Strażnik muzeum w USA gwałcił mumię, liczącą ponad 2,5 tys. lat

Kategorie: 

http://www.snopes.com/smithsonian-mummy-sex-act/

Policja w Stanach Zjednoczonych aresztowała 44-letniego ochroniarza z Smithsonian Museum. Mężczyznę oskarżono o współżycie z mumią egipską.

 

James Monroe pracował jako stróż nocny w muzeum Smithsonian przez ostatnie dziewięć lat i cieszył się dobrą opinią, pisze Snopes. Jednak po swoim rozwodzie z żoną, jego zachowanie zaczęło wzbudzać wątpliwości.

 

Zdaniem kolegów, Monroe od niedawna stał się bardzo przygnębiony i rozdrażniony. W tym samym czasie pracownicy placówki stwierdzili poważne uszkodzenia mumii i postanowili zainstalować ukrytą kamerę w pomieszczeniu, gdzie była ona zdeponowana. Zarejestrowany film zszokował wszystkich. Okazało się, że Monroe uprawiał seks z eksponatem, która liczy ponad dwa i pół tysiąca lat.

Zaraz po obejrzeniu „erotyka” z udziałem Monroe, dyrektor postanowił zwolnić ochroniarza. Ponadto, zboczeńca osadzono w więzieniu, gdzie oczekuje na proces pod zarzutem nieprzyzwoitości i zniszczenia mienia. Monroe trafił również na badania psychiatryczne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika 85r

Amerykańskie kino już

Amerykańskie kino już puszczało seks z zombi, ten gośc po prostu wyprzedza czasy i daje amerykanom seks z kilkuset letnią mumią. Amerykański sen każdego zjadacza hamburgera. Aż się ciśnie, a może frytki mu do tego.

Portret użytkownika Cabaj

Widać po ślepiach że naj....y

Widać po ślepiach że naj....y jak szpok....albo naćpany.A gdzie filmik z tej kamery?
Ciekawe które miejsca "nakłuwał"...przeciez to nic innego jak spróchniałe wióra.
Gdzie jest zdjęcie "ofiary"
Czy używał prezerwatyw?
A jak jej zrobił bęcha?
Ale wstyd...powróz i za stodołe...tyle mu zostaje.
 

Portret użytkownika Mumia

Bzdety pisane po to, żebyście

Bzdety pisane po to, żebyście klikali w reklamy!
 
Although the claim was reproduced widely on social media and by other web sites, there was no truth to it. World News Daily Report publishes fake news, typically outlandish fabricated stories aimed at leveraging social media shares to drive site traffic
 

Portret użytkownika Homo sapiens

To musiał być przypadek

To musiał być przypadek opętania, wielu badaczy sądzi, iż te wszystkie starożytne artefakty, a zwłaszca mumie są powiązane duchowo lub magicznie z duchami tych osób zmumifikowanych ! Możliwe że ta mumia wpływała na tego ochroniarza, w takich przypadkach najlepszą ochroną jest noszenie czegoś świętego ze sobą, jak na przykład różańca, medalika Maryi, lub krzyża Chrystusa z Jego postacią na Krzyżu ! W ostatnim kazaniu ksiądz Natanek opowiada że jeden mason zawitał do domy Katolika który posiadał na ścianach pełno świętych obrazów i nagle zaczą bezwiednie coś przeklinać tą osobę, nie mógł się powstrzymać, jakiś duch przez niego przemawiał że nienawidzi tą osobę która ma tyle świętych obrazów na ścianach ! To są znaki i zachowania opętanych masonów, to potwierdza, że oni służą lucyferowi ! Naszym Polaków ratunkiem jest intronizacja Chrystusa na Króla Polski bo wtedy przepędzimy duchy masonów oraz samą masonerię precz z Polski !

W kręgach badających niezrozumiałe zachowania społeczne mówi się, że władze amerykańskie programowane za pomocą (duchowych) organizacji ufonautycznych, a wraz z nimi europejscy technokraci uknuli plan zniszczenia ludzkiej natury. Staje się to oczywiste gdy przyjrzymy się ich wypowiedziom, ich działaniom, oraz propagandzie tzw. nowego porządku. Na tym tle Polska z naszą  chrześcijańską cywilizacją człowieczą, o której nauczał Jan Paweł II, jest dla nich ratunkiem, którego wydaje się, że wcale nie chcą, a być może stoi im ością w gardle ?

