Świadek nagrał pościg samolotów wojskowych za NOL-em

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego miała miejsce 21 maja 2017 roku w Joshua Tree w Kalifornii. Jedna z osób obserwujących zdarzenie zarejestrowała nagranie za pomocą noktowizora.

Świadek opisał zdarzenie dla organizacju MUFON w dość szczegółowy sposób:

„Wszystko zdarzyło się na spotkaniu poświęconym UFO. Około godziny 22 część uczestników zobaczyła ogromne brązowe światło nisko nad horyzontem. Nasza grupa pobiegła w inne miejsce, w którym była lepsza widoczność. Obiekt wydawał dziwne, niskie dźwięki. Jedna z osób miała ze sobą noktowizor i mogła zobaczyć dokładniej co to jest. Powiedziała nam, że obiekt wygląda jak UFO w kształcie rombu. Dziewczyna narysowała to, co zobaczyła.”

Grupa usłyszała wtedy dźwięk samolotu: „Nagle nad naszymi głowami pojawiły się wojskowe samoloty, które ścigały tajemnicze światło. Od samolotów bilo stroboskopowe światło. Osoby, które miały ze sobą noktowizory potwierdziły, że były to jednak dwa światła lub jeden obiekt z dwoma punktami świetlnymi. Po chwili odgłosy oddaliły się i scena zniknęła z naszego pola widzenia.”

Zdaniem świadków, analiza nagrania dowiodła, że dwa jasne punkty to UFO. Materiał wideo jest jednak czarno-biały i pozbawiony dźwięku, co utrudnia nieco analizę.

Case 84123 - Landers, CA - May 21, 2017

MUFON oddelegował jednego ze swoich śledczych, aby dokładniej zbadał on tę sprawę. Póki co obserwacja pozostaje niewyjaśnioną zagadką.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika lipka

99% wszystkich obserwacji tak

99% wszystkich obserwacji tak zwanego ufo to są niezidentyfikowane ziemskie wynalazki i obiekty ziemskie nierozponane ze względu na odległość lub sprawiające wrażenie czegoś nadzwyczajnego lub niespotykanego. Tylko jeden procent można przypisać jakimś obiektom z kosmosu, ale nie są to obce cywilizacje ale sondy lub satelity pochodzące z lokalnej grupy ludzkiej cywilizacji kosmicznej.

Skomentuj