Strażnik muzeum w USA gwałcił mumię, liczącą ponad 2,5 tys. lat

Kategorie: 

http://www.snopes.com/smithsonian-mummy-sex-act/

Policja w Stanach Zjednoczonych aresztowała 44-letniego ochroniarza z Smithsonian Museum. Mężczyznę oskarżono o współżycie z mumią egipską.

 

James Monroe pracował jako stróż nocny w muzeum Smithsonian przez ostatnie dziewięć lat i cieszył się dobrą opinią, pisze Snopes. Jednak po swoim rozwodzie z żoną, jego zachowanie zaczęło wzbudzać wątpliwości.

 

Zdaniem kolegów, Monroe od niedawna stał się bardzo przygnębiony i rozdrażniony. W tym samym czasie pracownicy placówki stwierdzili poważne uszkodzenia mumii i postanowili zainstalować ukrytą kamerę w pomieszczeniu, gdzie była ona zdeponowana. Zarejestrowany film zszokował wszystkich. Okazało się, że Monroe uprawiał seks z eksponatem, która liczy ponad dwa i pół tysiąca lat.

Zaraz po obejrzeniu „erotyka” z udziałem Monroe, dyrektor postanowił zwolnić ochroniarza. Ponadto, zboczeńca osadzono w więzieniu, gdzie oczekuje na proces pod zarzutem nieprzyzwoitości i zniszczenia mienia. Monroe trafił również na badania psychiatryczne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika 85r

Amerykańskie kino już

Amerykańskie kino już puszczało seks z zombi, ten gośc po prostu wyprzedza czasy i daje amerykanom seks z kilkuset letnią mumią. Amerykański sen każdego zjadacza hamburgera. Aż się ciśnie, a może frytki mu do tego.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj