Superkomputer World One przewiduje śmierć ludzkości do 2050 roku

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Superkomputer World One, który przewiduje wzorce cywilizacyjne, określił termin wyginięcia ludzkości. 

 

Obliczenia World One opierają się na różnych czynnikach, w tym liczbie urodzeń i zanieczyszczeniu środowiska. Kilka z jego prognoz już się spełniło. W szczególności mówimy o zmniejszeniu dostępności zasobów naturalnych i niezbędnych minerałów.

 

Według nowych obliczeń superkomputera upadek cywilizacji nastąpi do 2050 roku. Głównym czynnikiem będzie zanieczyszczenie planety, w wyniku którego ludzie zaczną umierać. Na tym etapie, w przybliżeniu od 2040 do 2050 roku, cywilizowane życie, jakie znamy na tej planecie, przestanie istnieć.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pampers

nie trzeba byc

nie trzeba byc superkomputerem zeby to wiedzeic. skoro kazdy frendzel chce miec po 3 suvy w rodzinie i zrec za 5 to wiadomo ze za moment zasobow zabraknie. moze to i dobrze, do niczego sensownego nie doszllismy, szkoda planety na marnowanie jej dla nas.

Portret użytkownika TheEndIsNear

Chcecie wiedzieć, co tak

Chcecie wiedzieć, co tak naprawdę kryje się za fałszywą pandemią koronawirusa, tzw. szczepionkami i wojną na Ukrainie? Aby zrozumieć obecne wydarzenia, trzeba najpierw poznać historię. Największym sekretem świata jest to, że w przeszłości występowały potężne globalne kataklizmy, które dziesiątkowały populację i powodowały upadek imperiów. Średniowieczne i starożytne kroniki opisują wydarzenia jak z filmu katastroficznego. Wymieniają "niezwykłe trzęsienie ziemi na całym świecie", "trujące wyziewy z ziemi", "ogień spadający z nieba", "spadające gwiazdy" (meteoryty), "kule gradowe o niewiarygodnych rozmiarach", "pioruny, które zabiły tysiące ludzi i zwierząt", "słońce stało się ciemne na 18 miesięcy", susze i ulewne deszcze niszczące plony i powodujące głód tak wielki, że ludzie uciekali się do kanibalizmu, oraz "zaraza, która rozprzestrzeniła się prawie na cały świat" zabijając "trzecią część rasy ludzkiej". A wszystko to działo się w tym samym czasie. Te globalne katastrofy były spowodowane oddziaływaniem Słońca i planet. Raz na kilkaset lat siła pola megnetycznego Słońca nagle wzrasta. Kiedy tak się dzieje, Ziemia uderzana jest gwałtownymi kataklizmami. Niestety kolejna taka katastrofa nastąpi już w latach 2023-2025. Potężne trzęsienia ziemi zniszczą całe kraje. Na Ziemię spadać będą asteroidy. Potężne burze geomagnetyczne spowodują długotrwałe braki prądu. Nagłe zmiany klimatyczne na całym świecie doprowadzą do powszechnego głodu. Rządy obawiają się wybuchu paniki i buntu, więc wywołają wojnę światową, aby za pomocą terroru utrzymać się przy władzy. Pozwolą na rozwój zabójczej pandemii, która zabije kilka miliardów ludzi. To nie jest kolejna teoria spiskowa, ale cykl globalnych kataklizmów potwierdzony zapiskami z kronik. Trudno wam w to uwierzyć, ponieważ całe życie byliście oszukiwani przez historyków, a media zaprogramowały was, abyście lekceważyli takie ostrzeżenia. Nie oceniajcie tego pochopnie, ale samodzielnie przeanalizujcie dowody. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie reset676.com Przeczytajcie i ostrzegajcie innych.

Skomentuj