Starożytni duchowi astronauci istnieli ? Nadal istnieją…!

Kategorie: 

http://argonauta.pl/starozytni-duchowi-astronauci-istnieli-nadal-istnieja/

rogram „Starożytni kosmici”, to bez ustanku pokazywana seria filmów, badająca kontrowersyjne teorie paleoastronautyki, czyli (para)nauki i ufologii, zakładającej, że obcy odwiedzają naszą planetę od milionów lat. Zwolennicy tej hipotezy szukają dowodów na obecność kosmitów na Ziemi w pozostałościach z ery dinozaurów, rysunkach jaskiniowców, zabytkach starożytnego Egiptu czy współczesnych opowieściach o UFO - wszędzie gdzie się da - do upadłego. Autorzy przymuszają wszystkich oglądających do swojej technologicznej teorii istot skrajnie stechnicyzowanych. Bytów inteligentnych które przekroczyły barierę "technologicznej osobliwości" i są już tak zasymilowane przez techno inteligencję, że nie daje się odróżnić magii od technologii, biologii od ducha i chmury informacyjnej. Byty te, zdaniem teoretyków "pradawnych astronautów", zaczęły produkować coś co przypomina rzeczy nadnaturalne, co z kolei my nazywamy cudami, a co w ich opinii jest również technologią! Troszkę staraliśmy się to wykazać w szeregu artykułów, przykładowo w: "Naśladowanie Boskich rozwiązań – bionika bogów, czy taka istnieje ?"

Program „Starożytni kosmici” powstał we współpracy z Erichem von Dänikenem, autorem i popularyzatorem koncepcji, zakładającej wpływ obcych na życie ludzi w czasach przedhistorycznych. Warto wspomnieć, że Erich von Danniken sporo, jeśli nie wszystkie swoje teorie z lat 70-tych, albo całkiem zmodyfikował, albo publicznie odrzucił ! Na dodatek skłonił się do podróży astralnych, których stał się wyznawcą. Twórcy skrajnie stechnicyzowanej wizji starożytnych kosmitów podróżują po całym świecie w poszukiwaniu dowodów na ingerencje kosmitów w historię naszej cywilizacji. Osobiście muszę wyłączać głos kiedy oglądam te programy bo nie daję rady słuchać tylu archeologicznych i historycznych dziwadeł. Natomiast same obrazy, bez psychomanipulacji, są przyjemne do oglądania.

Sami, piszący na temat pradawnych cywilizacji, czy UFO inteligencji, nie mieli byśmy nic przeciwko teorii "Starożytnych astronautów", gdyby dodać do niej element duchowy. To jednak nie wchodzi w grę, bo otwiera całkiem inny świat, inny kosmos ! Stwarza także problemy dla prostackiej narracji o "magicznej wszechmocnej technologii obcych". Starożytni kosmici to idea, mówiąca, że inteligentne istoty pozaziemskie odwiedzały Ziemię i kontaktowały się z ludźmi w czasach starożytnych i prehistorycznych za pomocą rakiet, a obecnie już super zaawansowanych pojazdów dyskoidalnych UFO, bo zwykłe rakiety nie zdały w poprzedniej teorii egzaminu, okazały się kosmicznym szmelcem. Zwolennicy tej hipotezy sugerują, że kontakt ten wpłynął znacząco na rozwój współczesnej kultury, technologii, religii i biologii człowieka - modyfikacji ludzkiego DNA. Idea istnienia starożytnych astronautów, nie jest traktowana poważnie przez większość naukowców i nie wzbudziła wiarygodnej uwagi w recenzowanych badaniach, co jest symptomem skrajnego leninizmu i marksizmu naukowego oraz zastraszenia naukowców przez loże iluminackie, sterujące wyznawanymi przez mainstreamowy naukowy trzon paradygmatami.

W związku z tym, chcemy państwa zaprosić na wywiad jakiego udzielił UFO kontakter Robert Bingham. W czasie jego trwania zobaczycie oryginalne nagrania manifestacji obcej inteligencji, prawdopodobnie istot duchowych. Robert Bingham mówi, że swoje pierwsze doświadczenie z UFO miał ponad 30 lat temu i od tego czasu telepatycznie sięga po kontakt z tymi istotami: „To, co robię, tak by przywołać te istoty, to specjalna technika przywołania, patrzę w błękitne niebo, czyste niebo i skupiam się na jednym małym punkcie tego błękitnego nieba, koncentruję się i telepatycznie mówię im, żeby przybyli, tak robię”. Wywiad który prezentujemy zawiera w sobie wiele szokujących tez, mało albo wcale nieznanych, związanych z możliwościami Roberta Binghama, który twierdzi, że wchodzi w interakcję z UFO, z Wielką Stopą, i z wszelkimi duchami. Udało mu się również odbyć podróż astralna, ale o tym usłyszycie z ust samego bohatera.

Zdaniem wielu chrześcijańskich ufologów, jak choćby pastor Hoggard, czy L.A. Marzulli, problem z niechęcią środowisk chrześcijan, naukowych, polityków, ale również zwykłych ludzi bierze się z lęku i obaw, iż potencjalne udowodnienie istnienia przedmiotu badań ufologii będzie wymagało gruntownej przebudowy w nauce, całym społeczeństwie, będzie miało wymiar religijny, polityczny, ekonomiczny oraz militarny, będzie wymagało rewizji i zmian w sferze psychicznej każdego człowieka na Ziemi.

Wszystko to ma związek z Biblią, z Bogiem i z samym Jezusem Chrystusem, który jak pamiętamy z Dziejów Apostolskich 1:9 został wzięty - pytanie tylko przez kogo ? Czy przez istoty rejestrowane na nagraniach Binghama ? "Po tych słowach uniósł się w ich obecności w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu. 10 Kiedy uporczywie wpatrywali się w Niego, jak wstępował do nieba, przystąpili do nich dwaj mężowie w białych szatach. I rzekli: «Mężowie z Galilei, dlaczego stoicie i wpatrujecie się w niebo? Ten Jezus, wzięty od was do nieba, przyjdzie tak samo, jak widzieliście Go wstępującego do nieba»." Dzieje 1:9

Niebiańskie Istoty nowej duchowej ufologii - nagrywane przez Roberta Binghama duchowego kontaktera!

https://www.youtube.com/watch?v=Xmcw0G-NtFo

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Skomentuj