Świadkowie wypadku w Missouri twierdzą, że widzieli anioła

Kategorie: 

Zdjęcie z prasy lokalnej pokazujące stopień zgniecenia samochodu jednej z ofiar

Zespół ratowników i mieszkańców wschodniego Missouri, którzy asystowali przy radzeniu sobie ze skutkami tragicznego wypadku drogowego na autostradzie N19, twierdzi, że podczas akcji ratunkowej pojawiła się tam osoba, która niczym anioł nagle wyrosła spod ziemi, pomogła, a potem praktycznie rozpłynęła się w powietrzu.

 

Amerykańskie media kolejny dzień wałkują przypadek wypadku, w którym pijany Aaron Smith wjechał na czołowe zderzenie z Katie Lenz. Dla niego skończyło się to tragicznie, ale Katie miała jeszcze szanse, które jednak malały z każda minutą, bo była zakleszczona w swoim starym Mercedesie. Nieoczekiwanie solidna niemiecka konstrukcja okazała się też przyczyną problemu. Strażacy nie mogli się przebić przez splecione warstwy blachy.

 

Gdy minęło 50 minut już wszyscy tracili nadzieję, że uda się ją wydobyć na czas. Dziewiętnastolatka poprosiła o modlitwę oczekując, że to jej koniec i według świadków w tym momencie pojawił się na scenie mężczyzna w czerni, jak wszyscy uznali ksiądz. Podniósł on na duchu ekipę i samą Katie. Jak twierdzi szef strażaków w chwilę po jego wkroczeniu nagle udało się osiągnąć postęp a za chwilę wyciągnięto poszkodowaną, która śmigłowcem trafiła do szpitala. Mimo wielu złamań jej stan jest zadowalający i dziewczyna powinna dojść do siebie.

 

Strażacy chcieli podziękować księdzu, ale nie mogli go już odnaleźć. Naoczni świadkowie twierdzą, że ów ksiądz był bardzo podobny do hollywoodzkiego aktora, Waltera Matthau, który zmarł w 2000 roku. Szef strażaków, Raymond Reid jest pewny, że zdarzył się tam cud i twierdzi, że to mógł być anioł, który pojawił się, jako kapłan lub kapłan, który był aniołem.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MCRemek

144 tys. to ludzie, kórych

144 tys. to ludzie, kórych imiona zostały zapisane w księdze żywota - a precyzujniej to ci którzy przyjęli lub przyjmą bo jeszcze troche czasu zostało, pieczęć Boga Żywego.
Opieczętowani;  to ci, których Jezus wybrał do poznania prawdy, do przebudzenia i do wstąpienia do Armii reszty Jego Kościoła. To to 144 tys. ludzi, którzy wierzą w Jezusa Chrystusa i w prawdę, którą objawia np:  http:\\www.paruzja.info wersja polska;  ostatniemu prorokowi dla rodzaju ludzkiego w sposób "absolutny".
Mało czasu zostało, fałszywy prorok - papież franciszek szybciutko zdemontuje kościół katolicki pod pozorem ubóstwa. Miejscie oczy i uszy szeroko otwarte.
Wielu z was zna prawdę, ci stali z innemedium i zmianynaziemi bywalce, jesteście blisko, dajcie się przebudzić do końca ! Pomódlcie się o dar rozeznania, być może, któreś z was jest pisany w tych 144 tys.
To Ci, ktrórzy będą głosić ewangelię całemu światu, Jezus wybrał ich w każdym rejonie świata, to Ci, którzy zastąpią księży, którzy poddadzą się fałszywemu prorokowi - jednej nowej religii wielbiącej Bestie.
Jeszcze jedno ważne:  Jeśli się z tego śmiejesz i twierdzisz, że to nie prawda to wiedz, żę - to Twoja wersja Twojego umysłu. To i tak następuje i wydaży się, czy Ty w to wierzysz czy nie bo nie od Twojej wiary zależy to co ma się wydażyć. 
Powyższe zdania mogą Ci jedynie pomóc odnaleźc się i przebudzić.

Portret użytkownika baca

ty Emsi Remek jesteś

ty Emsi Remek jesteś "masakrator" więc nie wbijesz na te Jezusowe party  z "ksiegi żywota" - impreza zamknięta wjazd tylko dla żydów...
ale nie martw się bo tacy jak ty mają za to dużo większe szanse załapać się do zbioru ogórków w Niemczech albo Hiszpanii...
płacą 3 euro na godzinę i dają się napić raz na dobę i zjeść liścia sałaty, a jak będziesz dobrze pracował... będziesz mógł wyjść na siku...
O Jezu... ale ci ludzie sa ciemni...
 
 

Portret użytkownika sceptyyk

Baca,zaprawdę powiadam Ci:

Baca,zaprawdę powiadam Ci: "Prędziej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne",niż Ty dostąpisz bram raju,jeśli z drogi bluznierstwa nie zejdziesz... Idą czasy ostatnie... Baca nie badż zatwardziałym grzesznikiem,lista 144000 wybranych jest wciąż otwarta... Z pozdrówkami, umartwiony  losem Twej duszy sceptyyk...

Portret użytkownika Rasta4Peace

Ale ja nie wierze ani w

Ale ja nie wierze ani w Jezusa Chrystusa czy w Kriszne czy w setek innych wielu duchowych przewodników tu. Ja wiem że oni są, oni na tyle ile dali rade to tu do nas weszli i dali nam wskazówek. Wiele dez-informacji, wiele innych rzeczy widzimy. Lecz JA wiem że nie bez przyczyny, i, i tak będzie dobrze. Spotkamy się niedługo wszyscy razem i z tymi co nad nami żyli też!!!

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Panteista

A będzie to przed dotarciem

A będzie to przed dotarciem do ziemi obiecanej, o której w swoich naukach mówił Haile Selassie, czy też może po? Oby nie była to wynoszona przez większość rastafarian Afryka:) bo mi jakoś nie pasuje do ziemi obiecanej:D

Strony

Skomentuj