda następująco: L.U.C.I.F.E.R.

Dookoła istnieją równie dogodne góry, na których można było postawić obserwatorium, jednak wybrano najświętsze miejsce Indian ! Horn i Putnam, znani ze swojego dochodzenia Exo-Vaticana udali się na te obszary, odkryli że jest to miejsce, gdzie od tysięcy lat dzieją się przedziwne zjawiska nadnaturalne, a jak wiemy z filmu pt.: " Wielka Stopa i Zaginieni 411" również i obecnie ! Więcej o tym w przetłumaczonym filmie, który zadziwi wszystkich fanów zakazanej archeologii !

Oczywiście amerykańscy pisarze nie ograniczają się tylko do Indian, jak zwykle zadziwiają publiczność swoimi analizami tajemniczego Pisma Świętego, które jest bez wątpienia Księgą polecaną wszystkim poszukującym pradawnej, duchowej wiedzy. Wiemy że nie jest łatwo zrozumieć tą tajemnicę, dlatego dobrym przykładem dla wszystkich zainteresowanych ukrytymi przekazami Ducha Świętego jest wspaniały film wprowadzający w tą tematykę pt.: "Jezus Chrystus, DNA i Pismo Święte"

 

Książka zawiera również informacje na temat między wymiarowej bramy CERN (Zderzacza hadronów), gdzie w "tajemnicy" pracuje się nad kontaktem z innym wymiarem i jego domniemanymi mieszkańcami, są to słowa samego dyrektora tej instytucji ! Jeżeli tak się sprawy mają, to twardogłowi materialiści powinni przemyśleć swoją postawę. (patrz zdjęcie poniżej).

Wspomniani autorzy nie byli by sobą, gdyby nie zajmowali się elitami, które będą chciały, lub już prowadzą negocjacje mające doprowadzić niczego nieświadomych ludzi do jednej światowej religii,

Prezentowany w tym programie materiał o istotach nieśmiertelnych Strażnikach-Watchersach jest znakomitym wprowadzeniem do poprzednio publikowanego wideo: "Prawda o 12 planetach Sitchina" (lub jego dobrym uzupełnieniem).

Zapraszam na niezwykle interesujący film autorów bestselerowych książek, z którego  dowiecie się o lądowaniu reptiliana w Ameryce, tajemniczych portalach, a dodatkowo poznacie państwo istotną część tajemnicy „Gwiezdnych WRÓT” Piramid z Giza ! ( A są ich trzy, tak jak Święta Trójca chrześcijan !). Staniecie się dodatkowo bardziej świadomi dlaczego słynny ufolog Joe Jordan w jego filmie „Ufo tabu…” nalega by uznać Jezusa za Zbawiciela !

 

Wszystkich zainteresowanych tymi tematami zapraszam na blog, gdzie staram się opisywać te rzeczy: http://popotopie.blogspot.com/

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Do filmu Horna i Putnama oraz

Do filmu Horna i Putnama oraz treści pasuje ten obrazek:

ziennikarz Greg Henderson, wydawca amerykańskiego magazynu hodowców bydła "Drover's Joumal" na pytanie o ewentualnym rządowym programie prób z bronią biologiczną lub chemiczną przeprowadzanym na zwierzętach stwierdził: "...Nie. Trzeba panu wiedzieć, że rząd dysponuje własnymi stadami. Są to zwierzęta doświadczalne przeznaczone do prac badawczych. Dlatego naprawdę nie ma potrzeby robienia czegoś takiego..." Dr Paul F. Bennewitz posunął się do stwierdzenia, że z części ciała bydła wytwarzane są humanoidy! John Lear w swoim wielostronicowym komentarzu do trwającej czterdzieści lat polityki ukrywania faktów przez wojsko także wspomniał o okaleczenia człowieka: "...Pewien major Air Force widział w 1956 roku, jak pewnej nocy niejaki sierżant Jonathan P. Louette w trakcie poszukiwań szczątków rozbitej rakiety doświadczalnej został zabrany do dyskoidealnego obiektu. Trzy dni później Louette'a odnaleziono martwego. Miał usunięte genitalia, okolicę około odbytową wyciętą z chirurgiczną dokładnością aż po jelito grube. Mężczyzna nie miał oczu. Jego ciało było całkowicie wykrwawione..." Więcej o tym tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lis

Interpunkcja - z tego już

Interpunkcja - z tego już trzeba się leczyć. Nie patrzysz o czym się pisze. Dla ciebie ważne jak. Pomyliłeś portale, bo o zagadnieniach tu poruszanych nie masz zielonego pojęcia. Studiuj książkę telefoniczną, a efekt twoich wypowiedzi będzie podobny.

