Statek kosmiczny SpaceX, mógł zderzyć się z UFO!

Kategorie: 

Źródło: NASA

Dowództwo sił kosmicznych USA ostrzegło NASA o tym, że istnieje ryzyko zderzenia czteroosobowej załogi, zmierzającej na Międzynarodową Stację Kosmiczną, z niezidentyfikowanym obiektem. Na szczęście, skończyło się bez ofiar.

Załoga SpaceX Crew Dragon Endeavour, liczyła cztery osoby. Kiedy statek zbliżał się do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, pojawiła się groźba kolizji z niezidentyfikowanym obiektem latającym. Załoga nie miała czasu na wykonanie jakichkolwiek manewrów uniknięcia katastrofy, dlatego jej członkowie, zdecydowali się założyć kombinezony ciśnieniowe i czekać na rozwój wypadków.

 

Na szczęście, niezidentyfikowany obiekt minął w bezpiecznej odległości statek kosmiczny i załoga z sukcesem przybiła do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. NASA i SpaceX zaklasyfikowały śledzony obiekt jako „nieznany”. Najbliżej UFO zbliżyło się do statku kosmicznego na odległość 45 kilometrów. To oczywiście wydaje się dużo, ale w przy prędkościach obiektów kosmicznych, taki dystans pokonywany jest czasem w ułamku sekundy. Nie wiadomo z czym miała do czynienia załoga SpaceX, ale może ona mówić o wielkim „farcie”.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj