Stewardesa EgyptAir, która zginęła w katastrofie, dwa lata temu umieściła swoje zdjęcie w mediach społecznościowych z tonącym samolotem w tle

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Samar Ezz Eldin, stewardesa Airbusa 320, który zniknął z radarów w drodze z Paryża do Kairu i prawdopodobnie rozbił się w Morzu Śródziemnym, dwa lata temu opublikowała na swoim profilu na Facebooku swoje zdjęcie z tonącym  samolotem w tle.

 

 

Według lokalnych mediów, zdarzyło się to we wrześniu 2014 roku, kiedy kobieta nie pracowała jeszcze w EgyptAir.

 

Airbus A320, latający w barwach  EgyptAir, zniknął nad Morzem Śródziemnym w drodze do Egiptu. Obecnie służby ratunkowe kilku państw szukają maszyny. Na jej pokładzie było 66 osób, w tym obywatele Egiptu, Francji, Wielkiej Brytanii, Kuwejtu i Czadu.

Wieczorem 19 maja EgyptAir oficjalnie potwierdził upadek A320 niedaleko greckiej wyspy Karpathos, ale szczątki samolotu nie zostały jeszcze odnalezione. Linia lotnicza na razie złożyła kondolencje krewnym i przyjaciołom zmarłych pasażerów.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek :)

Wklejka POST FACTUM mająca za

Wklejka POST FACTUM mająca za zadanie ZAMĄCENIE percepcji, że niby TAKA BYŁA WOLA..... "zamachowców"....

Nie jest ŻADNYM PROBLEMEM zmanipulować czas "postu" na będących POD KONTROLĄ REŻIMU tzw "mediach społecznościowych". Wystarczy edycja JEDNEGO POLA..... Ale ludzie widząc takie agenturalne WRZUTKI dostają nagle MAŁPIEGO ROZUMU.... co jest ich celem....

Strony

Skomentuj