Portret użytkownika Interpunkcja

Blagam was nauczcie sie

Blagam was nauczcie sie wreszcie, ze przed wykrzyknikiem lub znakiem zapytania NIE stawia sie spacji!!! Teraz tak w szkolach ucza? Prawie wszedzie sie z tym spotykam i strasznie mnie to denerwuje! Dlaczego nie walnac spacji rowniez przed kropka lub przecinkiem?

Portret użytkownika Funky Koval

Superowy film ! A znalazłem

Superowy film ! A znalazłem ciekawy komentarz w audycji pana Zagóeckiego, z jego newsa, pasuje do filmu i artykułu, sami zobaczcie
 
"Ja bym się nie obawiał Dudy bo wydaje się być spoko ale bym się obawiał zmiennokształtnych repilian jak komorowski który zmienia sięj ak kameleon ! A kameleon należy do gadów ! Komorowski i PO to banda polityków gadzich którzy się zmieniają jak reptilianie, ale tylko w ramach służby tajnym organizacją i innym z pieniędzmi co chcą zniszczyć Polskę ! Repilianin komorowski co się zmienia nagle dla niepoznaki w JOWA i niby patryjotę jest strasznie niebezpieczny bo za nim stoją jeszcze gorsi zmiennokształtni (czytaj kłamcy i złodzieje) ! Pamiętam jak zmiennokształtny Tusek przed wyborami udawał chrześcijanina byle tylko ludzie uwierzyli, że jest wyznawcą Chrystusa ! Gadzia PO i gadzi PSL razem z repilianami SLD to zaraza w Polsce !"
 
jest pod newsem https://www.youtube.com/watch?v=Sby8chacK7c

Portret użytkownika Q...

Jeśli "zmiennokształtni" są

Jeśli "zmiennokształtni" są prawdą a są jak się wydaje, bo zmieniają obywatelstwa, nazwiska i może  również, kto wie,  kształty, to marny los nam szykują. Przenikają struktury narodowe jak plecha pleśni ściółkę.  Jestem zupełnie przekonany, że wybieramy pomiędzy Scyllą a Charybdą, trzymanymi na sznurkach przez tego samego "reptiliańskiego" lalkarza. Oczywiście są szczeble pośrednie, różne tzw. "ryty" reptiliańskie, które udają przeciwników ale skutek jest ten sam... droga do antychrysta czy jak tam zwał to plugastwo i wszystko co się z nim wiąże w obszarze materii i ducha.
W moim mieście obserwuję cichą, niezauważalną dla Rodaków inwazję symboliki i idei reptiliańskich. Związane jest to permanentnie z aspiracjami "naszej" lokalnej władzuchny do awansu politycznego i chęci zainfekowania Sejmu kolejną duszą reprezentującą tezy Alberta Pike'a, naczelnego reptilianina.
Przypomnę że w 2017 roku reptilianie obchodzić będą trzystulecie rozpoczęcia swojej wrażej działalności więc należy się spodziewać w nadchodzącym czasie silnych odruchów konwulsyjnych tworu jaki wykreowali. Ostatnie lata dobitnie pokazują że poczwarka już dojrzała i robal zaczyna się wykluwać.

Portret użytkownika Homo sapiens

Problem humanoidów

Problem humanoidów hybrydalnych jest obecnie przenoszony na cywilizację ludzi, robią to oczywiście organizacje cyrkla i kielni !
"genderyści rzeczywiście chcą władzy totalnej, chcą wszystko zdominować i wszystkim rządzić, wszystkich uszczęśliwić na siłę, czyli uczynić niewolnikami lub zakładnikami swojej ideologii. To jest niejako wpisane w logikę ideologii ateistycznych. Biologizują człowieka, ludzi uważają zasadniczo za takie bardziej inteligentne zwierzęta, ale siebie oczywiście za zwierzęta najinteligentniejsze. A zwierzęta mocniejsze zabijają i pożerają te słabsze. Stąd ich usprawiedliwienie dla wcześniejszych i współczesnych zbrodni."

