Stworzenie w kształcie węża na zdjęciu z NASA?

Kategorie: 

Źródło: NASA

Od kilku dni ufologiczne strony internetowe na całym świecie omawiają zdjęcie, jakie w archiwach NASA wynalazł autor witryny ufosightingz.blogspot.com a widać na nim coś, co przypomina latającego gada. 

 

Skojarzenie z wężem jest oczywiste tylko co miałby robić wąż na zdjęciu NASA? Nie wiadomo też, czy rzekomy "wąż" nie jest jakąś larwą, którą sfotografowano przypadkowo digitalizując zdjęcia. Mimo to wiele osób uważa, że może to być stwór poruszający się na znacznej wysokości. Niektórzy kojarzą to z chińskim wizerunkiem smoka utrwalonym w obchodach nowego roku.

To dość mocno puszczone wodze fantazji. Trudno też uwierzyć, że jakieś istoty tej wielkości mogą istnieć na Ziemi a ludzie nic o tym nie wiedzą. Nie wydaje się również możliwe, aby przez wszystkie te lata nie dochodziło do kolizji między tymi hipotetycznymi stworzeniami a ziemskimi pojazdami latającymi. Można automatycznie odrzucić taką interpretację zdjęcia, ale faktem jest, że znajduje się ono w oficjalnym katalogu NASA.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika asdej

Wy nie rozumienie pewnej

Wy nie rozumienie pewnej rzeczy.Zobaczcie ile zwierzat ma tak doskonaly system maskowania zeby przezyc w ukryciu przed wiekszymi drapieznikami.Załóżmy ,że taki wąż się pojawia co się wtedy dzieje ?Ludzie go zabiją na 100% bo uznają go za zagrożenie.Czyli w teorii i w sumie w prakyce to my jesteśmy najwyżej w układzie pokarmowym.Tak więc to bardzo możliwe ,że istnieją zwierzęta takich rozmiarów i my o nich nic nie wiemy,z racji że one się ukrywają bo my jesteśmy dla nich zagrożeniem.Śmieszne bo teraz pisząc o tym ,że my jesteśmy ich największym zagrożeniem przychodzą mi na myśl legendy o rycerzach pokonujących smoki.To tylko czysta spekulacja,ale na 100% wiadome jest ,że kiedyś żyły na ziemi dinozaury a to daje do myślenia ,czy wszystkie zginęły i czy nie było innych tego typu zwierząt.

Strony

Skomentuj