Statua Jezusa Chrystusa znajdująca się w meksykańskim kościele, nieoczekiwanie otworzyła oczy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeden z gości znajdujących się na uroczystościach odbywających się między innymi w kościele zlokalizowanym w meksykańskim stanie Coahuila, zdołał wykonać nagranie wideo przedstawiające dziwne zachowanie usytuowanej tam figury Jezusa Chrystusa. Podczas nabożeństwa statua nagle kilkukrotnie otworzyła zwykle zamknięte oczy i spojrzała na zgromadzonych.

Rzekomy cud miał miejsce w kościele Santo Cristo de la Capilla w meksykańskiego stanie Coahuila de Zaragoza. Film został nakręcony w czerwcu 2016 r. Jak twierdzi autor nagrania, na żywo nie zauważył tego, co się stało i dopiero wideo przeglądnięte później pokazało mu, że był świadkiem jednego z najbardziej niezwykłych zdarzeń.

Martwa z założenia figura wykazał cechy żywego organizmu i na kilka sekund otworzyła oczy. Autor zaklina się, że nie manipulował przy nagraniu. Zgadza się z nim wielu ekspertów, w tym specjalistów od efektów specjalnych. Jeśli tego samego zdania będą eksperci kościelni, to może się to skończyć procesem o uznanie cudu.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kijen

przeskoczenie automatyki

przeskoczenie automatyki punktu doboru jasności. Elektronika nie mogła się zdecydować co miało być poprawnie naświetlone, bo po bokach jest dodatkowe oświetlenie. Założe się że figura ma otwarte oczy...

Portret użytkownika o.Misjonarz

Umiłowani, nie każdemu

Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat (1J.4:1).

 

Zaprawdę powiadam Wam Najdostojniejsi Siostry i Bracia,

- godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne obnażać prawdziwe oblicza kościelnych szamanów, oszustów, seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, specjalistów od interpretowania życzeń Pana Stwórcy Wszechrzeczy, znawców niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw, którzy na twarzach noszą od wieków faryzejską maskę pokory oraz pobożności, w ustach świętobliwie pieszczą słowa miłości, miłosierdzia i przebaczenia, ale serca zawsze mają kamienne i zimne, dusze pychą i rozpustą, zaś usta obłudą i hipokryzją wypełnione a dłonie wiecznie głodne mamony. Rzymski katolicyzm jest szkołą szalbierstwa, hipokryzji i cynizmu. Toż to ten ewangeliczny „Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Nie ma kłamstwa, na które nie byliby gotowi, gdy chodzi o zwalczanie przeciwnika; nie ma bredni, której by w swoje owieczki (i baranki) nie spodziewali się wmówić. Sprowadzają walkę do tumanienia i terroryzowania najciemniejszych w nadziei, że w ten sposób zawsze będą mieli większość.

Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).

Portret użytkownika rosomak

Angelus, obserwuję cię od lat

Angelus, obserwuję cię od lat i z przykrością stwierdzam ( choć zgodnie z przewidywaniami) że z każdym kolejnym rokiem stajesz się coraz bardziej zgorzkniałym choć oczytanym chamem.

Zaleciłbym zmianę literatury ale czytałem cię zbyt często by wierzyć w połowiczne rozwiązania.

 Poczucie własnej nieomylności i przerośnięte ego nie daje nawet szansy byś pomyślał- a może nie jestem alfą i omegą?

Nie szanujesz ludzi którzy mają odrębne przekonania, uważasz ich za głupszych od siebie,

Każdą próbę polemiki odbierasz jako obrazę majestatu.

Ogólnie paskudny z ciebie typ/

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

istotnie... wierzących w co

istotnie... wierzących w co kolwiek uważam za głupszych od siebie, bo ja nie jestem wierzącvy, tylko wiedzący a to róznica. I krew mnie zalewqa jak widzę idiotów wpatrzonych w bożków, figurki i obrazki, zakazane przez Boga!. Jesteście pachołkami Diabła!!

P.S.nie wiem, czty zauważyłeś ale nie obrażam się... Inwektyw w moim kierunku popłynęło dużo... Ale osoby, które usiłują mnie obrazić można przyrównać do bluzgającej mrówki na nogę słonia...

 I to nie jest przerośniete ego, bo nie oczekuję poklasków...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

No tośmy Maximusie w jednym

No tośmy Maximusie w jednym obozie Racjonalistów!! Jeszcze tylko Diabłem nie strasz (bo niewierzącemu we w bogów przecież nie wypada: skoro nie istnieje jeden nie może istnieć drugi!!) - i jużeś jest nasz!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Niezupełnie... Co prawda

Niezupełnie... Co prawda istnienie Boga nie jest u mnie kwestią wiary, ale jest wiedzą i oczywistością. Jednakże ów boski byt nie ma nic wspólnego z religiami tego świata. Jestem racjonalnym kreacjonistą i pogardzam hipotezą ewolucji i jej wyznawcami. To moje credo.. - pozdrawiam

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Chamstwo to jedyna linia

Chamstwo to jedyna linia obrony przed głupotą i ciemnotą.

 Jestem chamem, ale  nie z Chamowa... Smile Jak się nie podoba to wypad ze swoimi zdrowaśkami do najbliższego kościoła...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Anna Posłaniec

„Nie będziesz miał cudzych

„Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.” (Wyjścia 20:3-6; Pwp 5:7-10)

Wszystkie takie "triki" to fałszywe cuda, które mają jedynie odwieść ludzi od Boga.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Zdumiewające tym bardziej że

Zdumiewające tym bardziej że Pismo nie wiadomo czemu zwane świętym drwi z rzeźbionych bożków, cyt.:"...mają oczy a nie widzą, mają nogi a nie chodzą, mają usta a nie mówią, mają nozdrza ale nie wąchają. Niech im będa podobni ci, co je czynią i cześć im oddają". Niezły burdel wywęszył na tym bożym świecie i degrengoladę skoro pniak-drewniak oczy rzeźbione otwiera ze zdumnienia! Daję głowę że pod nosem drewniak z cicha nucił przebój Elektrycznych Gitar "I co ja robię tu /u-u/ co ty tutaj robisz
12 ciężkich szczerozłotych koron moją głowę zdobi
jest tyle różnych dróg /u-u/
co ty tutaj robisz
kolejny piękny marmurowy pomnik koło domu stoi". https://www.youtube.com/watch?v=fPpRCppmARg - swoją drogą b. spokojna piosnka i zrozumiały tekst.

ps. Ciekawe co na to Naczelny Sprawozdawca Cudów Mniemanych w Świecie Dokonanych W.Cejrowski-samozwańczy sługa boski...

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Zdumiewające tym bardziej że

Zdumiewające tym bardziej że Pismo nie wiadomo czemu zwane świętym drwi z rzeźbionych bożków, cyt.:"...mają oczy a nie widzą, mają nogi a nie chodzą, mają usta a nie mówią, mają nozdrza ale nie wąchają. Niech im będa podobni ci, co je uczynili". Niezły burdel wywęszył na tym bożym świecie i degrengoladę skoro pniak-drewniak oczy rzeźbione otwiera ze zdumnienia! Daję głowę że pod nosem drewniak z cicha nucił "I co ja robię tu /u-u/ co ty tutaj robisz
12 ciężkich szczerozłotych koron moją głowę zdobi
jest tyle różnych dróg /u-u/
co ty tutaj robisz
kolejny piękny marmurowy pomnik koło domu stoi".

ps. Ciekawe co na to Naczelny Sprawozdawca Cudów Mniemanych w Świecie Dokonanych W.Cejrowski-samozwańczy sługa boski...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Baranki to specjalność

Baranki to specjalność mocherowych beretów wrośniętych w czoło..Przecie w waszej diabelskiej boznicy ciągle ciało baranka każą wpierd*alać ... Ciekawe, dlaczego krew wysysa tylko księzulo a wam pachołkom diabła, tylko koszernym mięsem chrystusowym każe sie posilać...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika g4z1

Jakie to głębokie,Rex. Gdybyś

Jakie to głębokie,Rex. Gdybyś upadł z poziomu swojego ego to pewnie byś popełnił samobjstwo. Tym samym przymykam oko na taką wywłokę intelektualną jak Ty. Jesteś zadufanym w sobie pseudo intelktualistą, który jedyne co w życiu osiągnął to założenie konta i grafomania na zmianach na ziemi. Żal mi Ciebie człowieku, szkoda, że nigdy nie zobaczysz drugiego świata. Jezus kocha ludzi ale gardzi tymi którzy nim gardzą. Wspomnisz moje słowa i wtedy głośno zapłaczesz. Dodam, że Twoja wiedza na temat religii a zwłaszcza chrześcijaństwa jest nikła, zerowa...Szkoda mi Ciebie, no ale cóż, człowiek jak Ty, wie lepiej,nie?....nawet kiedy się myli. 

RIP 

Portret użytkownika ida

sam czczisz szatana, bo juz

sam czczisz szatana, bo juz nawet Jezus Ci w zyciu nie potrzebny do niczego. Przyjdzie taka chwila że padniesz przed nim na kolana i bedziesz błagał o wybaczenie tego co tu kreślisz człowieczku malutkiej wiary!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

zostaw zakłamany, katolicki

zostaw zakłamany, katolicki hipokryto, decyzję swojemu bogu... Ja mam go w dupie, więc powinien miłościwie mnie pokarać... A ty zakłamana wywłoko co masz domnie?

 Widzę, że wiarę tracicie głupki, że takiego bluźniercę wasz Pan diabeł nie pokarał... A uświadamiam jego istotę od kilkudziesięciu lat...

Ponieważ tego bękarta zedemaskowałem robi mi różne psikusy i mam przejebane, ale wie bękart, że do mojej duszy dostępu nie ma..

 Ile razy porozmawiam z Bogiem pod niebem, czy gwiazdami zawsze mnie wsparł w potrzebie..

 A wy, choćbyście się moddlili szeptem, krzykiem, płaczem i przeklinaniem ... ma was w dupie.. Bo to Diabeł

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Juda

Czy takie kpienie z Boga

Czy takie kpienie z Boga wcielonego przysparza ci radość? To co wypisujesz na Chrystusa wszędzie gdzie sie tylko da a zwłaszcza tutaj prowadzi cię prosto w ciemność. Opamiętaj się człowieku. Nie bluźnij Bogu!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...z Boga wcielonego..." a w

"...z Boga wcielonego..." a w jakiego demona ten wasz bożek się wcielił? Umysłowa i duchowa niedojdo... Ty nie masz pojęcia o Bogu,wymieniając zamiast Niego imiona szatańskiej trójcy

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Homo sapiens

Takie nagranie trochę mnie

Takie nagranie trochę mnie zmroziło, bo wierzę w cuda za sprawą Chrystusa ! Gdyby uznać to nagranie za autentyczne to brak słów ! Wiadomo o wielu cudach Jezusa który żyje w innym wymiarze ale ma możliwości pojawiania się tam gdzie chce. "12 października 2008 roku podczas udzielania Komunii ks. wikariusz Jacek Ingielewicz, podniósł z posadzki lekko ubrudzoną hostię, którą wskazała mu kobieta oczekująca na Komunię Świętą. Zgodnie z ustalonymi przepisami liturgicznymi, komunikant umieszczono w wypełnionym wodą vasculum, w którym miał się rozpuścić. Naczynie zamknięto w sejfie w zakrystii. Po tygodniu w naczyniu na zanurzonej hostii znaleziono plamę sprawiającą wrażenie krwi. 30 października 2008 roku hostię wyjęto i położono na korporale, na którym pozostał czerwony ślad. Powiadomiona o zdarzeniu białostocka kuria biskupia zleciła badanie próbek hostii przez dwóch patomorfologów (prof. Stanisław Sulkowski i prof. Maria Sobaniec-Łotowska) z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, którzy zgodnie orzekli, że „przysłany do oceny materiał (…) wskazuje na tkankę mięśnia sercowego, a przynajmniej, ze wszystkich tkanek żywych organizmu najbardziej ją przypomina”. Prof. Sobaniec-Łotowska opisała wyniki badań następująco: „Pobrany z korporału fragment materiału badaliśmy histologicznie, (…) z użyciem mikroskopu optycznego, czyli świetlnego, i ultrasonograficznie, (…) z użyciem mikroskopu elektronowego transmisyjnego (…), obserwowaliśmy zjawisko wzajemnego przenikania się struktury komunikantu z włóknami mięśnia serca. Tkanka, która pojawiła się na Hostii, była z nią w sposób bardzo ścisły, nierozerwalny złączona, co jest ważnym dowodem, że nie mogło tu być jakiejkolwiek ludzkiej ingerencji. (…) cytoplazma fragmentów włókien mięśniowych, wtopionych w podłoże mogące odpowiadać strukturze Hostii, w barwieniu hematoksyliną Mayera i eozyną barwiła się na rożowo, ogniskowo dość intensywnie. Natomiast jadra komórkowe, położone głównie centralnie (…) na granatowo. Otóż centralne położenie jąder komórkowych wskazuje, że jest to mięsień serca ludzkiego. (…) obserwowaliśmy cechy wyraźniej nasilonej segmentacji włókien, to jest uszkodzenie komórek w miejscu wstawek (czyli struktur charakterystycznych dla mięśnia sercowego), i fragmentacji – to są uszkodzenia włókien poza wstawkami; również na przebiegu pojedynczych włókien znajdowaliśmy obrazy mogące odpowiadać węzłom skurczu. Takie zmiany powstają jedynie we włóknach niemartwiczych i odzwierciedlają skurcze mięśnia serca w okresie przedśmiertnym, to jest agonalnym”

w innym artykule z serii "Chrzećcijańskie cuda - część VIII" jest inny ciekawy urywek cudu: "

W nocy, 4 października 1369 roku, Jan wspiął się po drabinie, wybił szybę i wślizgnął się do środka. Włamał się do tabernakulum, gdzie znalazł złote cyborium zawierające 15 małych Hostii i jedną dużą, używaną do błogosławieństwa. Po włamaniu udał się z łupem do Enghien, gdzie odebrał obiecaną zapłatę. Dalsze losy złodzieja nie są znane, natomiast Jonatan został zamordowany w ogrodzie przez złoczyńców, na oczach swego młodego syna, w dwa tygodnie po świętokradztwie. Wkrótce potem, wdowa po Jonatanie przeniosła się do Brukseli, zabierając ze sobą cyborium z Hostiami. W Wielki Piątek, 4 kwietnia 1370 roku, grupa Żydów zebrała się w synagodze, gdzie na stole rozłożono konsekrowane Hostie. Po przekleństwach i profanacjach w rękach Żydów pojawiły się noże i zaczęto nimi kaleczyć Eucharystię. Z Hostii natychmiast wytrysnęła krew; zaszokowanym sprawcom noże wysunęły się z rąk, a oni sami upadli w przerażeniu na ziemię. Chcąc pozbyć się zakrwawionych Hostii, Żydzi namówili chrześcijańską konwertytkę Katarzynę, by przewiozła je do gminy żydowskiej w Kolonii. Kobieta, z powodu wyrzutów sumienia, opowiedziała jednak o wszystkim proboszczowi kościoła Notre Dame de la Chapclle- Piotrowi Van den Eede. Przedstawiciel biskupa Brukseli, Jean d’Yssche, również został poinformowany o tym wydarzeniu, z grupą kapłanów odebrał święte Hostie od Katarzyny i umieścił w katedrze Notre Dame."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pralo

A Ty wiesz, że już

A Ty wiesz, że już potwierdzono, że to z opłatkiem to bujda? Naukowcy wytłumaczyli, że to zwykły proces rozkładania się opłatka w wodzie, po czym zostaje mała, czerwona plamka - nie zawsze, ale czasami do tego dochodzi. Dodano również, że Ci, którzy potwierdzili iż jest to kawałek ludzkiego serca czy czegoś tam, zostali opłaceni przez kościół. Widzisz, jak daleko posunie się Kościół Katolicki, żeby wszystko zamienić na cud i ogłupić wyznawców?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

:))/

Lol dobre Sapiens... Naprawdę dobre... I krew zaczęł tryskac z tej zakonserwowanej padliny chrystusa?? I to te żmijowe plemię tak się mścić poczęły na tej padlinie?? Lol

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika g4z1

Zerem jesteś zerem niczym

Zerem jesteś zerem niczym więcej, ale jeszcze trochę....zobaczysz co to ból i cierpienie a żmijowe plemię będzie śmiać się Tobie prosto w twarz. Dlaczego, dlatego, że już z Tobą wygrali, zniewolili, przeżuli i wypluli. Niestety, jesteś wrakiem intelektualnym, który myśli, że wie a tak naprawdę nic nie wie. 

 

A co do Twoich wpisów, to większego chama i buraka na tym portalu nie widziałem. Juszka przy Tobie to człowiek z klasą. 

Portret użytkownika griszka77

a po co kameruja ludzie

a po co kameruja ludzie cokolwiek youtube słyszałeś o takiej stronie ? zapewne masz telefon na chuj ci aparat mozliwość kamerowania spodziewasz sie cudu ? ludzie fotografuja kamerują jesli mają okazje od wyjazdów do wszystkich uroczystosci osobiscie tego nie robie bo nie czuje potrzeby ale to ja ze nie lubie nie znaczy ze inni tego nie robią ponoć mówią że nie ma głupich pytań ale ty to już głupiego udajesz pacanie

Portret użytkownika b@ron

ty się gruszka chyba nie

ty się gruszka chyba nie słyszysz...a film oglądałeś? coś ludzi nie widać na tych "uroczystościach kościelnych" ...a nawet choćby byli, to kamera cały czas owego jezusa obserwuje ewidentnie czekając na "cuda" pozatym, sama nienaturalność owych oczu dyskwalifikuje to wydarzenie jako cud.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika griszka77

po pierwsze to urywek filmu a

po pierwsze to urywek filmu a według ciebie mial sobie zrobic sesje zdjeciową Selfie ? filmował co dla niego było ważne to nie spielberg a jak juz zaczniesz pierdolic takie farmazony to pobaw sie poczytaj na temat obróbki filmowej efektach jak juz zdobędziesz wiedze to wystarczy 5 minut bys wiedzial czy bylo cos grzebane a twoje wypociny zostawiam twoim wielbicielom bodajze trzem 

 

Portret użytkownika b@ron

no właśnie..."filmował to co

no właśnie..."filmował to co było dla niego ważne" ...czyli jezusa który miał otworzyć oczy Smile ...naiwniaku !!! czy ty myślisz, że jak nie było grzebane przy filmie, to nie może być fejk? Biggrin dla wiarygodności takiego filmu, musiałby pokazać ludzi w kościele jak wycinał zdarzenie... niestety mechanizm przy powiekach wykonano nieprecyzyjnie a efekty dźwiękowe z magnetofonu...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika griszka77

ogladnij sobie caly filmik  a

ogladnij sobie caly filmik  a to co widać dopiero widac w przyblizeniu (powikększeniu) ten film byl nagrany w tamtym roku w czerwcu przeszedl przez nie jednych ludzi zajmujących sie obróbką graficzną wiele niewyjasninoych rzeczy wyłapywanych są dopiero poźniej a jeszcze wiecej nie jest wyłapanych moze kiedyś przypadkiem zauważy i takie małe info dla ciebie mam takiego kolege co nie wierzył w ufo do pewnego momentu ktorego sam doświadczył z żoną powiedział tylko mnie bo bał sie takich debili jak ty 

Portret użytkownika b@ron

czy ty kumasz co do ciebie

czy ty kumasz co do ciebie piszę ? ten film może być autentyczny...ale zdarzenie nie ... a co do twojego małego info... to wierzę w ufo... i to ziemskie i pozaziemskie natomiast bardzo sceptycznie podchodziłbym do opowiadania kolegi czego doświadczył z żoną Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika griszka77

ty poprostu jesteś zwykły

ty poprostu jesteś zwykły idiota nawet nie debil szkoda że nie mam cię na codzień bo miałbym rozrywke w robocie takie typki są wyszczekane na krótką mete poźniej powtarzaja jedno i to samo zbiór powiedzonek zapewne z miejskiej toalety no ale cóż powiedzmy ze tu jesteś guru Wink

Portret użytkownika pilipp

wyszczekany to wlasnie ty

wyszczekany to wlasnie ty jestes Smile krotko mowiac kozak w internecie...pi** w swiecie..

w  robocie Biggrin na budowie? na budowie to masz 90% patologicznych ćwierćmózgów i ty sie tam czujesz guru?

Portret użytkownika pilipp

sie osmieszasz. to zwykły

sie osmieszasz. to zwykły mechanizm jak w lalce a ty sie podniecasz. nawet sami ludzie uczeszczajacy do tego kosciola to wiedza, a ktos kto robil ten filmik probowal wywolac sensacje Smile wyluzuj i sie nie podniecaj 

Strony

Skomentuj