W naszym współczesnym świecie mamy grupę Iluminatów – NWO, z którą zawzięcie od wielu lat podjęło walkę kilka osób, najbardziej znani to: Alex Jones, David Icke, Texe Marrs, Steve Quayle i wielu innych anty-NWO wojowników, którzy dobrze rozumieją nie tylko zjawiska zachodzące na naszej planecie, ale również prawa uniwersalne. Przede wszystkim ci podejmują próby ratowania ludzkości z niewoli NWO.
 
"Bardzo interesujące i dotąd niepublikowane świadectwo znajdujemy w Positio. Dostarcza nam go ojciec Aurelio z klasztoru w Sant'Elia a Pianisi, jeden z uczniów Ojca Pio. Dowiedziałem się później - opowiada - o walkach, które toczył z szatanem. Muszę stwierdzić, że byłem świadkiem tego, co opowiadali
inni, zakonnicy dojrzali i świadomi. Pamiętam, że w 1917 roku, wracając po modlitwach wieczornych do pokoju, z którego dziś zrobiono archiwum, zastałem lub raczej zastaliśmy grube jak palec ramy łóżka

Ojca wygięte i wyrwane ze swoich miejsc. Ogarnięci najpierw zdumieniem, a potem strachem, wszyscy dawali wyraz swoim uczuciom. Młodzi płakali, starsi próbowali się uspokoić. Przywołany zgiełkiem
przyszedł Ojciec. To on uciszył burzę, zalecając nam modlić się razem z nim, aby Zły nie odtrąbił zwycięstwa. Z czułością matki poprosił nas, byśmy położyli się do łóżka, bo on będzie czuwał nad
naszymi łóżkami. I rzeczywiście nie ruszył się, dopóki nie zasnęliśmy. Kazał zadzwonić trochę później niż zwykle na pobudkę, a gdy byliśmy już przebudzeni, polecił nam nikomu nie mówić o tym, co się wydarzyło. Przez kilka miesięcy starannie przechowywaliśmy żelazne ramy. Nieświadomy niczego przełożony pozwolił potem wykorzystać je na balustrady do niewielkiego balkonu, który zrobiono w szkole, dziś urządzonej dzięki funduszom ze sprzedaży Głosu Ojca Pio."

"... O północy, gdy zegar umieszczony na końcu głównego korytarza wybił godzinę dwunastą, zauważyłem dziwne zjawisko. Ogromne i duszące ciepło, mdlący smród, kroki gołych stóp oraz przyspieszony i sapiący oddech. Chciałem krzyknąć i poruszyć się, ale ze strachu nie byłem w stanie ani krzyczeć, ani ruszyć się z zajętego miejsca. To zjawisko trwało ponad dziesięć minut. Wyraźnie słyszałem drapanie pazurami w pobliżu łóżka. Nie przesadzam: nic nie widziałem, ale wszystko mogłem czuć. Jakaś niewidzialna ręka wzięła obrazek Matki Bożej z Pompejów, który otrzymałem od Ojca, i rzuciła go o okiennicę małego okna mojej celi. Poczułem uderzenie, a rano w obecności Ojca Pio skonstatowałem, co się wydarzyło w nocy. Przerażony nie miałem odwagi wyjść z celi i nie ruszyłem się z łóżka, dopóki nie
nastał dzień i nie usłyszałem pierwszych kroków na korytarzu. Nie ubierając się, w majtkach i podkoszulku, pobiegłem do celi Ojca, drżąc, płacząc i krzycząc, aby opowiedzieć o tym, co się wydarzyło, i aby prosić go, by odesłał mnie natychmiast do domu rodzinnego. Ojciec nie dał mi nic powiedzieć. Zrozumiał wszystko. Wstał i powiedział mi te słowa: „Dobrze, że tylko słyszałeś, a nie widziałeś". Dotknął mi głowy i nadgarstka i nie odsyłając mnie do mojej celi, posadził mnie na swoim łóżku. Zasnąłem od razu. On sam przyszedł
mnie obudzić po śniadaniu. Kazał mi obiecać, że żadnemu z kolegów nie powiem o straszliwej i przerażającej nocy, i zapewnił mnie, że przeprowadzi mnie z celi do pokoiku, jak się trochę uspokoję. Od tamtej nocy pierwszym, który prosił o dwa błogosławieństwa, byłem ja..."
Możliwe że na Ojca Pio były nasyłane te istoty, które są pierwsze po prawej na pierwszym obrazku dotyczących hybryd, jak czytamy pojawił się mdlący smród i kroki gołych stóp !
Odnośnie paranormalnego zjawiska "zapachu" odsyłam państwa do tego artykułu:
http://popotopie.blogspot.com/2015/01/duchowe-elementy-ukadanki-ufo.html
Natomiast o Ojcu Pio i UFO jest więcej tu
http://popotopie.blogspot.com/2014/08/tajemne-zamiary-boga-stworcy-wobec.html
Wszyscy zainteresowani ufo i istotami nie z tego świata powinni obejrzeć film dołączony do głównego artykułu, bardzo polecam bo jest bardzo ciekawy !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika aron jasnowidz

braco Homuś wreszcie konkret

braco Homuś wreszcie konkret i prawda pomieszana z faśłzem i dezinformacją ale wiecej w tym prawdy niz fałszu ,nie da sie powstrzymac tego o czym psizesz ,tego że żyjemy w matrixie i ze jestesmy bateriami dla róznych bytów ,ci którzy jak słusznie zauwazyłes mają tarcze ochronna w postaci wiary ale nie w rewligie czy księdza ,nie w biblie czy boga z biibli ale we wszechbyt ,Zródlo wszelkiego stworzenia ,w dokonałość która kazdy z nas ma w sobie ,to daje im szanse uwolnienia sie od tych co nas skonstruowali ,jedego nie ptorafia zrobic nie ptorafia skonstruowac duszy ,umieja robic roboty ale dusze otzymujemy od doskonałosci ,świetnie to pokazane jest  filmie JA FRANKENSTEIN najka fajnie nakrecona ale o duszy nawet demon nie wiedzial że bohater ja ma ,wiele osób bedzie sie teraz buntowac bo programy w głowie o tym ze jestesmy najmądrzejsza i jedyna rasa we wszechsweicie upadna ,a do tego jeszcze niewolnikami innych ras które nas pozęraja dosłownie i od środka ,to nie meisci sie w głowach nadętym ludzikom ,a tu niestety taka bolesna prawda ale kiedy masz wiare ,ufasz sowjej duszy ,kiedy czynisz dobro ,dbasz o sój język ,mysli ciało wtedy cale plugastwo od bytów demonicznych przez obce i bioroboty ma utrudniony dostep do ciebie ,a do tego kiedy pokora ,skormność ,szczerość ,miłość ,radość ,czyli wszytkie Boskie wartości są przy tobie to nie musisz sie bać tego co nastapi ,ty juz jestes wolny a innym pozostaje buntowac sie przeciwko prawdzie która i tak nieubłaganie zbliza sie do nas .Kolejny świetny artykuł dla tych co wiedza i widza a nie dla tych co niby cos wiedza i widzą .Czas schowac ego ,dume ,nauke a zmierzyc sie z prawdą ,to czeka kazdego z nas ,i nie ma zanczenie wyznanie ,poziom inteligencji ,wykształcenia ,ego ,kazdy bedzie musial zderzyc sie z jedyna prawda o nas i nie da sie jej przykryc kłamstwami ,a Cern działa ale na razie pod kontrola dobrych ras ,złi ciagnał asteroide która podobno na wrzesniu ma wywłac spore zamieszanie i juz o tym pisza amerykanscy nauckowcy ,ale jak zwykle zło swoje a dobro swoje ,a nam przyjdzie zasilac jednych albo drugich ,tylko jak nierozumnych trzeba byc człowiekiem aby zasilac zło ? szkoda ze ludzie jeszcze tego nie rozumieja i swoimi wyzwiskami ,chciejstwem ciagle karmią ten system który nie upadnie od marudzenia i narzekania na niego ale od waszej pracy nad soba a potem z innymi którzy zmienili wszytko wokól siebie i moga zmieniac przestrzen wspólna w której przyjdzie nam życ po zmianach .

Portret użytkownika mózg

Drodzy współkomentatorzy, jak

Drodzy współkomentatorzy, jak ktoś przebrnie już przez pisaninę Arona, to niech, proszę, streści pod wpisem, przetłumaczy na nasze, bo mnie po pierwszej linijce cierpliwość opuszcza, a ciekawość jest. Może znajdzie się jakiś amator/fan i potłumaczy nam ciemnym bełkot jasnego, bo a nuż coś ważnego mnie mija.

