Struktury przypominające piramidy zlokalizowane na powierzchni księżyca Charona

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Ostatni przelot sondy kosmicznej New Horizons, która dotarła na rubieże Układu Słonecznego, obfitował w wiele niezwykłych odkryć. Jej postój na orbicie Plutona pozwolił wreszcie zbadać to niezwykłe ciało niebieskie oraz towarzyszący mu wielki w stosunku do rozmiaru Plutona, księżyc o nazwie Charon. To właśnie na jego powierzchni zlokalizowano niezwykłe anomalie.

 

Na zdjęciach nadsyłanych przez urządzenie NASA widać serie zdjęć Charona, które zdaniem tak zwanych wirtualnych archeologów, wymagają bliższej analizy. Odkryto nie tylko spore podobieństwa na powierzchni między Charonem, a naszym Księżycem. Zaobserwowano niezwykłe struktury.

 

Zdjęcia wykonane przez zainstalowany na New Horizons instrument Long Range Reconnaissance Imager (LORRI), przedstawiają anomalie wyglądające bardzo podobnie do wielu podobnych zaobserwowanych na Księżycu. Dziwaczne kratery i przypominające piramidy struktury nie są czymś, co spodziewamy się zaobserwować na globie, który przynajmniej teoretycznie nie mógł mieć żadnej interakcji z wysoce rozwinięta cywilizacją.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Taką fotkę to ja zrobię w

Taką fotkę to ja zrobię w piwnicy na nietynkowanej ścianie, trójkątną dziurę wybiję jakimś narzędziem a potem powiększę fotę na kompie i powiem ludziom że to zdjęcie z Charona, Ceresa, księżyca hehe .. a oni to łykną jak pelikany i będą mieli się czym zajmować przez najbliższe godziny, dni, miesiące marnując siły na szukanie życia pozaziemskiego na focie kawałka zwykłej, ziemskiej ściany.

Portret użytkownika zibi1973

Wiecie czemu nie wolno nikomu

Wiecie czemu nie wolno nikomu wlatywać w czarne dziury bo byście nigdy nie wrócili a ci panowie by wam nie pozwolili,widać że oni kochają tylko siebie a obcym wstęp wzbroniony,może tam być przejście do innej galaktyki i innych panów władców,nawet nie próbujcie w snach się przedzierać mogłoby się  źle skończyć,miłych snów życzę                                                             http://www.fotosik.pl/zdjecie/d91b2e601b8072f2                                          

Skomentuj