Starożytny port kosmiczny

Kategorie: 

Źródło: dailymail.co.uk

Poprzednia supercywilizacja nadludzi z ich biologiczną długością życia 900-set lat musiała osiągnąć niebywały poziom wiedzy oraz doświadczenia w sprawach między wymiarowych, doświadczenia w kontakcie z NATURĄ, naturą jako nauczycielką tajemnic. Ci nadludzie posiadający kontakt z Super Bytem, Aniołami oraz Synami Bożymi musieli wytworzyć jakiś niezwykły obraz wszechświata, musieli posiąść jakąś niezwykłą wiedzę, która w końcowym etapie ich rozwoju doprowadziła do globalnej katastrofy. 

 

Czy możemy znalezć jakieś artefakty lub budowle potwierdzające tą ich niezwykłą wiedzę oraz tajemnicze postrzeganie rzeczywistości z jej wielowymiarowością ? Otóż znajdowane są rzeczy, które nie pasują do standardowego rozumienia historii, a zwłaszcza poprzedniej cywilizacji z okresu starożytności, nie pasujące do historii przedstawianej w podręcznikach szkolnych czy naukowych. Nie pasują one do ogólnie przyjętego modelu "prymitywnych" przodków.

 

Jak większość wie, a przynajmniej ci którzy się interesują zakazaną archeologią poprzednia cywilizacja była bardziej rozwinięta od obecnej, obecna cywilizacja według hinduizmu oraz Biblii jest cywilizacją z ograniczonymi możliwościami, cywilizacją żyjącą w zmienionym świecie, nieświadomą istnienia wyższych światów, wyższych Istot, zwalczającą tych którzy wierzą w Super Byt/Istotę zdolną stwarzać całe światy oraz istoty je zamieszkujące, innymi słowy nastąpiła "DEWOLUCJA". Na czym polegała ich eksploracja wszechświata ? Musimy pamiętać, że ich świat psychiki oraz cielesności był inny, był uwarunkowany wyższą zawartością tlenu ! Pociągać to mogło za sobą inną percepcję rzeczywistości. Przyjrzyjmy się takim zagadkowym artefaktom, budowlom lub miejscom...:

 

Na zdjęciach poniżej tajemnicze elementy "konstrukcji" z miejsca zwanego Petrą. Jakie zadanie miało być przyporządkowane tym "rzezbieniom" ? Czy był to efekt "wibracji" umysłu lub rzeczywistości, mający wpływać na samopoczucie, na zmianę świadomości ? Nikt nie będzie zadawał sobie trudu by wykonać takie pracochłonne "elementy" ścian jeżeli nie miałyby one mieć jakiegoś zadania do spełnienia, to chyba oczywiste.

 

IB Image

 

IB Image

 

IB Image

 

Byłoby to może osobliwością gdyby nie podobne "elementy naścienne" z tajemniczego miejsca zwanego Serapeum w Egipcie.

 

IB Image

 

Zdjęcia przedstawiają starożytny "hinduski bunkier" z jego perfekcyjnie wykończoną wewnętrzną powierzchnią. Część naukowców twierdzi, że pojęcie matematycznego zera pochodzi ze starożytnych Indii, osobiście twierdzę, że pochodzi z pierwotnej, jednej i pierwszej ludzkości, zanim powstały cywilizacje i języki, nastąpił podział ludzkości, podział języków jakimi się posługiwała, wszystko co pozostało po pierwszej cywilizacji przejeły kultury i ludy powstałe na jej bazie, przejmując wiedzę, naukę oraz budowle pozostawione na danym terenie. Wykończenie powierzchni wskazuje na wielkie znaczenie tego pomieszczenia. Czy miało ono naukowe zadanie ? Czy nauka poprzedniej cywilizacji nie była związana z "wyższym poznaniem świata" ? Wyższymi naukami pochodzącymi od Istot wyższych ?

 

IB Image

 

IB Image

 

IB Image

 

Czy przedstawione poniżej figurki to istoty "żywe" czy może produkt zaawansowanej cywilizacji hinduskich bogów lub Atlantów ?

IB Image

 

IB Image

 

Uskrzydlona figurka przedstawia "boga ubioru", znaleziona w Ameryce południowej, szacowany wiek to 1500 lat przed naszą erą, jej stój wskazuje na rodzaj "skafandra ciśnieniowego"

 

IB Image

 

Starożytny mur z wielkich głazów przypominających swoim kształtem te z Ameryki południowej. Są to głazy z Turcji, pokazują one jak "dziwną" metodą obrabiania skał się posługiwano. Czy "zmiękczano" skałę za pomocą jakiejś energii a następnie ją kształtowano odpowiednio dopasowując do siebie ? Ich technologia obrabiania skał pozostanie nierozwiązaną tajemnicą do czasów odnalezienia "zapisu" starożytnej supercywilizacji. Czy zapis tamtej cywilizacji był zapisem wyrytym na blokach skalnych czy może był on zapisany na innym nośniku ? Czy starożytni odkryli niezwykłe cechy kwarcu znajdującego się w skałach ? Może w niektórych przypadkach nie było wcale materialnego nośnika ?!

 

"... Niebo i ziemia przeminą, a moje słowa nie przeminą..." Łukasza 21-32

 

IB Image

 

IB Image

 

IB Image

Pierwsza cywilizacja super nadludzi posiadła wiedzę o wszechświecie, o galaktykach, gwiazdach i planetach. Wszystkie budowle pozostałe po tej cywilizacji świadczą o jej ogromnej wiedzy związanej z możliwościami "zmiany materii", "komunikacji międzywymiarowej.

Rodzaju 11:6 - " I rzekł Pan: Oto jeden lud i wszyscy mają jeden język, a to dopiero początek ich dzieła. Teraz już dla nich nic nie będzie niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić."

Możliwości te stały się prawdopodobnie przyczyną jej upadku oraz wyroku Super Bytu. Oczywiście nie wiemy kto dokładnie i jak zmienił poprzednich ludzi, że stali się zli w oczach Super Istoty, czy byli to Aniołowie, czy może "dzieci" powstałe ze związku Aniołów i ludzi. Jeżeli Nadistota stwierdza fakt, "...że dla nich wszystko będzie możliwe..." to mamy doczynienia z supercywilizacją wraz z niezwykłą wiedzą, którą posiadła tamta ludzkość !

 

Ze Świętych Zródeł wiemy, że ludzkość została podzielona i rozproszona...

Rdz 11:9 - "Dlatego też miejsce owo nazywa się Babel, gdyż Bóg pomieszał języki [wszystkich mieszkańców], a ich samych rozproszył po całej ziemi"

...możemy się domyślać tylko o możliwych zmianach genotypu ludzi, którzy przestali się rozumieć, przestali być jednością, przestali się kochać nawzajem. Odkopywane mumie w Ameryce południowej wskazują na blond kolor włosów tych którzy żyli przed obecnymi indianami.

 
IB Image

Potwierdzeniem koloru włosów są maski z niebieskim zabarwieniem tęczówek znajdowane w Ameryce Południowej.

IB Image

 

W Iranie możemy znalezć "wycięcia w skałach", znajdowane są podobne na całym świecie, jakie jest ich zastosowanie ? Uczeni łamią sobie głowy, są to "uczeni", którzy zostali "nauczeni" materialnego poglądu na otaczający nas świat i cztero wymiarową rzeczywistość.

IB Image

tutaj "brama" z Ameryki południowej

IB Image

Bramy z Rustam Persepolis:

IB Image

Czy świat ma więcej wymiarów niż cztery w których żyjemy ? Moim skromnym zdaniem tak, ma więcej, wspominają o tym naukowcy od mechaniki kwantowej i matematycy. Starożytna cywilizacja miała kontakt z inną rzeczywistością, umiała kontrolować inne wymiary, posiadała wiedzę o innych wymiarach, możemy to obserwować w pozostałościach tajemniczych budowli oraz "skomplikowanej" nauce starożytnych mędrców.

 

Ostatnio dzięki wynalazkowi "potrafiącemu utrwalić obraz i dzwięk" udało się zarejestrować takie zjawiska na niebie: 

IB Image

Starożytni wiedzieli więcej o NATURZE niż zdajemy sobie sprawę w naszym codziennym zalataniu, zabieganiu, wykorzystywali to do swoich "badań", do swojej "działalności".  Złoty podział, który występuje w arcydziełach starożytnych, oraz dziwne konstrukcje sugerujące "wpływ" tej matematycznej reguły na rzeczywistość, rzeczywistość człowieka jest widoczny dla tych chcących dostrzec inną "wiedzę" tamtych ludzi.