Portret użytkownika jaa

mniej więcej chodzi mu o to,

mniej więcej chodzi mu o to, że jest dobro które jest odseparowane od zła. I, że warto trzymać z dobrem bo chodzi o przyszłość. I, że ma problemy z przekazem informacji i tym żeby ludzie zrozumieli jak ważne jest to co chce przekazać. No i o to,  że to już tuż tuż więc lepiej poświęcić trochę uwagi i wysilku na dobro zamiast tracić czas i energię na zakłamanie.

Portret użytkownika mrnice

Jaka szkoda ze ty za głupote

Jaka szkoda ze ty za głupote homu- el- jahwino poczwaro odpowiesz... Gówno wiesz o przeszłosci i kosmitach, a admin i moderatorzy nie publikuj moich wpisów, widocznie razem z toba należa do tej całej szejki dezinformatolrów i ludzi straszac ciagle, macie podjarane jak jakiego nawrócice na swoja jedyna i własciwa wiarę, ale zakonczymy to wszystko...

Portret użytkownika drako_tr.

Widzisz kuzYn, bo @mrnice,

Widzisz kuzYn, bo @mrnice, jest wręcz książkowym przykładem onetowego trolla, i braki w słownictwie nadrabia wulgaryzmami...
Odnośnie dowodów, które Homoś przedstawił, jak dla mnie są co najmniej, mało przekonujące(żeby nie nazwać, śmieszne) ... ale, zakładając, że w każdym micie jest cząstka prawdy, powiedzmy, że ok. jakiś czerwonoskóry, ujrzał lądujący spodek...zakładam, że w tym momencie, przeraził się tak, że mu farba z twarzy odprysła, i po panicznej ucieczce, gdy już dotarł do wioski, i nieco uspokoił, naopowiadał, masę bzdur...wszyscy wiemy, że strach ma wielkie oczy, i jakie figle, pod jego wpływem, potrafi spłatać wyobraźnia.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika mrnice

Nieuctwa doczeka sie ludzka

Nieuctwa doczeka sie ludzka rasa jak to wszysko co robiła sama bedzie odsz**ekiwać, pfu smieje sie z waszych żałosnych wartosci, wy macie jedna zasade - uwielbiacie uczyc sie w bólu i cierpiniu wiec wam to damy... a ja wam dołożę..... od siebie.....

Portret użytkownika drako_tr.

@ mrnice - „…Nieuctwa doczeka

@ mrnice - „…Nieuctwa doczeka sie ludzka rasa …” - może najpierw „ty”, naucz się pisać, czytać, i wysławiać…
 „…smieje sie z waszych żałosnych wartosci, …” - My, je przynajmniej mamy, a ty nie…jesteś pusty jak… bęben
„…ja wam dołożę…” - "nie strasz, nie strasz-bo się zesrasz” Biggrin
A teraz przygotuj tornisterek, jutro do szkoły… Biggrin

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika drako_tr.

No cóż, niechętnie, i z

No cóż, niechętnie, i z przykrością muszę stwierdzić, że niestety, z tym moim „opóźnieniem” masz…rację :/
Dzięki za linka. Opis, choć króciutki, ale ciekawy, już go namierzyłem a w sobotę, „zaciągnę”, i jeżeli jest tak ciekawy jak piszesz, może nie usnę, i obejrzę, do końca. Smile
Sam wiesz ile gniotów w ostatnich latach naprodukowali, a „perełki” ukazują się coraz rzadziej.
Po zdrówka

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika Zenek :)

A nie ten CO ZROBIŁ PORZĄDEK

A nie ten CO ZROBIŁ PORZĄDEK DERATYZUJĄĆ zbuntowane anioły znane dziś jako żydostwo ????
 
Czemu bezkrytycznie wierzysz w prawdomówność nazistowskiej, żydowskiej propagandy skoro to ŻMIJOWE, KŁAMLIWE plemie ????

Portret użytkownika laxim

Z łaciny oznaczało to słowo

Z łaciny oznaczało to słowo tak jak piszesz gwaizde poranną - czyli Wenus, ale łacina ma to do siebie że została stworzona ze wczesniejszych źródeł, i tak Lucifer - oznaczał przychodzący z bogiem, przed bogiem - pisma Scytyjskie, z których notabene powstało pismo jednej słusznej opcji. natomiast merkury wg astronomi był wrotami do boga, bRahma, a to że język hebrajski to nic innego jak histporia Scytów, Istów i Skołotów to masz A-brhman, abraham - litera A znana Slowianom lecz ni pisana, z racji jednego powodu - były to znuki świete, więc stworzono z wzorców znuków, znaki które pozwalały przekazać treść ale nie formę i obraz, litera A pisana troszkę w innym spsoób u Kapłanożerców była symbolem przejścia, inicjacją wejścia lub wyjścia - ARIA- to ORIO -N - Wejście jedno to (w)Awel - to miejsce o największym potencjale energetycznym. poszukajcie - badanie Sienkiewicza dotyczące Wawelu krakowskiego

Portret użytkownika Karen

Bo Watykan to Luciferius i

Bo Watykan to Luciferius i wiemy to od początku... A kto tak naprawdę pisał te wszystkie przepowiednie i biblię jak nie reptyliaskie pomioty. Dlatego im się to wszystko spełnia... Ale na pewno nie do końca, o nie!!!Mogą sobie monitorować, a uderzenie na nich przyjdzie ze strony, której się nie spodziewają!

Portret użytkownika mrnice

Błąd biblie napisali władcy

Błąd biblie napisali władcy tego świata, lecz została odpowiednio "zhakowana", przez "królestwo niebieskie".... z tąd te nonsensy..
" Po czym Pan Bóg rzekł: «Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki»" W pierwowzorze historia ogrodu eden i wypedzenie dotyczyło bogów elohim-- "taki jak my" - odtwórców tego zjebanego świata... hmm... a co mówi wam zwrot "Pan zatepów niebieskich dokonuje przeglądu...."

1 Wyrok1 na Babilon, który ujrzał Izajasz, syn Amosa.
2 Na łysej górze zatknijcie znak,
podnieście okrzyk wojenny;
dajcie znak ręką, by weszli
w bramy książęce.
3 Ja dałem rozkaz moim poświęconym;
z powodu mego gniewu zwołałem moich wojowników,
radujących się z mej wspaniałości.
4 Uwaga! Gwar na górach,
jakoby tłumu mnogiego.
Uwaga! Wrzawa królestw,
sprzymierzonych narodów.
To Pan Zastępów robi przegląd
wojska do bitwy.
5 Przychodzą z dalekiej ziemi,
od granic nieboskłonu,
Pan i narzędzia Jego gniewu,
aby spustoszyć całą ziemię.
6 Zawyjcie, bo bliski jest dzień Pański,
nadchodzi jako klęska z rąk Wszechmocnego.
7 Dlatego wszystkie ręce opadają,
topnieją wszystkie serca ludzkie.
8 [Oni] truchleją...
ogarniają ich męki i boleści,
wiją się z bólu jak ta, która rodzi;
jeden na drugiego patrzy z osłupieniem,
oblicza ich są w płomieniach.
9 Oto dzień Pański nadchodzi okrutny,
najwyższe wzburzenie i straszny gniew,
żeby ziemię uczynić pustkowiem
i wygładzić z niej grzeszników.
10 Bo gwiazdy niebieskie i Orion
nie będą jaśniały swym światłem,
słońce się zaćmi od samego wschodu,
i swoim blaskiem księżyc nie zaświeci.
11 Ukarzę Ja świat za jego zło
i niegodziwców za ich grzechy.
Położę kres pysze zuchwałych
i dumę okrutników poniżę.
12 Uczynię człowieka rzadszym niż najczystsze złoto,
i śmiertelnika - droższym niż złoto z Ofiru.
13 Dlatego niebiosa się poruszą
i ziemia się wstrząśnie w posadach,
na skutek oburzenia Pana Zastępów,
gdy rozgorzeje gniew Jego.

Portret użytkownika Won

1. Bredzisz głupoty -

1. Bredzisz głupoty - Lucyfer, Lucifer, Luciferius i inne zniekształcenia tej nazwy oznaczają to samo - najpotężniejszego z Aniołów i zarazem ich prawowitego przywódcę Smile
2. Watykan to gniazdo brudu, smrodu i wiejskiego katolstwa pochodzącego od jahwistycznych anunnakich. Watykan i KK to jedne z ważniejszych pachołów iluminatów, kolaborujące z nazistami, banderowcami i żydostwem i nie mają nic wspólnego z Lucyferem oprócz tego że są śmiertelnymi wrogami.
3. Których Reptilian masz na myśli - prawowitych ziemskich mieszkańców czy zdrajców kolaborujących z elohim? Bo jak widzisz byli i tacy i tacy...... Smile

Skomentuj