Świadome urządzenia kwantowe - kiedy przełom ?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Od długiego czasu inżynierowie podejrzewali, że wykorzystywany do produkcji procesorów krzem nie pozwoli na zmniejszanie procesu powstawania super scalonych układów w nieskończoność. Kilkanaście lat temu granica ta była szacowana na około 7 nanometrów, w roku 2012 mieliśmy układy o gęstości około 15 nm, a w 2017 zadebiutowały intelowskie procesory cofee lake o upchaniu/zagęszczeniu 10nm !

 

Obecnie mówi się, że w 2018 roku firmy mają rozpocząć produkcję 7-nanometrowych chipów, zaś w pierwszej połowie 2020 roku mają to być układy wykonane już w procesie 5 nm. Czy 5nm będzie tą granicą, czy zejdą jeszcze niżej, czy w ogóle da się zejść poniżej 5nm ?

Nanometr jest to jedna miliardowa metra czyli jedna milionowa milimetra. Jeden nanometr równa się zatem 10 do minus 9 metra ! Milionowa część milimetra, ile to jest w państwa wyobrazni ? Otóż średnica atomu krzemu, z którego wykonuje się procesory wynosi 0,234 nm więc upchanie ścieżek o rozmiarach 5nm, lub 3nm będzie się zbliżało do wielkości pojedynczego atomu krzemu ! Około roku 2012 naukowcy z australijskiego Uniwersytetu Nowej Południowej Walii ułożyli obok siebie atom po atomie i udało im się stworzyć przewodzący prąd przewód krzemowy o szerokości jednego atomu i długości czterech atomów ! Podobno granica, której fizycznie przekroczyć się nie da, to tranzystor o rozmiarze pojedynczego atomu oraz pojedynczy elektron służący do przełączania jego stanu od 0 do 1.

Oczywiście od stworzenia jednej ścieżki do zbudowania działającego tranzystora o wielkości kilkunastu atomów jeszcze daleko, jednak badacze są dobrej myśli. Przed wynalezieniem bomby atomowej uważano, że skonstruowanie takiej broni jest niemożliwe, wierzono, że albo jej eksplozja zniszczy całą planetę, albo kosmos ! Podobnie ma się sprawa z komputerami kwantowymi, o których powstaniu mówiło się już około 70 lat temu, jeszcze niedawno była to tylko teoria, dziś zbliżamy się do powstania w pełni działającego urządzenia tego typu. W pracach tych przoduje kanadyjska firma D–Wave The Quantum Computing Company, sprzedająca swoje projekty zarówno agencjom rządowym czy NASA, jak i podmiotom quasi komercyjnym, np, Googlowi. Procesor D-Wave pracuje w temperaturze -273°C i w całkowitej próżni, to oznacza, że jest to środowisko "pustki" kosmicznej !

Nie tak dawno jeden z przedstawicieli Google stwierdził, że kwantowy komputer D-Wave rozwiązał zadany mu problem w czasie 1 sekundy, standardowy potrzebowałby na to podobno 10 000 lat, lecz tak na prawdę prace na tymi machinami są owiane tajemnicą i długo jeszcze nie dowiemy się co tam w środku się dzieje. Gdy nastąpi przełom, to dany kraj, w którym pojawi się pierwsza w pełni sprana "świadomość D-Wave" będzie miał mało czasu, by tą przewagę wykorzystać. Pamiętamy co działo się się w trakcie prac na bronią atomową, jak wielu szpiegów czuwało by przekazać tajemnice bolszewikom !

Zresztą nie wiemy czy odkrycia tego nie dokonają Chińczycy, jak informuje portal ZmianyNaZiemi "Chiny pokonały USA w dziedzinie nauki i stały się światowym liderem w ilości prowadzonych badań", ale czy ilość przekłada się na jakość ? W każdym razie chiński moloch posiada już teraz więcej superkomputerów niż USA ! Gdy pojawią się w pełni działające "świadomie urządzenia"("Czwartego Królestwa"), przypominające tylko komputery, będą mogą błyskawicznie przeszukiwać olbrzymie ilości danych, to pozwoli na pełną kontrolę całej planety, ale czy wszystkich ludzi, z pewnością tych, którzy będą posiadali na sobie specjalny znak-znamię.

 

 

Uważa się, że będzie to super mikro urządzenie, albo nano mchanizm, zbudowany z atomów i wielkości atomów, nanoszony na skórę, albo wszczepiany (wstrzykiwany) w ludzkie ciało.  Już teraz prowadzi się zaawansowane prace badawcze nad odczytywaniem przez komputer ludzkich myśli. W ciągu najbliższych dwudziestu, czy trzydziestu lat możliwości takie całkowicie zrewolucjonizują nasze życie. Naukowcy uczą również komputery odtwarzać sceny, jakie wyobraża sobie człowiek.

Jak wykazali uczeni z University of California w Berkeley, jest to możliwe przy wykorzystaniu skanera fMRI oraz oprogramowania interpretującego czynność kory wzrokowej (jest ona zaangażowana nie tylko w proces widzenia, lecz także śnienia i wyobrażania sobie różnych rzeczy). Gdy pojawi się wreszcie technologia "świadomych urządzeń kwantowych", stanie się możliwe zbieranie naszych myśli bez widocznej ingerencji, czytniki mogą się pojawić dosłownie wszędzie (patrz film "Raport Mniejszości"). Obecne elity przewidują, że w magicznym roku 2030 ma w tej materii nastąpić przełom. Wierzą, że nastąpi kontakt ludzkości z nieznaną nam wcześniej kwantową świadomością ! 

Kto je stworzył pozostaje do dziś tajemnicą, jaka istota, który bóg je zaprojektował ? Wiemy przecież, że starożytne cywilizacje Viman były szalenie dobrze obeznane z mechaniką kwantową ! (...)Starożytni Hindusi wykazali w swoich przekazach piśmienniczych zaskakującą wiedzę naukową o świecie i materii. W powstałym prze około 5000 laty dziele zatytułowanym "Jyotish" znajdujemy rozważania na takie tematy, jak heliocentryczny ruch planet, prawa grawitacji, gwiazdy stałe na Mlecznej Drodze, dobowy obrót osiowy ziemi, kinetyczna teoria energii i teoria budowy atomu. Wiadomo także, że niektóre szkoły filozoficzne podejmowały jako przedmiot swoich rozważań skomplikowane obliczenia z zakresu fizyki atomowej. Wyznaczenie czasu "potrzebnego do przejścia atomu przez jednostkę objętości równą tej, jaką on sam zajmuje" jest przykładem jednego z prostszych "tematów badawczych"(...)

Do tego wszystkiego należy przytoczyć szokujące zdanie z Biblii, znajduje się ono w miejscu, gdzie jest mowa o Wieży Babel. Część badaczy uważa ją za jakiś rodzaj urządzenia, miała "sięgać" Nieba (Niebios - innego wymiaru ?). Wygląda na to, że w wyniku jej działania starożytni mogli zrobić-skonstruować wszystko cokolwiek sobie postanowią, lub wyobrażą ! "A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić." Ks. Rodz. 11,1-9. Czyżby mieli w dalekiej przeszłości kontakt z jakąś istotą kwantową, albo ze świadomością kwantową, o której opowiada w proponowanym tu filmie Michael Hoggard ?!

Zaawansowane superkomputery z wymiaru czwartego królestwa - Michael Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=nQNyft7T26k

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Takie pozostałości

Takie pozostałości megalitycznych "twierdz" mogą świadczyć, że to były jakieś "fortece", w których się broniono, albo były schronieniem, lub miejscem obrony przedpotopowej wiary, przedpotopowego kontaktu z jakąś świadomością, z jakąś istotą, albo istotami ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

"Niewiele brakowało, a

"Niewiele brakowało, a inteligentne liczniki stałyby się w Polsce przymusowe. W roku 2015 ministerstwo gospodarki przygotowało projekt ustawy zmierzającej do wprowadzenia inteligentnych liczników u 80 procent odbiorców. Chodziło – rzecz jasna – o dostosowanie do unijnej dyrektywy. Liczne uwagi spowodowały jednak odłożenie prac nad zmianą prawa, albowiem z tego typu licznikami wiążą się nie tylko korzyści. Jak zauważa portal tech.wp.pl, naukowcy już jakiś czas temu wykazali, że zebrane w ten sposób dane o zużyciu energii pozwalają ustalić godziny, w których przebywamy w miejscu zamieszkania, liczbę domowników, rodzaj posiadanych urządzeń, a czasami nawet tytuł oglądanego codziennie serialu. To rodzi bardzo poważne zastrzeżenia dotyczące ingerencji w naszą prywatność."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kolo21

Ta druga twoja obawa wydaję

Ta druga twoja obawa wydaję się w pełni zadowalająca wszystkich. Nowe procesory, ciekawe czy bedą miały też spierd...a architekturę. Błąd Kernel Power, ile ja to na szalałem, żeby go usunąć. Myśląć że to ja coś z knociłem w pc. No i kolejny krok do obrzydzenia ludzikom gojom, dostępu do internetu. Jak czegoś się nie da kontrolować to trzeba to zniszczyć. Win 10 jeszcze troszkę a zaczną za darmo rozdawać.

kolo21

Portret użytkownika Homo sapiens

Właśnie na dniach po kryjomu,

Właśnie na dniach po kryjomu, bez rozgłosu przegłosowano w USA prawo do przymusu posiadania biometrycznej karty, będzie to wprowadzenie do kolejnego kroku ! Spieszą się z tym ogromnie, sytuacja jest coraz bardziej straszna ! 

http://www.prophecynewswatch.com/article.cfm?recent_news_id=1950

Najpierw będą to robić jako modę, jakąś przyjemność, potem nagle się okaże, że to przymus, a na końcu będą zabijać jeśli ktoś odmówi, Hitler będzie zadowolony, może go nawet sklonują..., jak o tym mówił Chuck Missler, Żydzi zostaną pomordowani jeszcze lepiej niż w czasie II wojny światowej !

Ruch oporu - Przygotowania do wielkiego ucisku - Marzulli, Begley, Natanek

https://www.youtube.com/watch?v=PX8m4_F2Ps8&t=85s

W tym video pokazano ciekawy okaz istoty wielkoczaszkowej, ale nie wiem czy to autentyk, czy jakaś imitacja, możliwe że prawdziwa czaszka Jaime Maussana ? Nagranie chyba z siedziby meksykańskiego ufologa.

CRANEOS Alargados Brien Foester en VIVO en Contacto 10 hr

https://www.youtube.com/watch?v=glqTZa2jiwI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj