Statua Matki Boskiej zapłakała krwawymi łzami

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niezwykłe wydarzenie miało miejsce w mieście San Jose de Methane w północno-zachodniej argentyńskiej prowincji Salta. Setki ludzi przybywają tutaj, aby zobaczyć cud, w postaci posągu Matki Boskiej płaczącego krwawymi łzami. 

 

Wysokość posągu wynosi zaledwie 50 cm. Oficjalna nazwa tego dzieła sztuki to "Dziewica Mistycznej Róży". Wcześniej nigdy nie obserwowano żadnych anomalii związanych z tą statuą. Tym razem jednak doszło do zjawiska tak dziwacznego, że zostało obwołane cudem! 

 

Sprawą Madonny płaczącej krwawymi łzami zainteresował się już Kościół Katolicki. Poinformowano, że na miejsce zdarzenia zostanie wysłana specjalna ​​komisja, która określi, czy wydarzenie to jest boskim cudem.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ......................

jeszcze pociągnę ten temat---

jeszcze pociągnę ten temat----------dodam że dla tych bytów z 4 lub 5 wymiaru zrobić ten tzw. cud to tyle co piardnąć.................przez ostatnie 20 lat miałem podobnych,,,,,,,,,,,,cudów,,,,,,,,,,,,,,chyba z 1000...........pierwszy cud pamiętam 20 lat temu,,,,,,,,,,mieszkałem wtedy w wa-wie----stoję na chodniku sam-----------nagle bez powodu bez rozbiegu bez niczego poleciałem jak z armaty 3 metry do przodu...........obejrzałem się---------2 metry ode mnie przechodził młody człowiek wysoki jak ja ale jakiś chudy----------i poszedł dalej nawet nie zauważył co się stało-------tylko ja poleciałem..............podobny przypadek miałem 6 lat temu na kursie dwupunktu............kobieta oczyszczała kobiete--------machnęła jednym palcem pół metra od jej brzucha----------ta oczyszczana nagle wystrzeliła 4 metry do przodu po drodze przewracając stojącego faceta-----i sama też się przewróciła...............dodam jeszcze jeden--------------cud---------przed 2012 rokiem jak byłem w reiki siedzę latem na mazurach nad jeziorem---------------pada duży deszcz,,,,,,,,,,wiatr i duże fale na jeziorze..............nagle koło mnie na wodzie powstał jak odrysowany cyrklem 20 metrowy okrąg-----------nie padał w tym okręgu wcale deszcz i nie było fal--------równa tafla wody..............rozdziawiłem gębe i patrzyłem---------gotów byłem uklęknąć i się modlić-----dzięki ci boziu za cud.............tak myślałem wtedy..................tych cudów wszystkich było z 1000..........w anglii irlandii w polsce.................ale dzisiaj wiem że to jest................ LIPA...........te byty demony z wyższych wymiarów zrobią wszystko by namotać naiwnym w głowach..............te cuda...........są podstawą ...........wszystkich..............demonicznych religii--------bo innych nie ma.............dzisiaj jak nie chcę wytwarzać tego..........luszu.........(((negatywnych energii)))............to cudów nie ma.................pieniądze nie chcą zjeżdżać windą z ........góry........do mnie...........jak brakło mi pieniędzy to sam i koty które karmie----------nie jedliśmy przez 3 dni..............moi koledzy znajomi poumierali odeszli zgineli---------bo nie wytwarzali..........luszu.............reszta towarzystwa żyje i ma się nieźle.............tak sobie myślę że demony swoich pomocników trzymają do czasu-------kiedy są im potrzebni i pracują dla nich................... jak wszystko będzie przygotowane------------wtedy usuną i dobrych i mniej dobrych i pozostałych...................

Portret użytkownika Obcy

Zapłakała jakaś tam

Zapłakała jakaś tam argentyńska matka boska z ameryki południowej z kraju dzikusów wyznających wiarę w kosmitów ale przymusowo i siłowo skatolicyzowanych przez pedofili z europy? A czyż tą jedyną i prawdziwą nie jest matka boska częstochowska?

Strony

Skomentuj