Starożytne lądowanie reptiliana razem z gigantami - Indianie potwierdzają

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Autorzy słynnej książki "Exo-Vaticana" ujawniają sensacyjne informacje, potwierdzone przez Indian, że w starożytności miało miejsce lądowanie wielkiego reptiliana z towarzyszącymi mu sześciopalczastymi gigantami ! Działo się to w czasie gdy na terenach dzisiejszego Izraela biblijny król Dawid walczył z hybrydami gigantów. Należy w tym miejscu wspomnieć o teorii L.A. Marzulliego, który również łączy ten lub jemu bliski okres z hybrydami wielkich czaszek, znajdowanych na terenie Paracas.

 

Starożytne ludy Indian Ameryki północnej pozostawiły po sobie informacje mówiące o niezwykłych zdarzeniach pobytu istot z innego wymiaru. Dane te jak i wieli innych niezwykłych informacji jest odsłaniane w najnowszej książce Toma Horna i Chrisa Putnama pt.: "Na ścieżce nieśmiertelnych" (Poniżej okładka nowej książki autorów Exo-Vaticana)

[ibimage==24585==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Anasazi to nazwa w języku nawaho, którą się tłumaczy jako: starożytni wrogowie. Kultura ta rozwijała się na obszarach Wielkiej Kotliny Amerykańskiej w Ameryce Północnej. Jednak w pewnym okresie nagle i tajemniczo znikła. Oficjalna nauka akademicka wymyśliła teorię, że było to przyczyną zmian pogodowych, w wyniku których ludy te udały się w poszukiwanie dogodniejszych terenów.

[ibimage==24586==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wspomniana najnowsza książka amerykańskich pisarzy przeczy temu, podając inną, bardziej niecodzienną przyczynę ucieczki tego plemienia. Dodatkowo Indianie są wściekli z powodu KONFISKATY ich najświętszego miejsca, Góry Graham w Arizonie, gdzie masoneria postanowiła zbudować magiczne obserwatorium astronomiczne, w którym zamontowali niemieckiej produkcji, tajemniczo nazwany przyrząd, którego akronim wygląda następująco: L.U.C.I.F.E.R.

[ibimage==24587==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dookoła istnieją równie dogodne góry, na których można było postawić obserwatorium, jednak wybrano najświętsze miejsce Indian ! Horn i Putnam, znani ze swojego dochodzenia Exo-Vaticana udali się na te obszary, odkryli że jest to miejsce, gdzie od tysięcy lat dzieją się przedziwne zjawiska nadnaturalne, a jak wiemy z filmu pt.: " Wielka Stopa i Zaginieni 411" również i obecnie ! Więcej o tym w przetłumaczonym filmie, który zadziwi wszystkich fanów zakazanej archeologii !

[ibimage==24588==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście amerykańscy pisarze nie ograniczają się tylko do Indian, jak zwykle zadziwiają publiczność swoimi analizami tajemniczego Pisma Świętego, które jest bez wątpienia Księgą polecaną wszystkim poszukującym pradawnej, duchowej wiedzy. Wiemy że nie jest łatwo zrozumieć tą tajemnicę, dlatego dobrym przykładem dla wszystkich zainteresowanych ukrytymi przekazami Ducha Świętego jest wspaniały film wprowadzający w tą tematykę pt.: "Jezus Chrystus, DNA i Pismo Święte"

 

Książka zawiera również informacje na temat między wymiarowej bramy CERN (Zderzacza hadronów), gdzie w "tajemnicy" pracuje się nad kontaktem z innym wymiarem i jego domniemanymi mieszkańcami, są to słowa samego dyrektora tej instytucji ! Jeżeli tak się sprawy mają, to twardogłowi materialiści powinni przemyśleć swoją postawę. (patrz zdjęcie poniżej).

[ibimage==24589==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wspomniani autorzy nie byli by sobą, gdyby nie zajmowali się elitami, które będą chciały, lub już prowadzą negocjacje mające doprowadzić niczego nieświadomych ludzi do jednej światowej religii,

[ibimage==24590==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Prezentowany w tym programie materiał o istotach nieśmiertelnych Strażnikach-Watchersach jest znakomitym wprowadzeniem do poprzednio publikowanego wideo: "Prawda o 12 planetach Sitchina" (lub jego dobrym uzupełnieniem).

[ibimage==24591==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zapraszam na niezwykle interesujący film autorów bestselerowych książek, z którego  dowiecie się o lądowaniu reptiliana w Ameryce, tajemniczych portalach, a dodatkowo poznacie państwo istotną część tajemnicy „Gwiezdnych WRÓT” Piramid z Giza ! ( A są ich trzy, tak jak Święta Trójca chrześcijan !). Staniecie się dodatkowo bardziej świadomi dlaczego słynny ufolog Joe Jordan w jego filmie „Ufo tabu…” nalega by uznać Jezusa za Zbawiciela !

 

Wszystkich zainteresowanych tymi tematami zapraszam na blog, gdzie staram się opisywać te rzeczy: http://popotopie.blogspot.com/

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Do filmu Horna i Putnama oraz

Do filmu Horna i Putnama oraz treści pasuje ten obrazek:

ziennikarz Greg Henderson, wydawca amerykańskiego magazynu hodowców bydła "Drover's Joumal" na pytanie o ewentualnym rządowym programie prób z bronią biologiczną lub chemiczną przeprowadzanym na zwierzętach stwierdził: "...Nie. Trzeba panu wiedzieć, że rząd dysponuje własnymi stadami. Są to zwierzęta doświadczalne przeznaczone do prac badawczych. Dlatego naprawdę nie ma potrzeby robienia czegoś takiego..." Dr Paul F. Bennewitz posunął się do stwierdzenia, że z części ciała bydła wytwarzane są humanoidy! John Lear w swoim wielostronicowym komentarzu do trwającej czterdzieści lat polityki ukrywania faktów przez wojsko także wspomniał o okaleczenia człowieka: "...Pewien major Air Force widział w 1956 roku, jak pewnej nocy niejaki sierżant Jonathan P. Louette w trakcie poszukiwań szczątków rozbitej rakiety doświadczalnej został zabrany do dyskoidealnego obiektu. Trzy dni później Louette'a odnaleziono martwego. Miał usunięte genitalia, okolicę około odbytową wyciętą z chirurgiczną dokładnością aż po jelito grube. Mężczyzna nie miał oczu. Jego ciało było całkowicie wykrwawione..." Więcej o tym tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lis

Interpunkcja - z tego już

Interpunkcja - z tego już trzeba się leczyć. Nie patrzysz o czym się pisze. Dla ciebie ważne jak. Pomyliłeś portale, bo o zagadnieniach tu poruszanych nie masz zielonego pojęcia. Studiuj książkę telefoniczną, a efekt twoich wypowiedzi będzie podobny.

Portret użytkownika Interpunkcja

Blagam was nauczcie sie

Blagam was nauczcie sie wreszcie, ze przed wykrzyknikiem lub znakiem zapytania NIE stawia sie spacji!!! Teraz tak w szkolach ucza? Prawie wszedzie sie z tym spotykam i strasznie mnie to denerwuje! Dlaczego nie walnac spacji rowniez przed kropka lub przecinkiem?

Portret użytkownika Funky Koval

Superowy film ! A znalazłem

Superowy film ! A znalazłem ciekawy komentarz w audycji pana Zagóeckiego, z jego newsa, pasuje do filmu i artykułu, sami zobaczcie
 
"Ja bym się nie obawiał Dudy bo wydaje się być spoko ale bym się obawiał zmiennokształtnych repilian jak komorowski który zmienia sięj ak kameleon ! A kameleon należy do gadów ! Komorowski i PO to banda polityków gadzich którzy się zmieniają jak reptilianie, ale tylko w ramach służby tajnym organizacją i innym z pieniędzmi co chcą zniszczyć Polskę ! Repilianin komorowski co się zmienia nagle dla niepoznaki w JOWA i niby patryjotę jest strasznie niebezpieczny bo za nim stoją jeszcze gorsi zmiennokształtni (czytaj kłamcy i złodzieje) ! Pamiętam jak zmiennokształtny Tusek przed wyborami udawał chrześcijanina byle tylko ludzie uwierzyli, że jest wyznawcą Chrystusa ! Gadzia PO i gadzi PSL razem z repilianami SLD to zaraza w Polsce !"
 
jest pod newsem https://www.youtube.com/watch?v=Sby8chacK7c

Portret użytkownika Q...

Jeśli "zmiennokształtni" są

Jeśli "zmiennokształtni" są prawdą a są jak się wydaje, bo zmieniają obywatelstwa, nazwiska i może  również, kto wie,  kształty, to marny los nam szykują. Przenikają struktury narodowe jak plecha pleśni ściółkę.  Jestem zupełnie przekonany, że wybieramy pomiędzy Scyllą a Charybdą, trzymanymi na sznurkach przez tego samego "reptiliańskiego" lalkarza. Oczywiście są szczeble pośrednie, różne tzw. "ryty" reptiliańskie, które udają przeciwników ale skutek jest ten sam... droga do antychrysta czy jak tam zwał to plugastwo i wszystko co się z nim wiąże w obszarze materii i ducha.
W moim mieście obserwuję cichą, niezauważalną dla Rodaków inwazję symboliki i idei reptiliańskich. Związane jest to permanentnie z aspiracjami "naszej" lokalnej władzuchny do awansu politycznego i chęci zainfekowania Sejmu kolejną duszą reprezentującą tezy Alberta Pike'a, naczelnego reptilianina.
Przypomnę że w 2017 roku reptilianie obchodzić będą trzystulecie rozpoczęcia swojej wrażej działalności więc należy się spodziewać w nadchodzącym czasie silnych odruchów konwulsyjnych tworu jaki wykreowali. Ostatnie lata dobitnie pokazują że poczwarka już dojrzała i robal zaczyna się wykluwać.

Strony

Skomentuj