IB Image

 

 

IB Image

Największą koncetracją tajemnic oczywiście pozostaje starożytny Egipt, Egipt który zdaje się być centrum kosmicznym, centrum starożytnej "działalności":

 

"Bramy egipskie"

IB Image

Jedną z większych tajemnic pozostaje "geologiczna konstrukcja" z Afryki (zdjęcie wstępne), zwą ją "Okiem Afryki", "Strukturą Richart". Czy jest to naturalna pozostalość geologiczna (pozostałość po impakcie meteoru ) jak chcą to widzieć tzw. "naukowcy" ? Czy może jedna z największych pozostalości dzialalności supercywilizacji ? Struktura ta pasowałaby do "okrągłej technologi" starożytnych... Jej średnica wynosi około 35 kilometrów !

IB Image

IB Image

IB Image

Trzeba mieć także na względzie te dziwne okrągłe pozostałości, odnalezione dzięki pracy niezależnych poszukiwaczy, a utrwalone na znanym wam filmie dokumentującym pozostałości poprzedniej cywilizacji, cywilizacji przedpotopowej.

IB Image

IB Image

 

Chciałoby się zapytać "..Co tam się działo, co się działo przed potopem ?!..."

 

Po więcej zapraszam na mój blog

 

http://popotopie.blogspot.com/

 

 

Ciąg dalszy nastąpi...  Smile

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mistrz

no dobra, mam kilka pytan na

no dobra, mam kilka pytan na ktore byc moze zechcecie odpowiedziec:
1. jak to sie stalo ze od poczatku naszego istnienia jestesmy coraz bardziej ubodzy w roznorodnosc genetyczna co = jestesmy coraz glupsi (czy naprawde jestesmy potomkami Boga? moze innej rasy?) i zgadzalo by sie tutaj z teoria darwina ze coraz wiecej mutacji coraz bardziej nas uposledza - jestesmy w trakcie przystosowania sie do srodowiska
2. dlaczego widzicie tyle roznic miedzy czlowiekiem a malpa niedostrzegajac zadnego podobienstwa? ja mysle ze to ingerencja w istniejacy gatunek dala nam rozum (nikt nie zostal ulepiony z gliny jak to sugeruje biblia na bodobienstwo kogo? czego? Boga czy malpy?) pytanie zdaje sie do kreacjonistow wierzacych w Boga lub kosmitow na ziemii
3. czy istatnia wielka cywilizacja przed nasza posiadajaca wiedze o jakiej nawet nam sie nie snilo? moim zdaniem to calkiem mozliwe

Portret użytkownika sinnucce

Zaczne od 2 . Jestem obroncą

Zaczne od 2 . Jestem obroncą zdrowego rozsądku i niczego wiecej.Skoro istnieją na Ziemi miliony gatunków i trwaja w swojej róznorodnośći przez miliony lat, to dlaczego tak trudno pojąć niektórym osobom że my: gatunek  człowiek jesteśmy tym "milion pierwszym".Zaprojektowanym i stworzonym jako istota ludzka .Różnice miedzy człowiekiem i małpą są aż nadtto oczywiste i nie mam tu nic do zarzucenia małpie . Stworzona do funkcjonowania jako zwierze z bogactwem swoch gatynków jest idealna.Czlowiek zaś jako człowiek jest odrebną istotą  .Mamy serce, wątrobę i reszte składników właściwych ssakom . Rozmnażamy sie podobnie .I tu pytanie do Ciebie ;Czy nazwał byś kalkulator kompuerem ?pewnie tak tylko dzieki komputerowi piszę tu teraz do Ciebie a kalkulator nie pozwolił by mi na to . Nie ma to znaczenia które z tych narzedzi jest doskonalsze bo każde z nich ma inne funkcje a zrobione są z podobnych podzespołów.Wracajac  do 1 punktu dalej wykorzystam tu   porównanie do maszyn  ;Urządzenia sie psuj a bez konserwatora to chyba wiesz najlepiej jak to jes .Nie wiemy jakie jest nasze przeznaczenie więc skąd mamy wiedzić jak długo powinniśmy żyć???? Świat jest skonstruowany niestety tak że silniejszy zjada słabszego . Jeśli patrzeć pod tym kontem to odpowiedz jest przerazajaca .Kto jest śilniejszy od nas???Jakie jest nasze przeznaczenie pewnie się nie dowiemy .Pozostaną nam tylko dywagacje NAD SENSEM ISTNIENIA .

Portret użytkownika kamilo

Jeżli rk ksiezycowy to 27 dni

Jeżli rk ksiezycowy to 27 dni czyli miesiąc to żeby otrzymac ilość lat to liczbę 900 "lat księżycowych" musisz podzielić przez 12 czyli tyle ile jest miesięcy czyli lat księzycowych w roku. Podzielenie 900 przez 27 daje lizbę dwulat i 3 miesięcy.  900/12 daje 75 lat.

Strony

Skomentuj