Statek UFO ujawniony na zdjęciu z Kosmicznego Teleskopu Jamesa Webba

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Jedna z pierwszych obserwacji wykonanych przez Teleskop Jamesa Webba NASA pokazuje gwiazdę Wolfa-Rayeta, nazwaną WR 124. Rzadki widok jednej z najjaśniejszych, najmasywniejszych i najłatwiej wykrywalnych gwiazd na nocnym niebie został jednak przyćmiony czymś innym. W kadrze JWST uchwycono bowiem tajemniczy obiekt niewiadomego pochodzenia.

 

 

Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba pracuje już od czerwca 2022 roku. Niespotykana wcześniej szczegółowość odczytów z jego potężnych instrumentów pozwoliła na obserwację gwiazdy, która znajduje się 15 000 lat świetlnych stąd, w gwiazdozbiorze Strzelca. Niezwykłe zdjęcie gwiazdy WR 124, pokazuje tajemniczy, świecący obiekt w dalekim kosmosie, który przeleciał akurat w kadrze kamery.

Bliższa obserwacja ujawnia, że ​​ogromny obiekt przypomina olbrzymi latający spodka. Tajemnicza anomalia jest symetryczna, a fakt iż znaleziono ją na oficjalnych zdjęciach z JWST, raczej wyklucza możliwość aby było to fałszerstwo. NASA nie odniosła się jeszcze do tego odkrycia, ale większość z podobnych anomalii, jest zazwyczaj tłumaczona artefaktami obrazu. Jak myślicie, czy najpotężniejszy teleskop kosmiczny w historii ludzkości uchwycił statek kosmiczny obcych, czy nadzwyczajne ciało niebieskie?

Potencjalne wyobrażenie pojazdu. (InneMedium)


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Mamy już gigantyczną ilość

Mamy już gigantyczną ilość zdjęć i filmów na których widać coś ufo podobnego albo UFO pojazdy, lub inne ufo manifestacje ! Od momentu rozbicia się pojazdu UFO w Roswell ludzie czekają na kontakt i ciągle go nie ma ! Za to mamy nagrania UFO na Księżycu jak coś tam robią i mają swoje bazy..., ale też się nie kontaktują z ludzkością. Kontakt następuje ale indywidualny, często jest to kontakt z niższymi kosmicznymi nadzorcami Cywilizacji typu IV-go i V-go, za to nieliczni, zwłaszcza chrześcijanie mają kontakt z Cywilizacją Boską typu VII... duchową, potrafiącą stwarzać całe światy, całe kosmosy ! Ciekawe jest to, że Boska Cywilizacja poziomu VII przekazuje nam prawdę ale poprzez różne rodzaje duchowego kontaktu..., w tym przez modlitwę, medytację, kontemplację i inne techniki. Część ludzi-chrześcijan ma szansę zamienić się w istoty duchowe i dołączyć do rodziny Boskiej Cywilizacji poziomu VII, ale trzeba się ukorzyć przed Bogiem Jezusem i prosić Go o łaskę !

W fantastyce spotyka się nawet bardziej ekstremalne formy post osobliwościowych cywilizacji: istoty, które porzuciły materialne ciała, zamknęły się w gigantycznych wirtualnych środowiskach, co jest wysoce prawdopodobne gdy przypomną sobie państwo cytat żydowskich mędrców:

Wąż powiedział do Ewy: „…Wiesz jaka jest prawdziwa przyczyna zakazu? Bóg sam jadł z tego drzewa i stworzył wszechświat. Teraz próbuje wam przeszkodzić, abyście nie stali się jak On i nie stworzyli własnych światów!…” Żydowski mędrzec Michtaw MeElijahu dodał do tego takie oto zdanie: (…)”Tymi słowami wąż próbował skusić Chawę perspektywą zdobycia nowej wiedzy o złu, mówiąc: „…Bóg stworzył ten świat, utajniając Swoją Obecność w nim, aby dać ludziom możliwość odkrycia Go i aby przez rozpraszanie ciemności uświęcano Jego Imię, dzięki temu człowiek mógł zdobyć udział w wieczności. Możecie osiągnąć to samo, jedząc owoc z Drzewa Poznania. Poznacie siły zła i pokonując je, stworzycie nowe światy duchowe !”(…)

Kto chodzi po morskich głębinach, po potworach i radzi sobie z innymi groźnymi stworami - Zev Porat

https://www.youtube.com/watch?v=0Y-BXKZA_1A

Cywilizacja Boga z poziomu VII istnieje - super kazanie ks. Natanka o super mocy Stwórcy Logosu

https://youtu.be/KltdathpdF4

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Wiktor Wektor

JWST wykonuje zdjęcia w

JWST wykonuje zdjęcia w zakresie podczerwieni to po pierwsze a po drugie żaden "statek kosmiczny" nie stoi sobie w miejscu by mu jakiś odległy teleskop mógł zdjęcie zrobić. Nie mówią już o tym, że na tym zdjeciu niewiele widać.

Skomentuj