Statek z 20 osobami na pokładzie zaginął w Trójkącie Bermudzkim

Kategorie: 

Źródło: wlasne

Amerykańska Straż Przybrzeżna poinformowała, że między Bahamami a Południową Florydą zaginął dziewięciometrowy statek z 20 osobami na pokładzie. 84-godzinne poszukiwanie rozbitków nie przyniosło żadnych rezultatów.

Miejsce zaginięcia znajduje się w samym Trójkącie Bermudzkim. Są to owiane złą sławą wody morskie o powierzchni miliona kilometrów kwadratowych. Symboliczny tójkąt łączy Miami, Portoryko i Bermudy. Region zyskał złowieszczy rozgłos po licznych zniknięciach statków i samolotów.

Trójkąt Bermudzki

Najnowszy zaginiony statek wypłynął z Bahamów w przed nowym rokiem i kierował się do jeziora Worth na Florydzie. Straż Przybrzeżna natychmiast zaalarmowała, gdy nie otrzymała wiadomości o przybyciu statku. Poszukiwania na terytorium 27,359 km kw nie przyniosły rezultatów, nie znaleziono ani jednego śladu statku. Straż Przybrzeżna wezwała zwykłych obywateli do skontaktowania się z nimi, jeśli mają jakiekolwiek informacje na temat statku.

 

Trójkąt Bermudzki został uznany za winny zniknięcia ponad 8000 osób. Chociaż dokładna liczba nie jest znana. W tym obszarzer zaginęło bez śladu co najmniej 50 statków i 20 samolotów zniknęło. Najwyraźniej mamy do czynienia z nową tajemnicą związaną z Trójkątem Bermudzkim.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj