Stephen Hawking ostrzega o możliwości przejęcia ziemi przez obcych

Kategorie: 

Źródło: twitter

Brytyjski fizyk teoretyczny Stephen Hawking powiedział, że po pewnym czasie nasza planeta może zostać skolonizowana przez obcych "nomadów", których może zafascynować nasz świat. Ponadto, naukowiec uważa, że już za sto lat, komputery osiągną poziom sztucznej inteligencji, który będzie wyprzedzać rozwój ludzkości i będzie w stanie ją podbić.

 

Brytyjski naukowiec i popularyzator nauki Stephen Hawking uważa, że ​​ludzkość może czekać dość ponura przyszłość. Stephen Hawking ostrzega o możliwości przejęcia Ziemi przez obcych. To zadziwiające stwierdzenie znanego fizyka teoretycznego padło w wywiadzie dla hiszpańskiej gazety El Pais. Zdaniem Hawkinga, jeśli na Ziemię trafią kiedyś inne istoty z technologią podroży międzygwiezdnych to prawie na pewno przybywają aby podbić naszą planetę.

[ibimage==25371==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Hipotetycznych obcych Hawking nazywa nomadami i przewiduje, że zwyciężają i ​​kolonizują wszystkie planety, która byli w stanie w stanie osiągnąć. Naukowiec dodaje, że fakt istnienia takich ras wynika z jego matematycznego myślenia i założenia ich racjonalnego punktu widzenia. Nie wiadomo jednak jak mogliby wyglądać tacy obcy czy byliby podobni do nas czy raczej do wielkich insektów lub gadów.

[ibimage==25370==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jednak nawet jeśli obcy nomadzi podbijający światy przez jakiś czas się u nas jeszcze nie pokażą, to Stephen Hawking przestrzega również przed rozwojem sztucznej inteligencji. Naukowiec wierzy, że w ciągu następnych stu lat, komputery staną się tak zaawansowane, że będą w stanie zdominować ludzkość. Wizjoner dodaje, że kiedy już do tego dojdzie, należy się upewnić się, że ich cele są takie same jak nasze.

 

Znany fizyk oświadczył też, że jego zdaniem przetrwanie gatunku ludzkiego zależy od zdolności do znalezienia nowych światów, gdzie indziej we wszechświecie, ponieważ istnieje coraz większe ryzyko zniszczenia Ziemi w wyniku katastrofy. Z tego powodu Hawking stara się zwrócić uwagę opinii publicznej na znaczenie lotów kosmicznych i kolonizacji innych planet.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Pamiętam, co ten pan

Pamiętam, co ten pan wygadywał w latach dziwwięćdziesiątych na temat czarnych dziur. Opowiadał dokładnie jak działają, co się w nich dzieje itd. Dziś wiadomo, że to były absolutne bzdury. Nie brałbym na poważnie wypowiedzi tego jegomościa.

Portret użytkownika Alena

BÓG- OMNIBYT    - jest

BÓG- OMNIBYT    - jest zarówno WSZYSTKIM ,  jak też  ,  równocześnie   , jest  tym , co ludzie nazywaja NICOŚCIĄ  - ABY WSZYSCY BYLI USATYSFAKCJONOWANI  .   / Nassim Haramein Przekroczyć Horyzont Zdarzeń/ you tube

Portret użytkownika taj

Człowiek jak zwykle szuka

Człowiek jak zwykle szuka wrogów dookoła siebie, a najpewniej będzie tak, że wykończymy się sami, jeżeli nie w globalnej wojnie (najpewniej o surowce albo o religię), to na skutek zmian klimatycznych, w ciągu najbliższych 100-200 lat. Szanse, że dotrwamy do 2500 są naprawdę niskie, w zasadzie nic nie wskazuje na to, abyśmy przetrwali jako rozwinięta cywilizacja.

Portret użytkownika zielonawyspa

Zmusiło ono mnie bowiem do

Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm
 
Stronę doktora Jana Pająka wyłączyli ufonauci albo iluminaci ! Sprawdzcie sami !

Portret użytkownika Alena

Każdy myśli "po sobie" My

Każdy myśli "po sobie" My jesteśmy agresywni , to oni też muszą być agresywni . Istoty , które osiągnęły wyższe poziomy świadomości i znajdują się teraz od 5D - 7D , nie zaatakują nas , bo one zrozumiały czym jest Świadomość Chrystusowa / Świadomość Most/ = Bezwarunkowa Miłość . Zaatakować nas mogą jedynie , w co też bardzo wątpię,  jedynie Obcy , z niższych poziomów wibracyjnych a więc m. in z naszego.

Portret użytkownika Alena

 MY STALE DOŚWIADCZAMY TYLKO

 MY STALE DOŚWIADCZAMY TYLKO TERAŹNIEJSZOŚĆI /dla nas zawsze jest tylo teraźniejszość/ To tylko  nasz umysł , stale się krząta ,między przeszłością , która minęła i przyszłością ,którą sobie wyobraża , rzutując przeszłość na tę ewentualną przyszłość , która nie istnieje . Przyszłóść to tylko spekulacje umysłu .  Natomiast my żyjemy tylko w terażniejszości .  To przez te ciągłe / i często zabójcze dla nas /spekulacje umysłu tracimy energię /bo myśl jest energią/ starzejemy się , chorujemy i umieramy. Dzieje się tak dlatego , że w naszych myślach jesteśmy najczęściej , albo cierpiętnikami , albo tyranami .  Nasza rzeczywistość utkana jest z naszych myśli , z naszych przekonań , więc o czym /z emocją/ myślimy ,taką rzeczywistość kreujemy i w takiej egzystujemy. serdecznie Cię pozdrawiam.

Strony

Skomentuj