http://popotopie.blogspot.com/2015/11/porwane-czy-asymilowane.html
W związku z tym nie pozostaje nic innego jak bronić się przez zakusami niewidocznych sił starających się zaprogramować nas na ich modłę. W ocenie czołowych polskich jak i światowych chrześcijańskich matrixowców najlepszą metodą obrony jest modlitwa różańcowa oraz koronka do Bożego Miłosierdzia świętej Faustyny. Dwie formy modlitewne, które obok modlitwy Ojcze Nasz nie są zwykłymi, mają mieć swe zródło w innej (Niebiańskiej) rzeczywistości !

http://popotopie.blogspot.com/2015/01/duchowe-elementy-ukadanki-ufo.html
Z własnego doświadczenia, w ramach uwalniania się od ufonautów mogę polecić biblijny język hebrajski, nawet tylko próby czytania powodować mogą przerwanie 'połączenia', dodatkowo wszystko co ma związek z Biblią, z Chrystusem, z Bogiem YHWH, a także z Maryją Dziewicą pomaga w zrywaniu łącza odsysu energetycznego. Jeżeli państwo mają wątpliwości co do treści tu zawartych, to proszę się zapoznać z 10 minutowym video, w którym polski specjalista, wybitny badacz tych zagadnień, doktor Krajski opowiada o zwodniczej organizacji 'scientologicznych' ufonautów.

Jak się okazuje kosmos (Maryja) rozmawia z nami także na prostym ludzkim poziomie ! Problem jest w tym, kto jest człowiekiem zdolnym te rzeczy przyswoić ?! Ogromna liczba ludzi na tej planecie staje się coraz bardziej odłączona od prostoty, Skomplikowany system cywilizacyjny coraz bardziej pochłania ludzi, oddzielając nas od natury, od prostoty odczuć, od prostej DUCHOWOŚCI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Lucifer

Homoś jeśli jesteś taki

Homoś jeśli jesteś taki obeznany w tych wszystkich "świętościach" to wyjasnij kto Cię opętał skoro zachęcasz innych do grzechu bałwochwalstwa.
 
Wyjścia 20:4
Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.
 
Iz 44:9-17 9 Wszyscy rzeźbiarze bożków są niczym; dzieła ich ulubione na nic się nie zdadzą; ich czciciele sami nie widzą ani nie zdają sobie sprawy, że się okrywają hańbą. 10 Kto rzeźbi bożka i odlewa posąg, żeby nie mieć pożytku? 11 Oto wszyscy czciciele tego bożka zawstydzą się; jego wykonawcy sami są ludźmi. Wszyscy oni niechaj się zbiorą i niech staną! Razem się przestraszą i wstydem okryją. 12 Wykonawca posągu urabia żelazo na rozżarzonych węglach i młotami nadaje mu kształty; wykańcza je swoim silnym ramieniem; oczywiście, jest głodny i brak mu siły; nie pił wody, więc jest wyczerpany. 13 Rzeźbiarz robi pomiary na drzewie, kreśli rylcem kształt, obrabia je dłutami i stawia znaki cyrklem; wydobywa z niego kształty ludzkie na podobieństwo pięknej postaci człowieka, aby postawić go w domu. 14 * Narąbał sobie drzewa cedrowego, wziął drzewa cyprysowego i dębowego - a upatrzył je sobie między drzewami w lesie - zasadził jesion, któremu ulewa zapewnia wzrost. 15 [To wszystko] służy człowiekowi na opał: część z nich bierze na ogrzewanie, część na rozpalenie ognia do pieczenia chleba, na koniec z reszty wykonuje boga, przed którym pada na twarz, tworzy rzeźbę, przed którą wybija pokłony. 16 Jedną połowę spala w ogniu i na rozżarzonych węglach piecze mięso; potem zajada pieczeń i nasyca się. Ponadto grzeje się i mówi: "Hej! Ale się zagrzałem i korzystam ze światła!" 17 Z tego zaś, co zostanie, czyni swego boga, bożyszcze swoje, któremu oddaje pokłon i pada na twarz, i modli się, mówiąc: "Ratuj mnie, boś ty bogiem moim!" 18 [Tacy] nie mają świadomości ani zrozumienia, gdyż [mgłą] przesłonięte są ich oczy, tak iż nie widzą, i serca ich, tak iż nie rozumieją. 19 Taki się nie zastanawia; nie ma wiedzy ani zrozumienia, żeby sobie powiedzieć: "Jedną połowę spaliłem w ogniu, nawet chleb upiekłem na rozżarzonych węglach, i upiekłem mięso, które zajadam, a z reszty zrobię rzecz obrzydliwą. Będę oddawał pokłon kawałkowi drzewa". 20 Taki się karmi popiołem; zwiedzione serce wprowadziło go w błąd. On nie może ocalić swej duszy i powiedzieć: "Czyż nie jest fałszem to, co trzymam w ręku?"
 
