Starożytni ludzie żyli w świecie podobnym do Władcy Pierścieni

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Starożytni ludzie w świecie bardzo podobnym do świata z „Władcy Pierścieni” i uprawiali seks międzygatunkowy. DNA pokazuje, że pierwsi współcześni ludzie uprawiali seks z neandertalczykami, denisowianami i innymi tajemniczymi gatunkami ludzi.

 

Jak twierdzą paleontolodzy, starożytni ludzie żyli w „świecie typu Władca Pierścieni”, gdzie zagadkowe gatunki kopulowały z neandertalczykami, denisowianami i poprzednikami współczesnych ludzi. Badanie, opublikowane w czasopiśmie Nature, przedstawiło starożytne genomy starożytnych ludzi, które zostały upublicznione na spotkaniu w Royal Society w Londynie. Naukowcy stwierdzili, że było znacznie więcej krzyżowań między różnymi gatunkami ludzkimi, niż wcześniej sądzono. Wśród uczestników był przodek ludzkości z Azji, o którym nic nie wiadomo.

Poza tym eksperci stwierdzili, że seks międzygatunkowy miał miejsce 30 tysięcy lat temu. Mark Thomas, genetyk ewolucyjny z University College London, powiedział: „To sugeruje, że patrzymy na świat typu Władca Pierścieni – że istnieje wiele populacji hominidów”. Ostatnie badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Adelajdzie w Australii i Muzeum Historii Naturalnej w Wielkiej Brytanii wykazały, że denisowianie krzyżowali się ze współczesnymi ludźmi około 50 tysięcy lat temu. 

 

Dowody genetyczne sugerują, że samce denisowian krzyżowały się z kobietami współczesnych ludzi, co sugeruje możliwość takich interakcji, gdy niewielka liczba współczesnych ludzi po raz pierwszy przekroczyła linię Wallace'a i wkroczyła na terytorium denisowian – powiedzieli autorzy badania. Naukowcy na spotkaniu Royal Society powiedzieli, że krzyżowanie się przyczyniło się do genetycznej różnorodności współczesnych ludzi.

Osoby, których przodkowie pochodzili spoza Afryki mają około 2% DNA neandertalczyków, podczas gdy niektórzy ludzie z Oceanii mają 4% DNA denisowian. Denisowianie krzyżowali się z wymarłą populacją archaicznych ludzi żyjących w Azji.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika syriues

Przeczytalem ten ow artykul i

Przeczytalem ten ow artykul i brakuje mi tu minotaurow,cyklopow,gigantow,syren,i innych ochydnych stworzeń, ktorw Bog niszczył dosc długo, poza tym 200 lat temu stapaly giganty,na ziemiach ameryk.blotna powodz 1800 zalatwiöa na amen cywilizacje tartaria, ponoc to tylko teoria spiskowa.teorie zazwyczaj spiskowe maja w sobie 90 procent prawdy

Portret użytkownika Homo sapiens

Admin tylko muska

Admin tylko muska rzeczywistość sprzed potopu... tam się działo coś dziwnego i coś rzeczywiście jakby ze świata Władcy Pierścieni ! Jedną ze strasznych rzeczy jest znalezisko LLoyda Pie ! Wielu ludzi podejrewa że LLoyd Pie zmarł szybko po publikacji "gwiezdnej hybrydy dziecka" bo go załatwiły siły Saurona !!! Przychylam się do tego pogladu... ludzkość nie zdaje sobie sprawy co jest zawarte w Biblii !! W Piśmie starożytnego Boga !

 

Nasze ciała, czyste duchowo, ale i genetycznie, co jest ze sobą powiązane, muszą pozostać nie zohydzone technologią okultystów genetyków, będących narzędziem szatana, jeśli rozumiemy symbole Biblii, ! Marka 13;14 –  „A gdy ujrzycie ohydę spustoszenia, zalegającą tam, gdzie być nie powinna – kto czyta, niech rozumie – wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry.”

Ciała ludzi genetycznie czystych są także czystymi świątyniami w których może zamieszkać Duch Święty, dlatego zastanówmy się jaki duch zamieszkuje syntetytczno biologiczne ciała ufonautów ?! Jak powyżej na tej kompilacji... ciała ufonautów są konstrukcjami, możliwe że (duchowej [sztucznej])  inteligencji Saurona... w Biblii nazywanej Nachaszem. UFOlogia to dziedzina duchowości, która wprowadza w świat "Wladcy Pierścieni".

„Jezus dał im taką odpowiedź: «Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo». Powiedzieli do Niego Żydzi: «Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni?» On zaś mówił o świątyni swego ciała” Ew. św. Jana 2:19, w tym kontekście ważnym jest także ten cytat: „Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie?” 1 List do Koryntian 6:19

Kosmiczna tajemnica Tohu Wa-Bohu oraz bionicznych ciał ufo bio cybernetycznych pojemników dla dusz !

https://youtu.be/1IWFt_snkvs

Kosmiczne tajemnice UFOistot ujawnione ! Duchowy naród z Biblii przybywa by brać wygnańców w jasyr ?

https://youtu.be/mmrOMwu9SOk

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Janek12

„Jezus dał im taką odpowiedź:

„Jezus dał im taką odpowiedź: Ty koles najpierw udowodnij ze jakis jezus kiedykolwiek zyl. Nikt do dzis tego nie moze udowodnic. Nawet sami zydzi maja go za postac wymyslona. Pozatym 1szy ktory pisal o jezucie zyl 124 lata po niby jego smierci. Teraz ty napisz cos o Napoleonie. Ciekawe jak ci pojdzie ?.

Portret użytkownika Janek12

„Jezus dał im taką odpowiedź:

„Jezus dał im taką odpowiedź: Ty koles najpierw udowodnij ze jakis jezus kiedykolwiek zyl. Nikt do dzis tego nie moze udowodnic. Nawet sami zydzi maja go za postac wymyslona. Pozatym 1szy ktory pisal o jezucie zyl 124 lata po niby jego smierci. Teraz ty napisz cos o Napoleonie. Ciekawe jak ci pojdzie ?.

Skomentuj