Statek obcych, który pojawił się nad Finlandią, rozpłynął się w powietrzu na oczach setek świadków

Kategorie: 

Źródło: yo

Europejczycy z Północny przeżyli spore zaskoczenie, obserwując w tym samym czasie niezwykłe zdarzenie. Statek obcych, który zawisł na niebie, przyciągnął uwagę setek ludzi. Paranormalne zjawisko zarejestrowano miesiąc temu nad Finlandią. Obecnie video zyskuje ogromną popularność w sieci.

 

 

 

Na niektórych klatkach widać wyraźnie jasną piłkę, która dzieli się na kilka części. Potem poszczególne fragmenty łączą się ze sobą ponownie i obiekt nagle znika.

 

Ten epizod wywołał burzę w Internecie. Niektórzy uważają, że film jest mistyfikacją. Inni twierdzą, że nagranie jest autentyczne i stanowi kolejny dowód na istnienie pozaziemskich cywilizacji.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rodak

M<oże to być styatek z innego

M<oże to być styatek z innego wymiaru o innej częstotliwości, który moze uujawniać się oczom w naszej częstotliwości.Nie byłoby to nic dziwnego, bo inne częstptliwosci są dla nas niewidoczne i przypadkowe ujawnienie  tego statku może wynikac z doświadczeń w tamtym wym,arze.

Portret użytkownika KoFiPL

Śmiem twierdzić że w

Śmiem twierdzić że w ostatnich 5 latach jakieś 50% filmów z UFO obiektami jest zwyczajnie prawdziwych. Tak wiem że teraz rykłeś(łaś) śmiechem ale to tylko dowód na to że masz zmanipulowany mózg od urodzenia przez tych którzy tak chcieli aby taka właśnie była twoja reakcja, byś nigdy się tym nie interesował(a) na poważnie i naprawdę, by wyśmiać i wyśmiewać zawsze nawet kiedy jest to prawdziwe i widzi się własnymi oczami. Skutek tego jest taki że twój mózg nie jest w stanie tego przyjąć do wiadomości nawet kiedy by cię prawdziwy przybysz z kosmosu złapał za rękę i stanął twarzą w twarz. Tak jak Goebels mówił powtarzaj kłamstwo 1000 razy aż stanie się prawdą, w tym przypadku jest wyśmiewaj to co właśnie widzisz aż stanie się śmieszne na zawsze..

Ci co się śmieją wyśmiewają mają zwyczajnie zamknięty umysł - to tak jak byś pierdział na głos w towarzystwie i za każdym razem się śmiał i próbował tym za każdym razem rozśmieszyć towarzystwo... Niedojrzałe i żenujące zachowanie, i tyle w temacie...

Portret użytkownika pako1205

To jest. Mnie- nazwijmy tak-

To jest. Mnie- nazwijmy tak- "nurtuje" brak pojęcia, jak wiele Ich różnych jest.

Tu jest eksperyment, jakaś "gra", na skalę poza zasięgiem naszego pojmowania. Nie są tu niczym zainteresowani z "dóbr materialnych", mogą wszystko uzyskać z Galaktyki, jest wszystko.Układ Słoneczny jest tak zaprojektowany, żeby nie przeszkadzać w eksperymencie, grze... . Nie ma w nim niczego zbędnego, czy przypadkowego.

To, czym tu się koniujemy na Ziemi, nie ma żadnej wartości. Tworzenie miejsc życia, jakichś całych ekosystemów, systemów planetarnych- to tak... . My za krótko żyjemy, za słabi, żeby wskoczyć na poziom Ich pojmowania. I te wojny wiecznie jbane... .

Portret użytkownika KoFiPL

Żebyś ty widział co ja

Żebyś ty widział co ja widziałem i co mam uwiecznione kamerą...

(właśnie to czego tak pragniesz bardzo zobaczyć - nad głową!)

Dam wskazówkę: myśl tak często że chcesz ICH zobaczyć ale nie w ekranie ani na zdjęciach a realnie oczami i często patrz w niebo - dosłownie zawsze kiedy tylko możesz. Zdziwisz się jak szybko...

Strony

Skomentuj