Ap 21:8 BT "A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga."
 
Ap 22:15 BT "Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje."
 

Portret użytkownika And

Jak już ludzie mieliby

Jak już ludzie mieliby intronizować Horusa lub Jezusa, to jedynie może im się to udać poprzez gaszenie w sobie złości, nienawiści poprzez szanowanie innych, nie wyzywając od idiotów i debili byle spotkanych przechodniów.
HS, znasz chyba usunięte przez fałszywy kościół przykazanie o tym, aby nie modlić się do obrazów i figur?
Wywieszenie nieszczęsnego symbolu Jezusa na krzyżu to szalony pomysł nie tylko dlatego, że pokazuje Jezusa w stanie hibernacji i chwilowej śmierci, ale też jest to czyn barbażyński w stosunku do Jego osoby.
I tak jak inni piszą, czy on sobie tego życzy? Być królem narodu, gdzie młodzi ludzie oraz starzy są sobie wilkami? Może jedynie po to, aby zaczął ich nauczać jak kiedyś Judejczyków.

Portret użytkownika And

A co, jeśli taka jest wola

A co, jeśli taka jest wola Boga i jego działanie? Co, jeśli plan boski zakłada to, co się dzieje jako część tworzenia raju?
Można by rzec analogicznie, że aby zbudować dom, najpierw trzeba kopać fundamenty w ziemi w konsekwencji ubrudzić.

Portret użytkownika Quest

Nie gniewaj się, ale masz

Nie gniewaj się, ale masz wgrane psychopatyczne programy w mózgu! 
Rozumiem, że jesteś radykalnym katolikiem? Czyli wiele ci nie brakuje do fanatyków Isil. Powiedz mi
jako osoba wierząca chcesz intronizować swego Boda-Jezusa na króla Polski, nie wiedząc nawet czy On by tego chciał!!!?  Jesteś naprawdę nawiedzonym (może przez demona Anu) człowiekiem!  
Naprawdę zastanów się co wypisujesz! Zawsze można się zmienić wystarczy zacząć myśleć !

Portret użytkownika moving storm

...   i  zapewne też tak było


...   i  zapewne też tak było w przypadku tego Pana  gwałciciela -  babsko  strzeliło  focha no to on  strzelił gola innej MUMI    Smile     BUHAHAHAHAHA    Smile   ,   [ciach]   bezpieczny  sex ...
 
 
Proszę nie odświeżać/poprawiać tak często komentarzy.
Jest to dodatkowa i niepotrzebna praca dla moderatorów.
/mod/

 

" Codziennie Dostajesz od Życia 1440 Darmowych Minut , Wykorzystaj je , bo Niewykorzystane nie Przechodzą na Następny Dzień "

Portret użytkownika pasjonat

Slyszal ktos o kregach na

Slyszal ktos o kregach na jez. Baikał ? ten ma 4,4 km srednicy i nie jest jedynym... do 2009 roku zarejestrowano 3 podobnych rozmiarow Naukowcy twierdza ze to metan nadtopil lod.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zibi1973

Mnie to nie zszokowało,ciałem

Mnie to nie zszokowało,ciałem zgwałcił,umysłem na pewno nic nie pamięta,najprawdopodobniej był niewierzący i szatan owinął jego duszę w paluszku,następca Kajetana co niby uciął głowę też nic nie pamięta,ja patrzę na takich jak na ofiary obecnie panującego szatana na ziemi,ten uśmieszek pod nosem tego policjanta po lewej jest niepotrzebny,bo sam może paść ofiarą,a wygląda na niedowiarka

Portret użytkownika zibi1973

To prawda w większości co

To prawda w większości co szukałem to były z ciemnej strony,śmierć w wypadkach,pożary,kataklizmy,tornada,meteoryty,z wulkanów,ze słoneczka rozbłyski i wiele innych do tego sporty walki (boks), właśnie tak na tym oko szlifowałem,masz jakieś wątpliwości co do twarz w tych  wymienionych to podaj które?

Portret użytkownika baca

no to jestem zszokowany nie

no to jestem zszokowany
nie codzień się zdarza gwałt na mumi - dobrze że nie molestował Lenina... hamerykański psychiatryk to nie to samo co łagry u wujka Putina...
a skoro już jesteśmy przy bardzo odważnych wyznaniach... zapytajmy Kuzyna co ostatnio porabia w ramach dziwnych spraw do załatwienia przed końcem świata...

 

Portret użytkownika sceptyyk

Sorki że spóznione, ale

Sorki że spóznione, ale zagoniny jestem.                                                                                                     Wszystkiego naj!!!                                                                                                      

Skomentuj